Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   PPI ICE Audi Q7 (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/66024-ppi-ice-audi-q7.html)

RoSonic 06-02-08 12:24

PPI ICE Audi Q7
 
3 Attachment(s)
PPI ICE Audi Q7
PPI Automotive Design a creat pentru Q7 pachetul de tuning numit PPI ICE.

- wide bodykit - ce adauga 110mm la latimea Q7-ului
- evacuare din inox cu 4 terminatii
- motorizare: V8, 4.2 litri
- putere: 600hp
- viteza maxima 295 km/h;
- 0-100km/h: 5,9 secunde
- discuri de frana 405 x 34 mm (fata) si 380 x 28 mm (spate)
- jante PPI Formula - 10Jx22inci
- anvelope Michelin 295/30 ZR 22 XL
- garda la sol coborata
- volan sport PPI “Identity”
- consola PPI pentru iPhone, Treo si Blackberry

MixMaster 06-02-08 15:29

Re: PPI ICE Audi Q7
 
frumos...desi nu sunt fan...

ovytt 08-02-08 14:16

Re: PPI ICE Audi Q7
 
a fost expus la essen ..e frumos

bmwm5 08-02-08 14:25

Re: PPI ICE Audi Q7
 
misto ca i-au mai coborat garda,e frumos,ce sa mai vorbin

Viper007 08-02-08 14:33

Re: PPI ICE Audi Q7
 
mama cum arata, zici ca-i tanc din fata 8)

CoRn3L 08-02-08 15:03

Re: PPI ICE Audi Q7
 
arata super....si nici motoru nu e mai prejos :D

RUDY20140TDI 08-02-08 15:22

Re: PPI ICE Audi Q7
 
Pacat ca nu este motorul 4.2 tdi
Dar asta e asteptam pe Q7-V12 tdi sa vedem ce stie.

Chucky bmw 08-02-08 15:31

Re: PPI ICE Audi Q7
 
e super frumoasa :>

DaNy>DmN 08-02-08 16:37

Re: PPI ICE Audi Q7
 
Foarte frumos Q7-le , widebodykitu ala chiar i se potriveste pentru ca schimba total aspectul masinii.

Dj_Sotty 08-02-08 19:32

Re: PPI ICE Audi Q7
 
Kiar total nu, dar ii da o linie mai frumoasa! E Ok!

UNLORD 08-02-08 19:54

Re: PPI ICE Audi Q7
 
Mie nu imi place absolut deloc!

Marius_mym89 08-02-08 20:05

Re: PPI ICE Audi Q7
 
e ok....imi place mult partea fata...;)

Bogdan_ozzy 08-02-08 20:26

Re: PPI ICE Audi Q7
 
Arata mai bine cu kit-ul asta ;)

spiri14 08-02-08 22:05

Re: PPI ICE Audi Q7
 
e crima:|:| ... culoarea e cumva mata:-?? k nu luceste deloc

tm_kata 08-02-08 23:11

Re: PPI ICE Audi Q7
 
arata bine. il face si mai agresiv

SnowMan 08-02-08 23:27

Re: PPI ICE Audi Q7
 
BOMBA pe 4 roti! si in plus si f rapida.... o ador!

Vely 08-02-08 23:50

Re: PPI ICE Audi Q7
 
Uau! Discuri de 405mm pe fata !!!!!!!!!!!!!
Cred si eu pt un asemena monstru, dar mai rar intalnesti sa depaseasca 380mm orice ar fi!


All times are GMT +2. The time now is 20:36.

- Copyright 2026 4Tuning