Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   un matiz mai modest b-67-jwx (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/68168-matiz-modest-67-jwx.html)

flura 21-02-08 17:49

un matiz mai modest b-67-jwx
 
5 Attachment(s)
sa-mi spuneti ca parere aveti?

Snapy_xxl 21-02-08 18:11

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
in primu rand bine ai venit!
Ce parere sa avem...e stock! La interior ceva?

spark88 21-02-08 21:20

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
7 Attachment(s)
Salut.....
Frumoasa masinutza......
Ce te-ai gandit sa faci la el???
Pot sa te ajuti sa incepi daca te intereseaza????
Am bara fata-spate si capota de vanzare.....
Ne intelegem id: spark2006_boy

morpheusmaster 21-02-08 21:26

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
man mai ai filtru ala sport?

catarsis 21-02-08 21:26

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
spark esti criminal...

Snapy_xxl 21-02-08 22:10

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
Quote:

Originally Posted by catarsis (Post 1374706)
spark esti criminal...

Idem, unde vezi un Matiz, hop si tu cu reclama :lol: :lol:

D o n n 21-02-08 22:27

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
omu vrea sa scape de masina...si de piese...e corect ..:))) bafta,si app prop topicului...arata bine masina ,intretinuta

no limits design 21-02-08 22:30

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
ce pareri avem......pai e un matiz stock....sa intelegem ca vrei sa modifici ceva la el?

spark88 22-02-08 11:35

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
Da da tre sa scp de piese daca vreau alt masina...........:D
Da mai am filtrul :)

VDAN 22-02-08 14:15

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
frumoasa masina cu toate ca e stock
ceva planuri cu masinuta?

flura 22-02-08 17:12

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
te cred ! dar as vrea intr-un viitor mai apropiat niste jentii, un pic mai coborata si cred ca la motor nu prea ai ce sa-i faci

flura 22-02-08 17:22

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
intrebare ? se fac intalnirii in buc. si unde?

Snapy_xxl 22-02-08 17:35

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
Singurele intalniri de care iti pot spune sunt cele Cielo Club. Parca nu s-au mai facut de mult intruniri Daewoo. Sa ma corecteze cineva daca gresesc...

flura 22-02-08 18:11

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
nasol!:sad:

B-22-GIL 23-02-08 00:20

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
eei flura..!!!! baga tare cu bolidu!

aDytZa_1989 23-02-08 16:45

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
Quote:

Originally Posted by flura (Post 1376382)
intrebare ? se fac intalnirii in buc. si unde?

arata bine masinutza sa o stapanesti sanatos :wink:
Am putea incerk sa facem iar intalnirile daewoo ca in vremurile bune ! :D

flura 23-02-08 21:02

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
hai sa facem ar fi marfa!

ei cicane! stii tu!

unde gasesc si eu un turometru? si daca stiti unde se leaga?

Svw t2 24-02-08 17:19

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
frumos matizu sa il stapanesti sanatos si fara incidente

PetricaCBD 10-03-08 21:39

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
Quote:

Originally Posted by flura (Post 1378957)
hai sa facem ar fi marfa!

ei cicane! stii tu!

unde gasesc si eu un turometru? si daca stiti unde se leaga?

dc nu va facetzi club matiz.....noi am facut club cielo si acum avem propriul nostru forum......

George_P. 11-03-08 00:50

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
Quote:

Originally Posted by flura (Post 1376365)
te cred ! dar as vrea intr-un viitor mai apropiat niste jentii, un pic mai coborata si cred ca la motor nu prea ai ce sa-i faci

ai ce sa-i faci acolo cat de cat...;)

aDytZa_1989 11-03-08 19:53

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
Quote:

Originally Posted by PetricaPTK (Post 1415228)
dc nu va facetzi club matiz.....noi am facut club cielo si acum avem propriul nostru forum......

ar fi ceva !!! hmmm :D

George_P. 19-03-08 18:18

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
hai sa inaintam cumva in privinta asta...:idea:

pt inceput, propun sa ne intalnim mai toti cu matizurile pe undeva in bucuresti.

daewoo matiz meeting sau ceva de genu, daca nu saptamanal macar o data la 2-3 saptamani...

??

George_P. 21-03-08 16:18

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
e clar ca nu vreti...

aDytZa_1989 21-03-08 16:35

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
ar fi o super idee ma bag :wink:

Mustang 25-03-08 08:07

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
Quote:

Originally Posted by flura (Post 1378957)
unde gasesc si eu un turometru? si daca stiti unde se leaga?

Gasesti in Vitan turometre ...
Il legi la bobina de inductie. ;)

flura 30-12-08 08:37

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
salutare nu am mai postat de mult pe forum, imi cer scuze revin cu intrebarea mea de acum cateva lunii, un club ceva o intalnirecand facem?

andi_cimpean 31-12-08 21:08

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
Quote:

Originally Posted by flura (Post 1948783)
salutare nu am mai postat de mult pe forum, imi cer scuze revin cu intrebarea mea de acum cateva lunii, un club ceva o intalnirecand facem?

ti-ai mai adus aminte parola? :lol:, chiar ma uitam sa vad de apare threadu-ul tau in fata, am crezut ca ti-a dat msj, ceva vreun moderator.

flura 05-01-09 08:46

da m-am straduit sa imi amintesc parola.

pana la urma se mai fac intalnirii ceva?

Dr3adLorD 11-01-09 02:00

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
Quote:

Originally Posted by flura (Post 1957898)
da m-am straduit sa imi amintesc parola.

pana la urma se mai fac intalnirii ceva?

eu vin cu mare placere daca se fac. sa ma anuntati si pe mine:-)

flura 13-01-09 08:42

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
de anuntat de anuntam dar sa stim si noi daca se mai face vreo intalnire.

RD-Woo 13-01-09 16:03

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
De ce nu va combinati cu baietii din capitala
care se intalnesc duminica?? stiu ca ei au Cielo, insa cu totii aveti
masinii ale aceleasi marci si ar fi frumoasa o intrunire...
Detalii AICI

B-64-KTL 13-01-09 17:52

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
Scuze pt offtopic pe thread-ul tau...eu sunt unul care participa la intalnirile de la polivalenta (duminica) si n-as avea nimic impotriva daca veniti si voi.

PetricaCBD 13-01-09 17:57

Re: un matiz mai modest b-67-jwx
 
Quote:

Originally Posted by B-64-KTL (Post 1978816)
Scuze pt offtopic pe thread-ul tau...eu sunt unul care participa la intalnirile de la polivalenta (duminica) si n-as avea nimic impotriva daca veniti si voi.

Flora merge bigada....k pe vremuri cand mergeam la intalnirea Oltcit :d

flura 15-01-09 08:58

pai atunci da-mi un semn si mine mai Petrika cand e si la ce ora va vedeti voi!

doar suntem suntem din aceeasi familie !

nota moderator: te rog foloseste functia "Edit" daca mai ai ceva de spus in decurs de 5 minute. De aia exista acolo butonul ala.


All times are GMT +2. The time now is 07:40.

- Copyright 2026 4Tuning