Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Mustang V6 (Asta cred ca-i Roman!!!) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/6893-mustang-v6-cred-roman.html)

Piry 25-07-05 01:07

Mustang V6 (Asta cred ca-i Roman!!!)
 
go ahead and laugh :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.surujnarine.com/webpages/img_0396.jpg

http://www.surujnarine.com/webpages/img_0389.jpg

http://www.surujnarine.com/webpages/img_0403.jpg

Skillzu 25-07-05 01:24

akuam e k in bancul alah cu: Doamne dar canadadienilor de ce le-ai dat asa o tara mare,frumosa,bogata civilizata...la care Dumnezeu:Eh..uite pe cine am pus langa ei...ma rog nu mai tin minte bancul...dar asta era esentza....

[MaD] 25-07-05 01:42

yo cred ca masina e oarecum draguta intr-un fel da un lucru e sigur: e roman sau are vro gena :?

SpeedeR 25-07-05 07:08

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"madskilz\"
akuam e k in bancul alah cu: Doamne dar canadadienilor de ce le-ai dat asa o tara mare,frumosa,bogata civilizata...la care Dumnezeu:Eh..uite pe cine am pus langa ei...ma rog nu mai tin minte bancul...dar asta era esentza....

nu mey....e cu \"uite ce oameni leam dat\" :lol: :lol: :lol:

asta e razbunarea tunerului tunator de masini... dupa dacia cu bot de pisica a sarit la mustang cu bot de bmw :lol: :lol: :lol:

BIZ 25-07-05 12:33

Doamne .. si ce jante i`a pus .... ntz ntz ntz .... prostia e in floare :evil:

Ciro_zel 25-07-05 15:50

Ma mie mi se pare SUPERBA masina.. chiar daca e mustang cu bot de BMW..asta e singurul defect..ca e hibrid.. in rest nota 10 pt look general si finisaje... Dupa mine nu e deloc kitch :roll:

CataNOS 25-07-05 15:57

si mie imi place. Bravo proprietarului pt munca depusa.
Si nu e deloc kitch, mustangul nu poate fi comparat cu dacia (pt cei care dadeati expl dacia aia cu bot de urs).

Pe masina asta nu-mi plac jantele si spoilerul spate. atat. In rest, arata ok :)

SpeedeR 25-07-05 18:02

oki.....va asteptam parerile dupa ce trec efectele influentelor lui Bachus... :D :

nu vreau sa cred k voi vb serios :shock: :shock: :shock:

orlando 26-07-05 10:59

in primul rand mie mi se pare kitch din start...!
este un fel de combinare a 2 stiluri total diferite...cea ce duce la design al mashini hazarduos si oribil...
sa nu mai zic de jante care eu cred ca alea daca pe pui pe dacie merg...
la o asemenea mashina merg nishte jante frumoase cu spitze cromate ceva...da asta la catzi a bagat in partea frontala sa o faca BMW ce i-a mai trebuit jante...
in orice caz oribila! :shock:

Skillzu 26-07-05 11:17

:D ce aveti mah cu jantele omului???sunt stock.....acma serios...voa chiar va place mustangul asta maltratat??? :D :D

pimp_lex 26-07-05 17:38

nu va faceti griji, idioti sunt in toata lumea. E mare moda cu conversile astea de faruri sau stopuri, sunt tot felu de hibride in showurile de tuning, cateodata, f rar, reusite

asta din pacate e unul din cele mai nereusite conversii

ariel 26-07-05 23:48

eu zic ca este legata destul de bine.rotile dau un aer de DUR,nu stiu ce are sub capota.

xxdadixx 27-07-05 00:40

190 de cai am impresia :D

aleks 17-08-05 12:05

e bine realizata dpdv tehnic, dar ca idee, si ca imagine, e un fiasco, e kitch-ul suprem

mike20 19-08-05 17:00

si` batut joc de masina....daca mai punea si pe spate faruri de bmw...oare ce iesea :lol: :lol:

GolfuletzS 19-08-05 17:13

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"mike20\"
si` batut joc de masina....daca mai punea si pe spate faruri de bmw...oare ce iesea :lol: :lol:

stopuri nu faruri :D

mike20 19-08-05 17:33

greseala mea.....stopuri.... :oops:

PTC 22-08-05 09:02

Omu e inconstieennttt parerea mea,sa bagi atatia bani si sa faci asa ceav,e inpotant e ca lui ai place OARE :?: :lol:

aleks 22-08-05 09:49

asta ar fi culmea prostiei, dupa ce a bagat atatia bani in porcaria asta sa nu-i placa :twisted: :twisted:

LEXUS 22-08-05 19:32

io zic ca-i un fake...nush de ce ..dar chiar dk tot posibilul sa fie reala...mie nu-mi pare:).. :lol: ...e diferenta de culoare caroserie-bara spate/fata/praguri

florin_cars 23-08-05 01:12

din cauza fibrei :lol: :oops: :lol: :lol:

NOT bad at all..chiar a iesit bine, nu stiu ce aveti cu conversia asta, k pt unii e frumoasa, pt altii nu, tine de gusturi, dar nu se compara cu Dacia-ursuletz, e foarte bine inchegata.

Dekat un Mustang cu fata anosta si slaba, mai bine o fata de BMW furios la cum arata :twisted:

aleks 23-08-05 08:27

da, da' e ca si cum i-ai transplanta lui schwartzeneger figura lui pamela anderson... nu zice nimeni ca nu-i frumoasa, dar nu arece cauta pe fatza lui arnold :lol: :lol:

needBrain 23-08-05 09:51

da' ala n-a mai avut bani de jante?

Mantus_a 12-09-05 22:54

ce-mi place la masina aia sunt:
aripile spoilerele si triplele restu...nah... se mai intampla cred ca era beat cand o proiectat-o

aleks 13-09-05 11:15

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Mantus_a\"
ce-mi place la masina aia sunt:
aripile spoilerele si triplele restu...nah... se mai intampla cred ca era beat cand o proiectat-o

nooo
e din nastere, ca asa ceva nu poate iesi dupa o simpla betie :lol:

liviu_ro93 11-11-05 18:13

:shock: :shock: :shock:
ce mishto
pacat ca are jantele alea panarame,,nu imi pac deloc

aleks 16-11-05 15:24

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"liviu_ro93\"
:shock: :shock: :shock:
ce mishto
pacat ca are jantele alea panarame,,nu imi pac deloc

tie kiar iti place sau ai spus la misto? :lol:

LKS 16-11-05 21:58

shi asta are ceva din nashtere...nu a spus`o la mishto

claudiu lucian 01-12-05 20:05

mai bine modifica o dacie. k la banii aia iesea o dacie... :lol: e nashpa, dup parerea mea mustangu nu mai are nevoie d nik, ma rog, p ici p colo

Ju!ceD 12-12-05 11:01

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"claudiu lucian\"
mai bine modifica o dacie. k la banii aia iesea o dacie... :lol: e nashpa, dup parerea mea mustangu nu mai are nevoie d nik, ma rog, p ici p colo

CORECT ! :D

steaua23 12-12-05 16:09

tre' apreciata ideea :lol:

Mustang 12-12-05 16:52

io zic ca nu :P
e un taranism ~!~ si o blasfemie pt mustangu ala !

DaViD TL 04-12-06 10:01

Re: Mustang V6 (Asta cred ca-i Roman!!!)
 
bani aruncati degeaba !!!

Spot 04-12-06 21:41

Re: Mustang V6 (Asta cred ca-i Roman!!!)
 
Quote:

Originally Posted by tune3r_soul (Post 647100)
bani aruncati degeaba !!!

post facut degeaba,ca si al meu de fel!...

Alex2Fast4U 04-12-06 22:56

Re: Mustang V6 (Asta cred ca-i Roman!!!)
 
off : .. goana dupa posturi.. ce dreq.. :) amu un an s-o vorbit de Mustangu` asta.. cineva o trebuit sa dezgroape si threadu` asta uitat.. :)

OctaviaRS 08-12-06 15:56

Re: Mustang V6 (Asta cred ca-i Roman!!!)
 
moamaaaaa...mare tzi-e gradina Doamne si multi sar gardu...s-a mutat romanu nostru peste hotare...tare rau...=))

wlady 08-12-06 16:33

Re: Mustang V6 (Asta cred ca-i Roman!!!)
 
Abi fratilor nu se stie daca e roman ! si oricum ... a incercat partial sa fac Mustangul cinciar :-) ! A INCERCAT ! Am vazut si cum se face un NSX Ferrari F-50


All times are GMT +2. The time now is 16:33.

- Copyright 2026 4Tuning