Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Metamorfoza Mustang Corvette (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/69009-metamorfoza-mustang-corvette.html)

Ed_Crane_1983 27-02-08 14:51

Metamorfoza Mustang Corvette
 
3 Attachment(s)
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...56a7496f4c.jpg
Metamorfoza Mustang Corvette

Masina e un Mustang, cu spate de Corvette C5. Intre farurile spate troneaza acelasi calut naravas din fata, accentuand imaginea "chicioasa" a masinii. Cine s-a gandit ca arata bine, a fost cu gandul in alta parte...Poate omul dorea doua masini, a avut bani doar de una si a zis sa experimenteze, cam ca-n filmul ala horror, "The Fly", din '86...Cu tipul ala care se transforma in musca. Intrebarea e: DE CE AI FACE ASA CEVA? Pentru ca se poate, ar spune cineva, si n-ar gresi. Dar nu tot ce se poate e bine sa se si faca...

maryo86 27-02-08 15:07

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
A iesit bine! Atat.Cu ce rost a fost facuta? Nu pot sa-mi dau seama

ICE-M@N 27-02-08 15:09

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
mie imi place, cum arata

ArCaDa 27-02-08 15:11

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
acceptabil...:)

pablo.odg 27-02-08 15:12

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
a iesit foarte bine masina. "aspect chicios"? nu mi se pare. a fost ceva de lucru acolo si s-a integrat foarte bine. arata bine, dar parca nu mi-ar place una.

Alfa 164 27-02-08 15:41

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
1 Attachment(s)
Daca va uitati atenti la prizele laterale , este vorba de un Mustang mai vechi, nu de ultimul model , deci la masina a fost schimbat si botul.

EaGle 27-02-08 15:43

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
Design=0...

Undying_Renault 27-02-08 15:45

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
Nu stiu daca vorbim de modelul ala de Mustang... daca te uiti atent poza postata de tine si prizele alea... nu prea se potrivesc... nu stiu par a fi prize de Corvette C5 si fata e de Ford Mustang... and that's that... masina mi se pare urata... adica... ma gandesc la dacia cu bot de oltcit ca sa fiu mai mioritic :))

bragagiu 27-02-08 15:53

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
direct dacie cu stopuri pe spate de seria 3 si emblema de mercedes.naspa

SHOGUN-A8 27-02-08 16:02

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
Dap, a fost schimbat si botul la masina

88RED 27-02-08 16:15

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
e un fel de struto-camila
2 in 1

mareo 27-02-08 16:43

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
chiar aiurea...

THX-1 27-02-08 16:58

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
Un fel de strutzocamila...o porcariee!!!! :-|

Bogdan_Kalyn 27-02-08 17:54

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
A iesit foarte bine masina

Stressjr_Speeddemon 27-02-08 18:12

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
deci a iesit f bn dar nu e ultimul model de mustang defapt nici nu cred k e un mustang si sincer nu am iesi cu asa ceva pe strada

2fast4you 27-02-08 18:58

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
Masina nu are nici o linie fata e patratoasa iar spatele are forme mai rotunde...arata urat.

Marius_mym89 27-02-08 19:06

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
bleachhh....sunt fan mustang si porsche (mai ales:love:)....dar sa faci asa ceva dintr-un mustang....:sad:fara gust...as tinde sa zic chiar kitch...:sad:

tm_kata 27-02-08 19:07

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
bah... un mustang e mustang si un corvette e corvette... in plus ador mustangurile deci nu imi place ce au facut din masina asta.....parerea mea deci nu sariti imediat cu comentarii

crazy-unique 27-02-08 19:22

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
ma intreb ce zic politistii prin statie:))daca o vad din spate:D

Psycho 27-02-08 19:37

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
de ce sa faci asa ceva .. pentru ca poti si la ei in america se poate orice ... daca are faruri si stopuri

///V8/// 27-02-08 19:56

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
da!!! a fost schimbata si fata! e un mustang mai vechi nu stiu exact anul dar emodelul facut prin 95 cu motorul de 5.0L High Output pt ca se observa emblemele specifice acelui model pe aripi. daca si alea is puse la vrajeala, dupa prizele de aer poate fi facut in orice an din 93 pana in 98. Iar la cata minte are propietarul nu as fisurprins sa fie un model v6 in lc de v8

gunball 27-02-08 20:07

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
nu stiu de ce a facut asta..e cam aiurea si fara rost

vlad_strumph 27-02-08 20:17

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
eu un mustang din `90-`97 ...uitati-va la oglinzi ,la prizele de aer si la bot,e putin deformat fata de editia actuala,un ochi avizat va poate spune,oricum ,si-a pierdut orice fel de seniment de muscle car cu spatele ala...arata hidos...dar daca lui ii place,probabil e perfecta din punctul lui de vedere...

bogdan gba 27-02-08 21:09

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
ce e asta frate?? Super naspa. ce reaqu, faci din 3 masini una? Bot de mustang '07, spate de corvette si sasiu de mustang '95 .? o porcarie

carmaniac 27-02-08 21:11

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
parerea mea e ca masina arata foarte rau caci e disproportionata.fata si spatele sunt prea masive in comparatie cu lateralele care par mai "firave'.ASTA se intampla cand nu ai ce banii cu dolarii.

morpheusmaster 27-02-08 21:16

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
Da, normal...orice tuner ar fi putut face schimbarea asta...dar e o porcarie sa iei un mustang si sa ii pui spate de corvette...RUBBISH!!! KITCH!!!

Fixius 28-02-08 00:26

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
naspa... ori una ori alta...

DaLaS 28-02-08 01:00

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
oare este omologata? cum Mustang C5? la ei se poate asa ceva si nu este multa hartogarae. saraci politai ce teapa isi iau daca vor sa o urmareasca!!! :))

mishu415 28-02-08 03:22

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
trebuie sa recunoastem k nu e urat, dar marea problema e k strik traditia, e k si cum ar face harley modele supersport full carenate

forbidden 28-02-08 06:29

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
o porcarie de masina. si cel care a facut-o la fel. banii irositi degeaba. dar fiecare cu gustul lui

Victor_WRC 28-02-08 07:33

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
daca era vorba sa faca proprietarul o gluma nu i-a iesit vreau sa spun ca arata groaznic:evil::evil::evil::evil:

Cypos 28-02-08 08:41

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
da mah avetzi dreptate ...e Mustangul de prin '95 asa.....oricum , disproportionata ,urat!

adut 28-02-08 09:34

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
mie unu mi se pare o porkrie...pacat de mustang....
acum fiecare cu gusturile lui..... :-s

DaNy>DmN 28-02-08 11:23

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
Doamne cum sa strici o masina in halul asta ?????? :x:x:x
Uni au prea multi bani ... si distrug frumuseti de masini , cum ar fi Mustangul asta ....

Vely 28-02-08 12:33

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
P R O S T I E

TZG@ 28-02-08 14:14

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
e realizata bine "operatia" da' te-nfioara gandul la un mustang corcit cu un corvete

Flaming|BONES| 28-02-08 15:51

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
nu-mi place deloc:cry:...sincer imi placea mustangu` din 2005 original fara sa il modifice,oricum e urat rau de tot:evil::yikes:

P.S. - E ca si cum as merge cu Ferrari`ul prin oras si as asculta manele la maXXim :rolleyes2...sa fim seriosi BLEAH!

2fast4you 28-02-08 19:41

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
Ai voie sa inmatriculezi o masina dupa ce ai facut asa ceva la ea?

Bogdan_ozzy 28-02-08 20:46

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
Cred ca da .. se poate omologa .. da oricum e nasoala rau de tot :)) cum poti face asa ceva din astfel de masini?:))

speed_csn 29-02-08 13:46

Re: Metamorfoza Mustang Corvette
 
Este hidoasa masina, pacat ca spatele original e mult mai frumos si cu aspect mai agresiv se potriveste mult mai bine pe masina


All times are GMT +2. The time now is 10:40.

- Copyright 2026 4Tuning