Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vectra A (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/68542-vectra.html)

bohse_opelz 24-02-08 16:21

Vectra A
 
8 Attachment(s)
Opel Vectra A 1.6i, 1992, 80 cp, 173.000 km,

are si ceva dotari pe ea dar cam slabutz:

- inchidere centralizata, alarma, servodirectie, servofrana,
- geamuri electrice, trapa, proiectoare ceata,
- evacuare completa inox, jante aliaj BBS,
- eleron, praguri sport,
- cd-player pioneer, subwoofer si statie,

masina este in stare foarte buna, motorul merge bine
tablaria este super pe ea, nu are rugina, recent i-am refacut toate pasajele spate

accept si ceva combinatii tot cu opel vectra(a sau b) dar cu motor mai mare

pret: 3500 EURO

0741/247.321

bohse_opelz 26-02-08 16:29

Re: Vectra A
 
nu e nimeni interesat?........masina chiar este foarte buna
mototrul trage destul de bine.....nu are nici-o problema
nu are nici-un punct de rugina.....tocmai i-am schimbat toate pasajele spate.....tabla este perfecta pe ea

o dau si la combinatie si cu ceva cu motor mai puternic
astept ceva oferte

bohse_opelz 29-02-08 17:46

Re: Vectra A
 
hai sa te ridic un pic:)

bohse_opelz 03-03-08 17:52

Re: Vectra A
 
sus cu ea............

bohse_opelz 05-03-08 17:09

Re: Vectra A
 
se negociaza daca este vreun interesat.......urgent

bohse_opelz 07-03-08 10:32

Re: Vectra A
 
urgent........3000 euro
cat mai repede......am nevoie de bani

bohse_opelz 14-03-08 12:32

Re: Vectra A
 
sus cu ea......3000 E urgent

Cosmin_B-14-BBL 12-05-08 21:21

Re: Vectra A
 
salut,Iti ofer la schimb un BMW e30,ursulet,model 324,motor 2400 td,an 87,are geamuri electrice,oglinzi electrice,trapa,geamuri fumurii omologate,masina a avut motorul schimbat si nu este trecut in acte,se poate trece la rar fara probleme,si o DACIA NOVA an fab 1996,alba,motor 1600,gaz omologat...

gti 4 ever 12-05-08 22:21

Re: Vectra A
 
o ascona din 88 geamuri si oglinzi electrice trapa frana pe disc pe toate 4 rotile filtru sport tobe sport jante aliaj audio pioneer si alpine folie omologata recent schimbat ulei +consumabile si directie tinichigerie si vopsitorie de 2 luni motor de 2000 injectie multipunct 115 hp si mai dau dif.

hordy 13-05-08 01:12

Re: Vectra A
 
iti ofer un vectra a 2.0 pe ea iti las nr meu 0748344474 sa vbim. Are 115 cai prinde 200 pe incercate. Daca vrei vbim iti dau si poze. A mea are computer bord inchidere abs. Euro 2 insa nu are geamuri electrice. Are antena electrica trapa electrica. Vreau motor mai mic pentru ca o folosesc doar pentru oras si nu am nevoie de atatia cai.

bohse_opelz 13-05-08 18:16

Re: Vectra A
 
gti 4 ever.....desi arata bine ascona.....e destul de veche...si in principiu as vrea ceva mai nou decat a mea.....daca te intereseaza vectra....cu 3000 e a ta......dar cat mai repede

hordy.....ceva poze cu masina ta?........sa vad cum arata.....desi daca e sa fie tot vectra a mi-as dori macar un sfi....daca turbo nu gasesc

hordy 13-05-08 22:15

Re: Vectra A
 
http://www.clubopel.com/album_pic.ph...044bd8c225.jpg
http://www.clubopel.com/album_pic.ph...7fa6e2d46a.jpg
http://www.clubopel.com/album_pic.ph...ca72d98299.jpg
http://www.clubopel.com/album_pic.ph...00c5aa8e0c.jpg
http://www.clubopel.com/album_pic.ph...aac2611c15.jpg
http://www.clubopel.com/album_pic.ph...6eb0e7fab7.jpg
http://www.clubopel.com/album_pic.ph...0f53ce2fcd.jpg

bine tu iti vei putea pastra jantele ... interiorul e ingrijit o sa fac si la ala poze intr-o zi ... are computer bord cum vezi si tu antena electrica trapa electrica

bohse_opelz 15-05-08 19:53

Re: Vectra A
 
sus cu ea.......3000 E

gti 4 ever 15-05-08 19:55

Re: Vectra A
 
Quote:

Originally Posted by bohse_opelz (Post 1531850)
gti 4 ever.....desi arata bine ascona.....e destul de veche...si in principiu as vrea ceva mai nou decat a mea.....daca te intereseaza vectra....cu 3000 e a ta......dar cat mai repede

hordy.....ceva poze cu masina ta?........sa vad cum arata.....desi daca e sa fie tot vectra a mi-as dori macar un sfi....daca turbo nu gasesc

ok bafta la vanzare :lol:

bohse_opelz 19-05-08 18:02

Re: Vectra A
 
merci....la fel si tie
sus cu ea...............3 mii E :P

raduob 19-05-08 18:32

Re: Vectra A
 
4 Attachment(s)
salut .. Opel vectra 2.0 gt 113 cai, an 1992, jante aliaj, neagra, discuri frana fata spate, xenon, angel eyes, cauciucuri noi, jante aliaj noi originale opel, tobe noi, bord plasma,alarma si inchidere centralizata cu telecomanda .. si mai pui tu ceva ..

bohse_opelz 19-05-08 19:25

Re: Vectra A
 
nu merci....daca e sa fie tot vectra a.....vreau ceva mai tare....un motor turbo m-ar interesa....merci oricum de oferta

hordy 19-05-08 22:27

Re: Vectra A
 
deci nu tiau placut pozele ha ?

bohse_opelz 21-05-08 16:38

Re: Vectra A
 
sus cu ea.........3000 E

bohse_opelz 23-05-08 19:35

Re: Vectra A
 
uuuuupppp......ceva oferte?

bohse_opelz 25-05-08 18:08

Re: Vectra A
 
se poate inchide thread-ul.......
a plecat masina:D

bohse_opelz 28-05-08 08:16

Re: Vectra A
 
se poate inchideeeeeee..........


All times are GMT +2. The time now is 01:20.

- Copyright 2026 4Tuning