Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   AfterDark Racing (https://forum.4tuning.ro/64-afterdark-racing.html)
-   -   Sticker / Sigla AfterDark Racing (https://forum.4tuning.ro/64-afterdark-racing/65414-sticker-sigla-afterdark-racing.html)

F.R.Sonic 01-02-08 23:41

Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Eu zic ca trebe un topic separat pt discutia legata de stickere...
Ce se aude de sigla dintr-o bucata? unde tre sa cotizam si noi pt imprimare..cat ..cum... alea alea.. Silviu tu esti sefu am auzit ca este ceva in vizor dar inca nimic finalizat pt stickeru dintr-o bucata
*ramane fara bot lupu meu :( ...o sa pun maine o poza asa ca info

NWZeu 02-02-08 00:58

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Silviu e taticul stickerelor, el le-a facut si pe cele decupate si am inteles ca ar fi unele si dintr-o bucata .... asadar speram sa o rezolvam cat mai repede .... as mai aduga si un parasolar cu ADR .... oricum va tinem la curent.

F.R.Sonic 03-02-08 11:00

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
1 Attachment(s)
no teeth for my wolf :):???:
deci Silviu mai intra pe forum?? :p

NWZeu 03-02-08 12:35

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
:lol::lol: am vazut ca isi cauta jante pentru Honda, deci mai intra :)

Kedy 04-02-08 10:05

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Si al meu o inceput sa cedeze nu ca si a lui "weezi" da oricum tre sa gasim o modalitate de a le face mai rezistente.


P.S. cat costa un parasolar si cum se face sa ajungem in posesia lor?

NWZeu 04-02-08 10:53

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
nu va pot zice de preturi pentru ca nu stiu, stiu vag unde sunt facute stickere, legat de parasolar este o idee si vor fi facute (sper), pana acum, nici unul din noi nu avem.

shadow 05-02-08 13:50

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Intre timp mi-am deschis o firma de advertising, asa ca eu ma ocup cu fabricatul siglelor.
O sa fac un model de parasolar ori in seara asta ori maine.
Cred ca o sa semene cu steagul de la Tuning Fever de anul trecut, dar ceva mai simplu.
Din pacate eu nu cred ca o sa-mi termin nimic la masina pana la tuning show, poate doar sis audio.

NWZeu 05-02-08 18:53

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
trebuie sa strangem haita si sa ne pregatim .... AMR aprox 1 luna :D

Kedy 06-02-08 08:31

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Bafta cu modificatul masinii si bafta la eveniment ;)

ace117 10-02-08 19:55

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Silviu, nu ma uita nici pe mine cu stickerul cu sigla;)
Insa nu cred ca o sa am gata masina pana la 4tuning days:sad:
But I'm baaack!:lol:

NWZeu 11-02-08 21:09

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Ace - o sa vedem zilele astea, ia legatura cu Silviu sau cu mine sa stabilim niste detalii legate de show pentru a vedea ce si cum.

ace117 12-02-08 12:04

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Tu participi?
Am vb si cu Silviu zilele trecute, cred ca ne bagam la 4TuningFever cand si masina lui va fi gata.;)

shadow 12-02-08 15:18

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
A mea nu e gata SIGUR, nici macar pe jum, iar din ce am vb cu Ace, lui nu ii vin toate piesele pana atunci....asa ca nu cred ca o sa ne bagam nici unul.
Bani si timp sa fie!!! :lol:

ace117 13-02-08 15:45

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Las' ca vine vara si 4Tuning Fever.;)
@Shadow: Poti sa-mi dai pe mail sigla AfterDark vectorizata (litere + capul de lup). Am nevoie ca refac stickerele pe masina.

shadow 13-02-08 15:49

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Se rezolva, da-mi un semn pe mess.

sony_cristi 13-09-08 16:38

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Quote:

Originally Posted by shadow (Post 1354496)
Se rezolva, da-mi un semn pe mess.

Salut... Pentru a deschide o filiala in Piatra Neamt a clubului AfterDark Racing dc ar fi nevoie.. si dak se mai poate..?

NWZeu 13-09-08 18:59

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Contacteaza-l pe SHADOW, fie pe yahoo, fie pe mesaj privat! IDului lui il vei gasi la profil!

F.R.Sonic 18-11-08 23:28

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Hello la toata lumea...s-ar putea sa avem nevoie de mai multe stickere in HD ...Shadow ne poti ajuta cu o poza "vectorizata" a siglei? sa nu tot cerem la tine..poate rezolvam local..ma ocup eu de distribiure pe judet daca rezolvam cu sigla...
PS: Bine v-am regasit :)

NWZeu 19-11-08 10:59

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
wow, ce liniste a fost :lol::lol:, "nenea" Shadow sta cam ascuns printre treaba ..... :D

Kedy 19-11-08 17:46

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Hai NWZeu ajuta-ne ca se pare ca o sa avem treaba multa.

Peace out

NWZeu 19-11-08 20:01

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Va ajut cu cea mai mare placere :).

*HD_85_GEL* 19-11-08 21:41

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
C-am cum arata sigla de la ADR?
FRS sa nu ma uiti in caz k....

F.R.Sonic 19-11-08 22:46

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Gelu cu tine trebuie sa supunem la vot :lol: ...kamikaze primim in club ?

*HD_85_GEL* 19-11-08 22:49

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Quote:

Originally Posted by F.R.Sonic (Post 1875245)
Gelu cu tine trebuie sa supunem la vot :lol: ...kamikaze primim in club ?

pai de ce mah? cum adica ...eu kamicaze??? :)

NWZeu 19-11-08 23:01

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Sonic, te astept la o discutie pe YM sa vedem cum va pot ajuta ....

Kedy 20-11-08 14:24

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Quote:

Originally Posted by *HD_85_GEL* (Post 1875111)
C-am cum arata sigla de la ADR?

E pusa la mine pe luneta ;)

*HD_85_GEL* 20-11-08 19:21

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Quote:

Originally Posted by Kedy (Post 1876216)
E pusa la mine pe luneta ;)

e acelasi cu 4tuning din cate vad...am si eu asa ceva

Kedy 20-11-08 21:20

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by *HD_85_GEL* (Post 1876770)
e acelasi cu 4tuning din cate vad...am si eu asa ceva

Nop take a better look ;) it is a wolf auuuuu
Attachment 706485

*HD_85_GEL* 21-11-08 04:53

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
aha...ala nu l-am banghit :) pai si de unde fac si eu rost de unu? FRS...parca si tu ai pe VW, nu?

F.R.Sonic 21-11-08 09:54

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Nu face nimeni rost pana nu e in club ;)
Eu aveam pe vw... dar n-a supravietuit iernii trecute si a cazut...astept noua sigla care e dintr-o bucata ;)

F.R.Sonic 05-04-09 22:25

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Se mai aude ceva de sigla dintr-o bucata?

NWZeu 05-04-09 22:34

Re: Sticker / Sigla AfterDark Racing
 
Silviu e dat disparut .....


All times are GMT +2. The time now is 13:16.

- Copyright 2026 4Tuning