![]() |
Faza Tare in Rusia
1 Attachment(s)
Tare rau de tot cheliosu` :twisted:
|
tare rau...oare e pe bune faza? :lol:
|
Eu cred ca da.. ca se opreste si muzica de pe fundal :lol:
|
e prea sadic ca sa fie pe bune :lol:
|
cum dreaq , da pistolu lu ala ori era cu gaze ori avea gloante oarbe da pm nush e prea ciudat si pm aia care filmau iti dai seama ca sareau la ala sa nu il impuste nu??? oricum daca e adevarata LOLOLEX
|
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
clar nu era cu glont adevarat.... se aude altfel, are alt recul si mai ales de la distanta aia penetra obligatoriu cutia postala respectiva (bineinteles cu om cu tot :wink: )... oricum... beton faza :shock: :shock: :shock: |
PIsotolul ala e cu scovergi frate... zici ca tragea cu partzuri :lol: .. si ala cu aer comprimat are recul mai mare decat ce avea asta :)
|
Re:
Quote:
|
bai e vrajeala treaba, nu se poate...
|
dap, clar vrajeala. dak era adev nici nu mai dadea p post sau macar muzica o opreau pt k yo nu cred k se intampla in direct
|
e vrajala..si faza cu pistolu face parte din poanta...e facuta special asa :lol:
|
Re:
Quote:
|
de acord cu ce spui tu gabriel, dar raportate la numarul total de astfel de incidente, sunt mai multe cele care se soldeaza cu rana dubla intrare/iesire...
ps: ce browning de 9 mm ai? |
re
vezi pm
|
1 Attachment(s)
ia .... tot la rusi
|
sa fie real oare ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
penala rau emisiunea inseamna :evil: |
arata tare ciudata faza din prima parte
si mult prea reala :shock: :shock: eu cred ca e adevarat dar nu a fost data pe tv cat despre al doilea aia se credeau ninja la cum sareau realizatorul ca de o bicei o momaie care statea si nui venea sa creada ce se intampla :roll: :roll: :shock: :shock: |
hahahha
ce tare e bataia aia :)) ia rupt sanii lu aia :))
|
o stiu de vreun an faza, e super tare...
ala de-l scoate pe brate la urma e prezentatorul :lol: :lol: |
1 Attachment(s)
uite frate ce inseamna recul la pistol de 9 mm, si-l tineam cu amandoua mainile... si tot ma dadea in spate. O fi ala gras, dar parca nu se misca mai deloc trancanul ala in mana lui... E clar vrajeala. Gloante oarbe, nicidecum aer comprimat, ca la aer comprimat iese gazul pe teava, nu lateral.
|
ce concentrat stateai hondare :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :P :wink:
iar baiatul din drepata ta mai avea putin si se urca pe tine :lol: :wink: :P cu jucariile celelalte nu ai filme? :2gun: |
ba am cu toate... vrei sa fac un topic despre shooting ??? :lol:
ps: colegul prindea cartusele care sareau, dar care cam frigeau :wink: |
Quote:
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: bring it on... make my day.... :twisted: :twisted: :twisted: |
| All times are GMT +2. The time now is 17:37. |
- Copyright 2026 4Tuning