![]() |
Vectra A
8 Attachment(s)
Opel Vectra A 1.6i, 1992, 80 cp, 173.000 km,
are si ceva dotari pe ea dar cam slabutz: - inchidere centralizata, alarma, servodirectie, servofrana, - geamuri electrice, trapa, proiectoare ceata, - evacuare completa inox, jante aliaj BBS, - eleron, praguri sport, - cd-player pioneer, subwoofer si statie, masina este in stare foarte buna, motorul merge bine tablaria este super pe ea, nu are rugina, recent i-am refacut toate pasajele spate accept si ceva combinatii tot cu opel vectra(a sau b) dar cu motor mai mare pret: 3500 EURO 0741/247.321 |
Re: Vectra A
nu e nimeni interesat?........masina chiar este foarte buna
mototrul trage destul de bine.....nu are nici-o problema nu are nici-un punct de rugina.....tocmai i-am schimbat toate pasajele spate.....tabla este perfecta pe ea o dau si la combinatie si cu ceva cu motor mai puternic astept ceva oferte |
Re: Vectra A
hai sa te ridic un pic:)
|
Re: Vectra A
sus cu ea............
|
Re: Vectra A
se negociaza daca este vreun interesat.......urgent
|
Re: Vectra A
urgent........3000 euro
cat mai repede......am nevoie de bani |
Re: Vectra A
sus cu ea......3000 E urgent
|
Re: Vectra A
salut,Iti ofer la schimb un BMW e30,ursulet,model 324,motor 2400 td,an 87,are geamuri electrice,oglinzi electrice,trapa,geamuri fumurii omologate,masina a avut motorul schimbat si nu este trecut in acte,se poate trece la rar fara probleme,si o DACIA NOVA an fab 1996,alba,motor 1600,gaz omologat...
|
Re: Vectra A
o ascona din 88 geamuri si oglinzi electrice trapa frana pe disc pe toate 4 rotile filtru sport tobe sport jante aliaj audio pioneer si alpine folie omologata recent schimbat ulei +consumabile si directie tinichigerie si vopsitorie de 2 luni motor de 2000 injectie multipunct 115 hp si mai dau dif.
|
Re: Vectra A
iti ofer un vectra a 2.0 pe ea iti las nr meu 0748344474 sa vbim. Are 115 cai prinde 200 pe incercate. Daca vrei vbim iti dau si poze. A mea are computer bord inchidere abs. Euro 2 insa nu are geamuri electrice. Are antena electrica trapa electrica. Vreau motor mai mic pentru ca o folosesc doar pentru oras si nu am nevoie de atatia cai.
|
Re: Vectra A
gti 4 ever.....desi arata bine ascona.....e destul de veche...si in principiu as vrea ceva mai nou decat a mea.....daca te intereseaza vectra....cu 3000 e a ta......dar cat mai repede
hordy.....ceva poze cu masina ta?........sa vad cum arata.....desi daca e sa fie tot vectra a mi-as dori macar un sfi....daca turbo nu gasesc |
Re: Vectra A
http://www.clubopel.com/album_pic.ph...044bd8c225.jpg
http://www.clubopel.com/album_pic.ph...7fa6e2d46a.jpg http://www.clubopel.com/album_pic.ph...ca72d98299.jpg http://www.clubopel.com/album_pic.ph...00c5aa8e0c.jpg http://www.clubopel.com/album_pic.ph...aac2611c15.jpg http://www.clubopel.com/album_pic.ph...6eb0e7fab7.jpg http://www.clubopel.com/album_pic.ph...0f53ce2fcd.jpg bine tu iti vei putea pastra jantele ... interiorul e ingrijit o sa fac si la ala poze intr-o zi ... are computer bord cum vezi si tu antena electrica trapa electrica |
Re: Vectra A
sus cu ea.......3000 E
|
Re: Vectra A
Quote:
|
Re: Vectra A
merci....la fel si tie
sus cu ea...............3 mii E :P |
Re: Vectra A
4 Attachment(s)
salut .. Opel vectra 2.0 gt 113 cai, an 1992, jante aliaj, neagra, discuri frana fata spate, xenon, angel eyes, cauciucuri noi, jante aliaj noi originale opel, tobe noi, bord plasma,alarma si inchidere centralizata cu telecomanda .. si mai pui tu ceva ..
|
Re: Vectra A
nu merci....daca e sa fie tot vectra a.....vreau ceva mai tare....un motor turbo m-ar interesa....merci oricum de oferta
|
Re: Vectra A
deci nu tiau placut pozele ha ?
|
Re: Vectra A
sus cu ea.........3000 E
|
Re: Vectra A
uuuuupppp......ceva oferte?
|
Re: Vectra A
se poate inchide thread-ul.......
a plecat masina:D |
Re: Vectra A
se poate inchideeeeeee..........
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:20. |
- Copyright 2026 4Tuning