Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Joc interactiv- Ce masina crezi ca este? (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/68334-joc-interactiv-masina-crezi.html)

cristea_rotitza 22-02-08 21:57

Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
vreau sa avem si noi un thread cu asa, cine ghiceste masina trebuie sa bage alta la ghicit.nu bagati masina pana nu se ghiceste ce-a pusa deja.bafta.bag eu primul.

Reguli: Interzis a se posta : cocepte/prototipuri
Daca in 24 de ore cel care a postat masina nu raspunde, se anuleaza poza respectiva.
Daca in 12 ore nu posteaza cel care a ghicit , poate posta ORICINE o poza.

NightClubRacer 23-02-08 03:16

Re: ce masina crezi ca este?
 
e cumva fiat?

cristea_rotitza 23-02-08 12:45

Re: ce masina crezi ca este?
 
nop.......

DolusD 23-02-08 14:35

Re: ce masina crezi ca este?
 
cred ca e porsche

lowrider.STi 23-02-08 18:13

Re: ce masina crezi ca este?
 
dupa jante..porsche e...

cristea_rotitza 23-02-08 18:13

Re: ce masina crezi ca este?
 
cred k nu e.mai ganditi-va

cristea_rotitza 24-02-08 11:50

Re: ce masina crezi ca este?
 
nu se mai baga nimeni,v-ati dat batuti asa repede?cautati,informati-va hai k nu e greu

DolusD 26-02-08 22:07

Re: ce masina crezi ca este?
 
ce masina ca e lumea curioasa ! ?

calingruia2001 27-02-08 02:19

Re: ce masina crezi ca este?
 
opel ca ti place tiee......................:D:D:D

cristea_rotitza 27-02-08 02:53

Re: ce masina crezi ca este?
 
nu e,deci ce sa fac in cazul asta,sa va spun eu si sa pun tot eu o alta poza k sa scapam de asta?

bogdan_wrc 27-02-08 08:54

Re: ce masina crezi ca este?
 
vw 1600 TL
next
bagati poza ca e mai interesant asa

Sasha 27-02-08 09:17

Re: ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
:?::?::?::?:

cristea_rotitza 27-02-08 16:58

Re: ce masina crezi ca este?
 
american?ford?

Sasha 27-02-08 18:49

Re: ce masina crezi ca este?
 
nu :D

calingruia2001 28-02-08 01:40

Re: ce masina crezi ca este?
 
AUDI A6 argintiu

bogdan_wrc 28-02-08 07:52

Re: ce masina crezi ca este?
 
e o trozneala americana..gen Ford sau olsmodbile sau alte ciudatenii din alea... :P eu ma las batut.

Sasha 28-02-08 08:30

Re: ce masina crezi ca este?
 
Quote:

Originally Posted by calingruia2001 (Post 1388362)
AUDI A6 argintiu

bueyyyyyyyyyy iei bataie :poke:

@bogdan - e Oldsmobile Alero (2001) ;)


puneti poza:lol:

cristea_rotitza 28-02-08 08:50

Re: ce masina crezi ca este?
 
asteptam poza

manu_96xls 28-02-08 08:50

Re: ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by !Sasha (Post 1388535)
bueyyyyyyyyyy iei bataie :poke:

@bogdan - e Oldsmobile Alero (2001) ;)


puneti poza:lol:

Am pus eu.E bine:?:

Sasha 28-02-08 08:54

Re: ce masina crezi ca este?
 
Fiat??? :rolleyes2

CIPRIAN_17_CIP 28-02-08 09:00

Re: ce masina crezi ca este?
 
citroen???

manu_96xls 28-02-08 09:11

Re: ce masina crezi ca este?
 
da citroen 2cv. ce repede a luat'o
pune-ti poza!

bogdan_wrc 28-02-08 09:36

Re: ce masina crezi ca este?
 
si eram sigur ca e alero...ala..dar am gasit pe net doar cu 4 usi..ahhhhh si nu am avut rabdare sa mai caut.

da, asta e citroen 2 cv.
next...

Sasha 28-02-08 09:43

Re: ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
:lol::lol::lol::lol:

cristea_rotitza 28-02-08 17:44

Re: ce masina crezi ca este?
 
Quote:

Originally Posted by !Sasha (Post 1388660)
:lol::lol::lol::lol:

vreau sa mai fac o precizare,nu pune poza doar cel ce o ghiceste pe precedenta.

Sasha 28-02-08 19:55

Re: ce masina crezi ca este?
 
Quote:

Originally Posted by cristea_rotitza (Post 1389629)
vreau sa mai fac o precizare,nu pune poza doar cel ce o ghiceste pe precedenta.

ba da...normal asa ar trebui:lol:

dar nu toata lumea vrea sa puna poze:D

manu_96xls 28-02-08 22:55

Re: ce masina crezi ca este?
 
chevrolet?

bogdan_wrc 29-02-08 07:29

Re: ce masina crezi ca este?
 
hai mai ghiciti-o ca nu imi place :P

Sasha 29-02-08 08:09

Re: ce masina crezi ca este?
 
nu e chevrolet

shpeedy 29-02-08 08:22

Re: ce masina crezi ca este?
 
Quote:

Originally Posted by !Sasha (Post 1388660)
:lol::lol::lol::lol:

Daca e un Lotus Europa JPS (John Player Special), bagati poza. ;)

Sasha 29-02-08 08:26

Re: ce masina crezi ca este?
 
Quote:

Originally Posted by shpeedy (Post 1390889)
Daca e un Lotus Europa JPS (John Player Special), bagati poza. ;)

yep


next:!:

lowrider.STi 01-03-08 15:24

Re: ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
ghiciti pe asta....

lowrider.STi 02-03-08 13:13

Re: ce masina crezi ca este?
 
chiar asa greu e? hai sa va vad...

manu_96xls 03-03-08 22:58

Re: ce masina crezi ca este?
 
ceva combinatie intre porsche si jaguar??:rolleyes2

lowrider.STi 04-03-08 13:48

Re: ce masina crezi ca este?
 
tot cu "P" incepe...:-)

Sasha 04-03-08 14:02

Re: ce masina crezi ca este?
 
Pontiac Solstice :? :?:

confuzzling 05-03-08 19:48

Re: ce masina crezi ca este?
 
piaggio, plymouth, pontiac, proton, pagani ? :)

lowrider.STi 05-03-08 20:33

Re: ce masina crezi ca este?
 
nop..nici una...
se numeste Pa....
daca nici acum nu stit va zic eu...

manu_96xls 06-03-08 07:27

Re: ce masina crezi ca este?
 
PANOZ Esperante GTLM ??

lowrider.STi 06-03-08 12:28

Re: ce masina crezi ca este?
 
ka-ching...:D aia e
next....


All times are GMT +2. The time now is 22:32.

- Copyright 2026 4Tuning