Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   muzica la moda pt noi (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/681-muzica-moda-pt.html)

catalin rs4 12-03-04 03:32

muzica la moda pt noi
 
aici puteti pune melodi..ce ascultati si tot ce este la moda..inceputul il fac eu.. :lol: :lol:

FiReBuRn 12-03-04 09:24

1 Attachment(s)
Si continui eu ... este un soundtrack din 2 fast 2 furious.. ! :wink: Eu asta ascult non`stop...cea mai marpha melodie..negativ..versuri..tot.. ! :twisted:

B12ZMD 12-03-04 11:01

Modern Talking RULZZZZ !!! :lol: 8)

FiReBuRn 12-03-04 12:07

ZMD ..noi vorbim aici de muzica la moda !!! nu de poponari :lol: :lol: :lol: ..muzik la moda adica RAP ! :twisted:

alex_maxx 12-03-04 17:01

1 Attachment(s)
si mie imi place melodia aia la nebunie din 2 fast... Fireburn..pun si eu o melodie care imi place mie destul de mult (adik e prin top 20)..ce ziceti va riscati sa o \"dati jos\"...:peace:

..si vedeti k am mai pus una marfa la ...topicul cu hip hop!

cosmina 12-03-04 17:54

1 Attachment(s)
Pentru Catalin :)

alex_maxx 12-03-04 18:02

1 Attachment(s)
..pt cei care au jucat NFS Underground...probabil k ei vor recunoaste melodia ..:peace:..e o melodie buna de ascultat in masinutza la o cursa :D

catalin rs4 12-03-04 18:02

cismuna muerci mult pt melodie..si merci ca nai uitat.. :lol: :lol: :lol: :wink: maxx..superrrrrrrr melodia ..aia chiar vroiam sa o bag eu acuma. :lol: :lol:

catalin rs4 12-03-04 18:09

man sunt campoin..la nfs.. 8) :wink: in 2 zile am terminat jocul 8)

alex_maxx 12-03-04 18:10

..sorry eu din graba am uitat sa pun melodiea:) am pus-o acum ..cam greu da a luat-o...:) :peace:

Hondarul 12-03-04 23:49

GET LOW... Cea mai tare melodie de masina, dupa mine.

Pe bune !!!!!

Manelo Party 3 Rullz !!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Turbo110 13-03-04 01:37

:D
 
Linkin Park \"at the floor \"
Mi se pare cea mai cea melodie pe care am auzit-o !

b99sha 13-03-04 09:15

1 Attachment(s)
:arrow:

cr0n0s 13-03-04 11:53

2 Attachment(s)
postez si eu 2 melodii... prima sper sa va placa .. parerea mea e ca e super tare... si de a doua nu mai zic nimika.... :P

aicad 13-03-04 12:51

eu nu pot sa pun nici o melodie grrrrrrrrr

cr0n0s 13-03-04 13:02

de ce nu poti sa pui? daca iti zice file type not accepted... sau ceva de genul... arhiveaz-o cu rar

mjs 13-03-04 13:33

2 Attachment(s)
sa pun si eu cateva melodii.

mjs 13-03-04 13:35

1 Attachment(s)
si inca una

X-Ray-Eyes 13-03-04 13:59

1 Attachment(s)
Asta e cea mai tare muzica sau melodie ... cum vreti ... pentru masina , mai ales ptr liniutza .. daca dai la maxim sa sara membranele de la bass se impushca babele si moshii de pe strada !
PS : ACUM SIGUR MERGE !!!

mjs 13-03-04 15:04

x-ray vezi ca arhiva aia cu cea mai buna melodie pt liniute nu merge. mai arhiveaz-o odata.

mjs 13-03-04 15:06

Quote:

Originally Posted by \"aicad\"
eu nu pot sa pun nici o melodie grrrrrrrrr

ai arhivat melodia mai intai. daca nu, arhiveaza melodia si vezi daca iti merge.

catalin rs4 13-03-04 15:25

:lol: :lol: shhaaaaaaaaaaaa..merci pt melodie...de cand cautam ..melodia..\"in lumea ta\" nu stiam cine o canta.. :lol: :lol: ce chestie buna...este topicul asta aici.. :lol: toate melodiile leam luat..faine toate.. 8)

cateva melodi..nu merg..imi da greseala ..la arhivat. :twisted: :twisted: :(

X-Ray-Eyes 13-03-04 16:27

Catalin .. eu aveam melodia de cand a aparut videoclipul ba chiar dinainte .. i-am dat linkul webmasterului de aici ca sa il bage intr-un filmulet .. si l-a bagat in montajul ala de 68 Mb ...
BTW .. i-a vedetzi ca acum merge Zipul cu Cea Mai Tare Melodie Posibila ...
Eu am dezarhivat-o si mi-a mers ...
Sa o ascultatzi cu boxele de la comp date la MAXIM !!!
:peace:

b99sha 13-03-04 18:32

Da, frumos topic DAR - nu mai e voie sa se posteze melodiile direct!!!
Se pot pune doar link-uri cu melodiile restepctive :!: :!: :!:

catalin rs4 13-03-04 19:18

de ce nu mai avem voie sa bagam melodiile direct?? :( :(

X-Ray-Eyes 13-03-04 21:07

Atzi ascultat melodia pusa de mine ?
Atzi facut stop cardiac ?
Cel mai crima e sa o bagi la un semafor de statzie de tramvai cand faci stanga ... si sa o dai la maxim cu toate geamurile date jos si inca 3 prieteni in masina .. sa vezi cum se uita lumea !
:peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace: :peace:

cr0n0s 13-03-04 21:25

2 Attachment(s)
o-ho... bine tu x-ray... marfa melodia!!! daca e cu din astea pun si io una de fapt 2 care mi se par super tari... imi cer scuze ptr calitatea melodiei debonaire... dar asa o am si eu...

mjs 14-03-04 16:25

super marfa melodiile astea 2

TYE 19-03-04 15:33

1 Attachment(s)
ce ziceti de asta? ...
am auzit-o azi la radio KISS FM !

TYE 25-03-04 17:51

1 Attachment(s)
test . .. .

Hondarul 01-04-04 14:27

http://www.incredifind.com/index.cfm...um/posting.php

Ce p_la mea e asta ???? Cand vreau sa bag o melodie, ma baga in m_ia asta... :evil: :evil: :evil:

Cum sa fac ???

EvLSant0S 01-04-04 17:47

1 Attachment(s)
M-am indragostit de o melodie.... Timbaland & Magoo - One & All ... melodie numai buna de ascultata intr-un Hummer H2 cam asha... , MULTUMESC mult lui TYE ca mi-a zis de melodia asta

IS 18 BOG 01-04-04 18:43

IMNUL \"TUNINGILOR\" ca sa zic asha :

B.U.G. Mafia - 10km/h ( \"senzatie majora cu 40 la ora \")
[ \"sunt eu un maniak pentru ca imi place sa imi bag bani in masina meaaa
SPECIAL PENTRU CUNOSCATORI si in special pentru Fanatici (adik pentru noi )
inca de mic mi-am dorit ceva special ... stiu
ai un Passat stiu ... 2003 ... stiu ...V6 Tdi cu tot ce vrei pe el ... stiu ... da mai stiu ca mai sunt cateva sute ca a ta (...) frate dau pe spate mai repede cand vad un Golf 3 carosat unflat turband sau o torpila tunarita ... Ma-ti stresat in p**a mea atata GRI METALIZAT [fara referire cei ce detin ashaceva] ... Cu tovarasii in masina si cu basii in portbagaj ne remarci repede in peisaj .... senzatie majora cu 40 la ora ... si ca sa fiu mai aproape de strazi si cartier o sa-l cobor cativa cm lejer ...(...) in afara de roti 18 inci constat ... ca scoti ... ochii din cap ... nu poti sa crezi ca ai dat ... ca toti banii pe kk de roti !
extraterestru in spate neon albastru ... \" ]si tot asha
pot spune cu inima curata ca acesta ar putea fi imnul nostru a FANATICILOR ! chiar daca detin ashaceva sau nu !

sau

B.U.G. Mafia - Romania ( \"e ... Romania ... fii atent ca o romanca da lectii de viata ... il am pe Hagi cu ai lui ce ma ridica la cer ... nu am nimic de pierdut sunt roman in Romania .... cele mai tari masini se gasesc intai aici ... de la Arad la Bucuresti avem doar c****e campiaone ... \" si cea mai tare faza \" ... tigani cu multe sabii sunt cu mine .... pt gaborii din tzara nu am decat FOC foc\" )

Sunt ROMAN in Romania

Hondarul 05-04-04 12:06

Am si eu o nelamurire... Cand atasez poze, merge foarte bine... Cand vreau sa atasez un mp3 arhivat ma baga pe un site... Cum fac sa nu ma mai conecteze la acel site ??? Ceva din cookies, pola mea...

Care stie, please help !!!

mjs 05-04-04 13:56

2 Attachment(s)
cat am cautat melodiile astea 3 sper sa va placa si voua.

TYE 06-04-04 13:51

Inca una care imi place mie .... in ultima vreme .... bine 2

cr0n0s 08-04-04 14:35

EvLSant0S urata masina... nu imi plac deloc astea low rider.... cu rotile bagate pana in gatul masinii.... :)

FiReBuRn 08-04-04 15:10

Hai sa mai pun si eu una.. :twisted:

B|shOp-VR6 10-04-04 11:20

Dar ce ziceti de melodia Asian Dub Foundation - Fortress Europe... tot din NFS Underground??

EvLSant0S 11-04-04 18:32

aooleo... super melodie frate... adu-o..
azi in h:P sa o mai auzim si noi , BUSTA RHYMES & THE NEPTUNES - LIGHT YA ASS ON FIRE
Busta` - Taste it
Busta` - Hey ladies


All times are GMT +2. The time now is 15:07.

- Copyright 2026 4Tuning