Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Mai multe roti, mai multa putere! Hummer (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/67168-roti-putere-hummer.html)

Ed_Crane_1983 14-02-08 16:27

Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
5 Attachment(s)
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...45d1511523.jpg
Mai multe roti, mai multa putere! Hummer

Proprietarul a dorit probabil sa-si faca un garaj mobil pentru noul sau Fiat 500, si a reusit...Un Hummer cu sase roti, surprins in Moscova, pe care-l adaugam la colectia de masini stil "Cernobal". Nimic mai spatios si mai confortabil, totusi...

badeaboy_jr 14-02-08 16:42

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
ma intreb cum o fi interioru...

Snapy_xxl 14-02-08 16:46

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
Asta nu mai e Hummer, e deja tanc!

spgbuc 14-02-08 16:51

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
mult prea smecher :)

Drako4Life 14-02-08 16:56

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
Se observa si antena tv prin satelit...on the ruff :D...interesant...cred ca interioru e ceva gen sufrageria mea...la marime :P

mareo 14-02-08 17:22

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
wooo ...ce bestie:D:D

Platinum Squirrel 14-02-08 17:32

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
tipic rusesc

xtrim 14-02-08 17:43

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
Ce bestie ! :O eu zic ca nu e prea reusit ....cel putzin nu imi place cum arata in exterior ....poate interiorul e luxos dar deja la asa o masina nu mai e o placere sa o conduci ,iti iei un shofer care sa te plimbe cu ea ......e prea mare..... :|

oachy 14-02-08 17:52

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
Vreau si eu unu...:shock: , sa ma urc peste toti la semafor :suspiciou:pistoles:

Fixius 14-02-08 18:05

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
imi place cum arata..
interiorul.. oare.. cum e... ??

ct_23_msg_1 14-02-08 18:23

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
ma intreb oare cam cat o costa varianta cea mai luxoasa

alex* 14-02-08 18:37

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
nush cat o costa k nu cred k e produs in serie

morph3o 14-02-08 19:06

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
este un hummer h2 editie limitata.se numeste Hummer H6 Player Edition,are un propulsor de 325CP si costa aproximativ 71000 euro

ceoby 14-02-08 19:38

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
da nu inteleg de ce nu au facuto mai lunga ....prea au inghesuito ..

camatarunutu 14-02-08 19:51

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
priviti si partile proaste :)) ii trebuie o juma de zi sa dea zapada de pe ea......k sa o parcheze in oras, trebuie sa gaseasca 2 locuri libere(unu langa altu) :)) si la ce aglomeratie e , cam greu stationeaza:)) :-P

Psycho 14-02-08 19:55

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
Nu e tanc .. e apartament ... foarte tare .. o fii facut la hummer sua sau la aia de la chop shop :D

ArCaDa 14-02-08 19:59

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
o fi el mare frumos...incapator si etc etc...dar mie nu imi place....nu as conduce asa ceva..masina asta e doar sa iti iei sofer si sa stai ca bossu in spate ca in rest e chiar aiurea sa conduci asa ceva prin oras ...la parcari si etc (mai ales la noi)

Marius_mym89 14-02-08 20:05

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
Quote:

Originally Posted by morph3o (Post 1357396)
este un hummer h2 editie limitata.se numeste Hummer H6 Player Edition,are un propulsor de 325CP si costa aproximativ 71000 euro

asa-i e un hummer h6. si totusi....niste poze cu interiorul??:?::?::?:

ktalyn 14-02-08 20:16

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
ii mai trebuia sinile.. si chiar ca era tanc..:lol:

Viper007 14-02-08 20:39

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
nu ie buna asta, luati-va deasta http://math.arizona.edu/~rbuddy/phot...how/hummer.jpg :twisted:

Viper007 14-02-08 20:47

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
Quote:

Originally Posted by Fixius (Post 1357214)
imi place cum arata..
interiorul.. oare.. cum e... ??

https://www.youtube.com/watch?v=j0fFCUNr5x0

Bogdan_ozzy 14-02-08 21:03

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
Interiorul arata mult mai bine ca exteriorul ..

morph3o 14-02-08 21:23

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
intr-un timp am vazut unul in SUA. era mult prea tare si culmea era al unei persoane invalide.avea jante pe 22.suspensie hidraulica si in loc de portiera avea o trapa pe care intra in masina cu tot cu carucior.aveam si cateva poze cu el dar mi-au furat aparatul :(

Viper007 14-02-08 22:16

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
Quote:

Originally Posted by morph3o (Post 1357764)
intr-un timp am vazut unul in SUA. era mult prea tare si culmea era al unei persoane invalide.avea jante pe 22.suspensie hidraulica si in loc de portiera avea o trapa pe care intra in masina cu tot cu carucior.aveam si cateva poze cu el dar mi-au furat aparatul :(

e asta cumva ? http://www.di-customcars.ca/projects...6/h6_ext12.jpg
http://www.di-customcars.ca/projects...h6/h6_ext9.jpg

bogdan gba 14-02-08 23:47

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
mamaaa.. catamai autobuzul !!! Foarte mare Hummer-ul acesta!

Chucky bmw 15-02-08 00:35

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
e bestial tancu :D

Profy 15-02-08 08:43

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
La asta trebe shi permis de conducere... :) C

Bughilas 15-02-08 09:29

Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
sigur il poti conduce si cu B-ul numai sa fi singur in masina ca deja sari de 3,5 tone......nu e nimik interesant la el..Spunea cineva ca e o editie limitata de la ei

tm_kata 15-02-08 09:44

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
arata impunator

mad_aurel 15-02-08 11:29

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
monstruos.............

abstrakt 15-02-08 11:47

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
:shock::shock: pentru ce asa marimi?dar oricum e ceva deosebit nu vezi in fiecare zi asa ceva...cred ca are prea multi bani:D

boy_wonder 15-02-08 12:10

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
parca intr-un timp era asa ceva de vanzare si pe autovit :-)
in fine, aveti AICI unul sa il studiati mai in detaliu :)

Sasha 15-02-08 12:13

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
Prea tare.... Russia RULLZZZ :lol:

morph3o 15-02-08 17:14

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
ceva de genul.numai ca trapa era reprezentata de portiera ,nu avea trapa separata ca cel din poze

Big_85 15-02-08 17:44

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
ma intreb cum faci o parcare laterala cu ala?

VDAN 15-02-08 18:03

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
prea tare tancu asta limuzina ))))
ma intreb cat o consuma bestia asta?

no limits design 15-02-08 18:12

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
rusii astia numai prostii fac frate

ady_dl3 15-02-08 19:09

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
sa duci un deata la pimp my ride...til face hotel in spate acolo:D

DoDo NSL 15-02-08 19:14

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
mijto masinuta asta ... totusi e cam "mica" ...:lol::lol::lol:

Victor_WRC 15-02-08 20:58

Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
 
Quote:

Originally Posted by Buggatty (Post 1359746)
mijto masinuta asta ... totusi e cam "mica" ...:lol::lol::lol:

Da ai dreptate mai trebuiau inca 2 in spate ca sa fie treaba treaba:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:(Glu meam) arata szooper tare


All times are GMT +2. The time now is 20:34.

- Copyright 2026 4Tuning