Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Cumpar masina (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/65814-masina.html)

Leutz 05-02-08 10:01

Cumpar Golf 5 GTI TDI 150 cai
 
Cumpar Golf 4 GTI TDI 150 de cai, preferabil 2002-2003 si daca se poate si 4motion. Urgent.

Leutz 10-02-08 10:32

Re: Cumpar Masina
 
Inca valabil ;)

Leutz 13-02-08 10:01

Re: Cumpar Masina
 
Ofer terenu + diferenta de bani daca este cazul ;)

Leutz 13-04-08 10:03

Re: Cumpar Masina
 
Inca valabil ;)

ins1dez 17-10-08 12:46

Re: Cumpar Masina
 
pai nu vinzi terenu si iti iei masina? :))

Leutz 01-05-09 17:25

Re: Cumpar Masina
 
Quote:

Originally Posted by ins1dez (Post 1813346)
pai nu vinzi terenu si iti iei masina? :))


Am incercat dar nu sunt bani asa ca incerc norocul si cu schimburi.

Anunt inca valabil, pot oferi in plus pana la 5000 Euro ;)

Leutz 20-05-09 12:23

Re: Cumpar Masina
 
A mai ramas doar terenul de 2400 de m2... anunt valabil ;)

Se mai negociaza.

Leutz 08-06-09 22:17

Re: masina
 
Cumpar Golf 4 GTI TDI 150 de cai din fabrica astept oferte, anunt valabil 2 saptamani.


PS: Rog un Moderator daca se poate sa imi schimbe numele topicul in "Cumpar Golf 4 GTI TDI 150 de cai"

Ofer cash

GAby645 08-06-09 22:40

Re: masina
 
golf 4 tdi si gti? nu prea am auzit, corectati-ma daca gresesc !
am un golf 4 1.6 16v 105 cp, cod motor BCB, an fab 2003, euro 4, climatronic, 4 geamuri electrice, cd, 4 airbaguri la 6100 eur + 400 eur taxa ! daca te intereseaza ym: gaby_645 sau 0741.472.350

Leutz 09-06-09 10:05

Re: masina
 
Quote:

Originally Posted by GAby645 (Post 2391578)
golf 4 tdi si gti? nu prea am auzit, corectati-ma daca gresesc !
am un golf 4 1.6 16v 105 cp, cod motor BCB, an fab 2003, euro 4, climatronic, 4 geamuri electrice, cd, 4 airbaguri la 6100 eur + 400 eur taxa ! daca te intereseaza ym: gaby_645 sau 0741.472.350

Multumesc pentru oferta dar nu sunt interesat, mai ales de benzinar. Referitor la golf 4 GTI TDI este : Golf IV 1.9 TDI 110 kW, Tip motor: ARL

Poti sa te convingi la o simpla cautare pe site-urile arhicunoscute de masini second din Germania. Toate cele bune ;)

Dannyromdan 09-06-09 11:07

Re: masina
 
Quote:

Originally Posted by Leutz (Post 2392409)
Multumesc pentru oferta dar nu sunt interesat, mai ales de benzinar. Referitor la golf 4 GTI TDI este : Golf IV 1.9 TDI 110 kW, Tip motor: ARL

Poti sa te convingi la o simpla cautare pe site-urile arhicunoscute de masini second din Germania. Toate cele bune ;)

Io stiam ca ii zice GTD .... :D

Leutz 09-06-09 12:19

Re: masina
 
Se spune si asa, am gasit ambele denumiri... cel mai corect este GTD. Totusi eu am deschis topicul asta cu gandul de a primi oferte si nu carcoteli, asa ca rugamintea mea cei care sunteti de nota 10 in a critica sau a se baga in seama rog sa se abtina. Daca am facut vreo greseala si vreti sa ma corectati se poate spune si prin PM... asa ca va rog nu mai imi poluati topicul. Multumesc de intelege.



PS: Cumpar Golf 4 GTD de preferabil din 2002-2003 si 4motion. Astept oferte de la cei care aveti si vreti sa vindeti sau cei care stiti pe cineva care are si vrea sa vanda. Multumesc

MaZaN 09-06-09 17:32

Re: masina
 
Un Leon tot TDI ARL nu te intreseaza?
Detalii aici https://forum.4tuning.ro/showthread.p...hlight=tdi+arl

Leutz 09-06-09 18:14

Re: masina
 
Quote:

Originally Posted by MaZaN (Post 2393715)
Un Leon tot TDI ARL nu te intreseaza?
Detalii aici https://forum.4tuning.ro/showthread.p...hlight=tdi+arl


Salut, am vazut masina, chiar am urmarit putin topicul de vanzare dar as vrea totusi sa raman la un golf 4... sincer sa fiu modelul mai vechi de la Leon nu e pe placul meu :( ... imi pare rau dar imi doresc neaparat un Vw ... multumesc pentru oferta si spor la vanzare, sa ajunga pe mana unui pasionat.

Leutz 13-06-09 21:24

Re: masina
 
Cumpar Golf 4 Gtd (cod motorl ARL) 150 cai model 2002-2003. Ofer banu jos.

Leutz 14-06-09 21:21

Re: masina
 
Anul valabil inca o saptamana

NT33EXE 15-06-09 10:53

Re: masina
 
asta de mai jos?

Leutz 15-06-09 14:04

Re: masina
 
Nu sunt interesat, imi pare rau. Din punctul meu de vedere la 200 000 de km cat ii are cel putin plus saltata de la 90 pe la 140 150 de cai e un pic cam fortat. Multumesc pentru oferta, masina foarte frumoasa dar vreau modelul de 150 de cai din fabrica. Toate cele bune si spor la vanzare ;)

NT33EXE 15-06-09 14:34

Re: masina
 
am inteles.
"for the record": masina este ingrijita, functioneaza si arata mult mai bine decat altele cu km mai putini.

p.s. am facut observatia pentru ca foarte multi se cramponeaza de km si aprecierea masinii DOAR PE ACEST CRITERIU nu este corecta.;)

bafta!

Leutz 15-06-09 14:55

Re: masina
 
Quote:

Originally Posted by NT33EXE (Post 2409112)
am inteles.
"for the record": masina este ingrijita, functioneaza si arata mult mai bine decat altele cu km mai putini.

p.s. am facut observatia pentru ca foarte multi se cramponeaza de km si aprecierea masinii DOAR PE ACEST CRITERIU nu este corecta.;)

bafta!


Sunt convins ca este foarte ingrijita, ti-am urmarit putin topic-ul si am vazut ca s-a pus pasiune si ceva banuti in ea. Ai sa o vinzi repede pentru ca e o masina care poate si atrage atentia. Mult succes si toate cele bune.

Leutz 16-06-09 21:51

Re: masina
 
Cumpar golf 4, 131Cp sau 150Cp stoc, 4 motion cat se poate de nemodificat si ingrijit... valabil doar pana Duminica.

Leutz 22-06-09 08:55

Re: masina
 
Quote:

Originally Posted by Leutz (Post 2405104)
Cumpar Golf 4 Gtd (cod motorl ARL) 150 cai model 2002-2003. Ofer banu jos.

Inca valabil, sunt dispus si la negocieri cu un golf 4 131 de cai 4motion, dar in stare impecabila... Pana vineri vreau masina 8)

Leutz 28-06-09 09:19

Re: masina
 
Anunt valabil, interesat de golf 4 TDI 150Cp (ARL) din 2002-2003 4motion. sau 131Cp 4motion. ;). Masinile sa fie stock.

Leutz 02-07-09 21:21

Re: masina
 
Anunt valabil ... ofer pana la 8000 de euro cash in functie de masina...

Leutz 04-07-09 23:17

Re: masina
 
Anunt valabil ... oarecum interesat si de un Golf 5 2005-2006 140cp dar preferabil golf 4 echiparile de mai sus

MariusMKV 04-07-09 23:49

Re: masina
 
vezi ca este un golf 5 2.0TDI 140cp de vanzare.. user dolb

Leutz 05-07-09 10:09

Re: masina
 
Quote:

Originally Posted by MariusMKV (Post 2462329)
vezi ca este un golf 5 2.0TDI 140cp de vanzare.. user dolb


Multumesc Marius, i-am trimis un pm... Anunt valabil

Leutz 07-07-09 14:29

Re: masina
 
Anunt valabil;)

adrian_is 08-07-09 10:51

Re: masina
 
poate vrei un Golf 4 cu portbagaj ( aka BORA ) 4motion, 131 cai, dotari suficiente :) .

Leutz 08-07-09 20:32

Re: masina
 
Multumesc Adrian, dar nu imi place bora si e prea scumpa, anunt valabil ;)

Leutz 09-07-09 23:19

Re: masina
 
Anunt valabil. Mentionez ca sunt interesat de:

Golf 4 TDI 150 caluti sau 131 caluti 4motion
Golf 5 TDI 140 caluti

kici_luci 01-09-09 00:09

Re: masina
 
vand peugot 205 cabriolet pininfarina din 1995 impecabil...geamuri electrice heliomate prelata e in stare buna(nu ploua prin ea sau chestii de genu) pt mai multe detalii 0728792752 sau [email protected](TIMISOARA)

Leutz 06-12-09 18:42

Re: masina
 
Anuntul este din nou valabil, doar ca, de data asta cumpar Ford Probe preferabil cu motorul de 2.0... astept oferte pana vineri, daca nu, sambata ma duc in targ sa vad ce gasesc. Cei care aveti de vanzare rog sa puneti cat mai multe poze si cat mai multe detalii.

PS: sau opel astra cabrio in stare foarte buna.

Leutz 08-12-09 17:29

Re: masina
 
Anunt valabil, insteresat si de un bmw 316 model m de prin 94'-96'

pcontab 18-12-09 15:23

Re: masina
 
Quote:

Originally Posted by Leutz (Post 2867249)
Anuntul este din nou valabil, doar ca, de data asta cumpar Ford Probe preferabil cu motorul de 2.0... astept oferte pana vineri, daca nu, sambata ma duc in targ sa vad ce gasesc. Cei care aveti de vanzare rog sa puneti cat mai multe poze si cat mai multe detalii.

PS: sau opel astra cabrio in stare foarte buna.

salut
ce zici de un Ford Thunderbird american, un coupe adevarat de 3.2litri v6???

Leutz 19-12-09 21:28

Re: masina
 
Quote:

Originally Posted by pcontab (Post 2903032)
salut
ce zici de un Ford Thunderbird american, un coupe adevarat de 3.2litri v6???

Multumesc frumos, m-ar fi tentat dar mi-am luat masina.

Se poate inchide.

pcontab 21-12-09 14:30

Re: masina
 
OK........


All times are GMT +2. The time now is 16:07.

- Copyright 2026 4Tuning