![]() |
Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
5 Attachment(s)
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...45d1511523.jpg
Mai multe roti, mai multa putere! Hummer Proprietarul a dorit probabil sa-si faca un garaj mobil pentru noul sau Fiat 500, si a reusit...Un Hummer cu sase roti, surprins in Moscova, pe care-l adaugam la colectia de masini stil "Cernobal". Nimic mai spatios si mai confortabil, totusi... |
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
ma intreb cum o fi interioru...
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
Asta nu mai e Hummer, e deja tanc!
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
mult prea smecher :)
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
Se observa si antena tv prin satelit...on the ruff :D...interesant...cred ca interioru e ceva gen sufrageria mea...la marime :P
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
wooo ...ce bestie:D:D
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
tipic rusesc
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
Ce bestie ! :O eu zic ca nu e prea reusit ....cel putzin nu imi place cum arata in exterior ....poate interiorul e luxos dar deja la asa o masina nu mai e o placere sa o conduci ,iti iei un shofer care sa te plimbe cu ea ......e prea mare..... :|
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
Vreau si eu unu...:shock: , sa ma urc peste toti la semafor :suspiciou:pistoles:
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
imi place cum arata..
interiorul.. oare.. cum e... ?? |
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
ma intreb oare cam cat o costa varianta cea mai luxoasa
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
nush cat o costa k nu cred k e produs in serie
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
este un hummer h2 editie limitata.se numeste Hummer H6 Player Edition,are un propulsor de 325CP si costa aproximativ 71000 euro
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
da nu inteleg de ce nu au facuto mai lunga ....prea au inghesuito ..
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
priviti si partile proaste :)) ii trebuie o juma de zi sa dea zapada de pe ea......k sa o parcheze in oras, trebuie sa gaseasca 2 locuri libere(unu langa altu) :)) si la ce aglomeratie e , cam greu stationeaza:)) :-P
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
Nu e tanc .. e apartament ... foarte tare .. o fii facut la hummer sua sau la aia de la chop shop :D
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
o fi el mare frumos...incapator si etc etc...dar mie nu imi place....nu as conduce asa ceva..masina asta e doar sa iti iei sofer si sa stai ca bossu in spate ca in rest e chiar aiurea sa conduci asa ceva prin oras ...la parcari si etc (mai ales la noi)
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
Quote:
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
ii mai trebuia sinile.. si chiar ca era tanc..:lol:
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
nu ie buna asta, luati-va deasta http://math.arizona.edu/~rbuddy/phot...how/hummer.jpg :twisted:
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
Quote:
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
Interiorul arata mult mai bine ca exteriorul ..
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
intr-un timp am vazut unul in SUA. era mult prea tare si culmea era al unei persoane invalide.avea jante pe 22.suspensie hidraulica si in loc de portiera avea o trapa pe care intra in masina cu tot cu carucior.aveam si cateva poze cu el dar mi-au furat aparatul :(
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
Quote:
http://www.di-customcars.ca/projects...h6/h6_ext9.jpg |
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
mamaaa.. catamai autobuzul !!! Foarte mare Hummer-ul acesta!
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
e bestial tancu :D
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
La asta trebe shi permis de conducere... :) C
|
Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
sigur il poti conduce si cu B-ul numai sa fi singur in masina ca deja sari de 3,5 tone......nu e nimik interesant la el..Spunea cineva ca e o editie limitata de la ei
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
arata impunator
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
monstruos.............
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
:shock::shock: pentru ce asa marimi?dar oricum e ceva deosebit nu vezi in fiecare zi asa ceva...cred ca are prea multi bani:D
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
parca intr-un timp era asa ceva de vanzare si pe autovit :-)
in fine, aveti AICI unul sa il studiati mai in detaliu :) |
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
Prea tare.... Russia RULLZZZ :lol:
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
Quote:
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
ma intreb cum faci o parcare laterala cu ala?
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
prea tare tancu asta limuzina ))))
ma intreb cat o consuma bestia asta? |
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
rusii astia numai prostii fac frate
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
sa duci un deata la pimp my ride...til face hotel in spate acolo:D
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
mijto masinuta asta ... totusi e cam "mica" ...:lol::lol::lol:
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:34. |
- Copyright 2026 4Tuning