Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bacau (https://forum.4tuning.ro/80-bacau.html)
-   -   4tuning days editia 2008 (https://forum.4tuning.ro/80-bacau/68304-4tuning-days-editia-2008-a.html)

aleks 22-02-08 17:35

4tuning days editia 2008
 
4tuningdays 2008
Locatie: ROMEXPO, pavilioanele 13, 14, 15

Data:15-16 Martie 2008

Locatia este perfecta, ofera toate conditiile organizarii unei expozitii la cel mai inalt nivel.
Data este perfecta. In aprilie va fi cel mai mare summit NATO din istorie care va paraliza Bucurestiul, iar in mai este deja tarziu, sezonul e deja inceput, oamenii se intorc de la mare si cumparaturile se fac cu ce s-a vazut la 4TuningDAYS.
Deci, 15-16 Martie scrie pe 4TuningDAYS... la ROMEXPO!

Componenta Eenimentului:

- 4TuningDAYS, - EXPOZITIA de Tuning, Racing, Car-Audio & Multimedia

- SMAEB - Salonul de Motociclete, Accesorii si Echipamente Bucuresti

- SURPRIZA

- Demonstratii auto-moto, cascadori, cerculete, burn-out, competitii pe atv si scutere.

- 150 de masini modificate. Selectie drastica. Pana acum inscrise 100, dintre care 18 premiere.

- Concursuri tematice de tuning, car audio (multe noutati aici)

PROGRAM DE VIZITARE:
Sambata 10-20, avand posibilitatea contractuala de prelungire pana la ora 23.00
Duminica 10-20;






Deci cine merge...cand plecati, si in ce calitate mergeti...vizitator, participant ?

Bmw_Rulllzzz 22-02-08 18:35

Re: 4tuning days editia 2008
 
eu mai mult ca sigur nu merg :( pt ca se suprapune cu o onomastica fff importanta pt mine :)

Cristy_mat 22-02-08 19:09

Re: 4tuning days editia 2008
 
eu merg 100%, am mai intrebat cum ne organizam ca sa plecam toti spre buc, cica s-a stabilit ceva la intalniri, sa se spuna aici

Al3xxx 23-02-08 00:00

Re: 4tuning days editia 2008
 
si eu vreau sa merg ca anul trecut am lipsit
si despre mersul in grup incep sa am o parere cam .... pentru ca fiecare merge dupa cum il taie capu si tot asa (stiu din experienta) apoi daca este cineva care merge mai incet trebuie asteptat si tot asa
dar daca lumea promite sa mearga cum trebuie va dati seama ca ar iesi ceva frumos ...

Cristy_mat 23-02-08 08:57

Re: 4tuning days editia 2008
 
eu oricum merg fie ca se merge in coloana fie individual, cine nu are cu cine merge sa zica am locuri libere

Andrey_FL 23-02-08 10:03

Re: 4tuning days editia 2008
 
pai voi in ce zi mergeti???sambata sau duminica?si eu vreau sa merg in calitate de vizitator dar sa vad cum fac cu trasportul...cristy da un buzz cand esti pe mess please.

sc carstyle srl 23-02-08 10:58

Re: 4tuning days editia 2008
 
Czi Auto Va Fi Acolo.
Chiar Va Expune Ceva........................

Al3xxx 23-02-08 11:47

Re: 4tuning days editia 2008
 
Quote:

Originally Posted by sc carstyle srl (Post 1377758)
Czi Auto Va Fi Acolo.
Chiar Va Expune Ceva........................

bun bun bun


dar restu ? cristi ,sfw aduceti si voi masinile la prezentare ?

-ZZ- 23-02-08 13:34

Re: 4tuning days editia 2008
 
cristi si cu mine vom expune masinile in cadrul Anonymous ....

Al3xxx 23-02-08 16:27

Re: 4tuning days editia 2008
 
nu conteaza in cadrul carui club puneti ,conteaza ca avem si noi bacaul masini prezente

Spillner 23-02-08 16:38

Re: 4tuning days editia 2008
 
I'll be there even if it's the last thing i'll do....Sper sa plecam cu totii si sa facem o coloana de toata frumusetea

Bmw_Rulllzzz 23-02-08 17:26

Re: 4tuning days editia 2008
 
m-am tot gandit si m-am razgandit. fac tot posibilul si am sa ajung si eu duminica. mai merge careva duminica ?

Cristy_mat 23-02-08 21:38

Re: 4tuning days editia 2008
 
deci fratilor cum se face?se pleaca de sambata se intoarce duminica???

Shorty 23-02-08 21:45

Re: 4tuning days editia 2008
 
Deci nu stiu cum faceti voi dar io plec de joi :lol::lol::lol:.
Glumeam!!!Ar fi f frumos sa mergem in coloana macar cum am facut anul trecut.
Oricum mai discutam

aleks 12-03-08 13:07

Re: 4tuning days editia 2008
 
Quote:

Originally Posted by Cristy_mat (Post 1417631)
deci duminica s-au pus cap la cap cam toate despre plecarea la bucale, a ramas ca la ora 6 sa fim prezenti in parcare la moldova, deci daca mai e vro unu care mere si nu stie, sa stie deacu'...:)Sambata, ora 6.00, parcarea moldova, plecarea spre bucale

cristi dixit :)

Cristy_mat 12-03-08 14:47

Re: 4tuning days editia 2008
 
de unde dixit aleks.....mai mere un bajet cu mine atat:lol:dar daca mai vrea cineva mai am un loc liber

Al3xxx 18-03-08 09:09

Re: 4tuning days editia 2008
 
vad ca nu scrie nimeni nimik ...
asa ca am sa incep eu :
- a fost frumos organizat evenimentul,mult mai bine decat in anii precedenti
-multe masini facute cu gust ,sau unele care nu aveau ce cauta acolo
(bmw ul ala cu nr de tzol si era si de vanzare)
-multe gagici nu stiai la la ce sa te uiti la masini ,sau la femei... :)))
-baietii cu ursii au facut iar specatocol si ono de asemeni si sa nu uitam baietii cu daciile

in rest cine nu a fost sa se uite pe poze

sageata 18-03-08 10:58

Re: 4tuning days editia 2008
 
pana una alta , pana apar pozele....:

https://forum.4tuning.ro/513-4tuningdays-2008-15-16-martie-romexpo/71074-poze-4tuningdays/page-2.html

MON-u 18-03-08 20:26

Re: 4tuning days editia 2008
 
frumos...la anul poate am sa fiu si eu prezent dar...cu tot cu Monica..ca rechini nu am vazut deloc pe acolo!

Shorty 18-03-08 22:57

Re: 4tuning days editia 2008
 
4 Attachment(s)
Cateva poze care nu o sa le gasit pe forum.
Restul de poze cu fete si masini nu are rost sa le urc ca deja e plin de threduri cu asa ceva.

Al3xxx 19-03-08 08:42

Re: 4tuning days editia 2008
 
Quote:

Originally Posted by Shorty (Post 1431425)
Cateva poze care nu o sa le gasit pe forum.
Restul de poze cu fete si masini nu are rost sa le urc ca deja e plin de threduri cu asa ceva.

mai dar ce iti tremura asa camera aia... nici o poza nu a iesit clara adik fara zgomot

Spillner 19-03-08 19:30

Re: 4tuning days editia 2008
 
Quote:

Originally Posted by Shorty (Post 1431425)
Cateva poze care nu o sa le gasit pe forum.
Restul de poze cu fete si masini nu are rost sa le urc ca deja e plin de threduri cu asa ceva.

1.Dimineata,frig.tremura mana,ti-am spus sa-ti iei geaca pe tine:)
2.Ne-a tras-o la toti 4:toti m..stii fata la mine!si am muscat-o...toti:):):)
3.Se adunau peretii in camera aia....sforaia Sageata:):)
4.Asa cum era normal,a fost printre noi chiar daca numai cu spiritul...R.I.P. Micutule

Shorty 19-03-08 21:33

Re: 4tuning days editia 2008
 
Quote:

Originally Posted by Al3xxx (Post 1431905)
mai dar ce iti tremura asa camera aia... nici o poza nu a iesit clara adik fara zgomot

In afara de prima poza care e neclara din cauza ca tremuram de frig restul pozelor sunt trease cu ISO 200(l-am setat asa mare pt pozele din incinata Romexpo si a ramas asa mai tot timpul ) si de aia au zgomot.

Boasa 19-03-08 21:47

Re: 4tuning days editia 2008
 
Se vedea de la o posta pe fata voastra ca sunteti moldoveni... :lol: Nu v-a oprit nici un bucurestean pe strada?

sageata 19-03-08 22:14

Re: 4tuning days editia 2008
 
Quote:

Originally Posted by Boasa (Post 1433512)
Se vedea de la o posta pe fata voastra ca sunteti moldoveni... :lol: Nu v-a oprit nici un bucurestean pe strada?

o patesti des cu fata aia a ta?:lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 17:38.

- Copyright 2026 4Tuning