Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Concept n2a SLR (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/66490-concept-n2a-slr.html)

Ed_Crane_1983 09-02-08 14:20

Concept n2a SLR
 
5 Attachment(s)
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...da82bb79b5.jpg
Concept n2a SLR

Modelul n2a SLR ar urma sa foloseasca platforma Cadillac XLR. In afara conceptului SLR, urmatoarea masina n2a care va fi prezentata publicului este Stinger, inspirata din Corvette Stingray. "Avem deja o macheta a modelului Stinger si e posibil sa o lansam la vara sau spre finele anului", au declarat oficialii XLR. "n2a" SLR e dominat de o linie clasica si va avea un interior cat se poate de luxos. Deocamdata, cei de la XLR strang fonduri pentru materializarea lui...

spiri14 09-02-08 14:26

Re: Concept n2a SLR
 
arata a masina clasica:)dar e frumoasa

tca1 09-02-08 14:38

Re: Concept n2a SLR
 
cadillac revine si imi place mult ....cel putin cts-v'u e super tare sa vedem cum continua..dupa poze par sa continue super bine..

Gaijin 09-02-08 15:15

Re: Concept n2a SLR
 
frumoasa astept sa o vad live

Marius_mym89 09-02-08 16:24

Re: Concept n2a SLR
 
si totusi de ce SLR ?? prima data cand am vazut SLR m-am dus cu gandu la mercedes...

wtah_nissan 09-02-08 16:28

Re: Concept n2a SLR
 
simpatica....astept sa vad produsul finit

Ed_Crane_1983 09-02-08 16:30

Re: Concept n2a SLR
 
Quote:

Originally Posted by Marius_mym89 (Post 1346073)
si totusi de ce SLR ?? prima data cand am vazut SLR m-am dus cu gandu la mercedes...

Asa au denumit-o, SLR. Dar au specificat ca n-are nicio legatura cu Mercedes;) Si eu m-am mirat.

alex* 09-02-08 16:49

Re: Concept n2a SLR
 
si eu m-am gandit prima oare k e vreun model de mercedes da vad ca mam inselat:))

Fixius 09-02-08 19:03

Re: Concept n2a SLR
 
arata foarte bine masina, kiar se potriveste ptr un cadilac.

bogdan gba 09-02-08 19:46

Re: Concept n2a SLR
 
foarte luxoasa... o "limuzina" din viitor. Arata bine in schite

Vely 09-02-08 23:31

Re: Concept n2a SLR
 
Aia verde are botu ca de Maserati, iar aia albastra ca de Rolls!

ArCaDa 09-02-08 23:32

Re: Concept n2a SLR
 
arata bine...doar ca spatele nu prea imi place cum vine ...in rest e ok

golidix 10-02-08 16:53

Re: Concept n2a SLR
 
frumoase desene :D

Chucky bmw 10-02-08 17:30

Re: Concept n2a SLR
 
:)) bn zis golidix.........ma nush ce sa zic din desen pare cam urat zic eu.......daca ar fi facuta deja...as mai zice o parere concreta

SnowMan 10-02-08 21:17

Re: Concept n2a SLR
 
SLR vine de la Sports Limousine Roadster, de aceea e numita asa.

GOTHAM CITY design, ar trebui sa apara in urmatorul film cu batman, masinutze ale viitorului cu tenta clasica, se incareaza perfect. Mi-as lua-o cu sigurantza dak asa avea resurse pe la 40 ani, e o masina de varsta a 2-a a 3-a.

FAINA!

no limits design 11-02-08 14:32

Re: Concept n2a SLR
 
si totusi faina ......e un coupe frumos


All times are GMT +2. The time now is 21:01.

- Copyright 2026 4Tuning