![]() |
Concept Chrysler Barracuda
24 Attachment(s)
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...1aa3130e89.jpg
Concept Chrysler Barracuda Un impatimit al graficii 3D din Sao Paulo, Brazil, ne propune propria sa versiune a reincarnarii modelului Chrysler Barracuda. Conceptul ar viza Dodge Challenger-ul, dar e putin probabil ca tipii de la Chrysler sa isi doreasca vreodata revigorarea Barracudei. Apreciem talentul si asteptam noi masini modificate si concepte. Dar sa nu uitam ca avem si noi proprii maestrii-n 3D, de ce am avea nevoie de altii din afara? Atatia designeri tineri si visatori, care pot gandi modele fresh, si prea putini producatori dispusi sa le puna-n practica. Si-uite asa ramanem doar cu niste imagini tridimensionale... |
Re: Concept Chrysler Barracuda
vaiiiii ce bestie :|:|... mai multe nu mai stiu ce sa zic :)) am ramas fara cuvinte
|
Re: Concept Chrysler Barracuda
superba....:shock:
|
Re: Concept Chrysler Barracuda
In place masina...mai putin spatele .....
|
Re: Concept Chrysler Barracuda
talentat baiat... :D
|
Re: Concept Chrysler Barracuda
asta ii chevy camaro pe fata......
|
Re: Concept Chrysler Barracuda
Da seamna f mult cu Camaro si ceva Mustang dar mai mult Camaro...oricum varianta pe alb e crima...:twisted:
|
Re: Concept Chrysler Barracuda
:-o e superbaaaaaaaaaaaaaaa da seamana cu chevroletu ala chellenger sau cum so scrie stiti voi :D:))
|
Re: Concept Chrysler Barracuda
O fi tipu talentat, dar modelu nu aduce atat de bine cu cel priginal, precum o fac conceptele Challenger, Camaro sau cum e actualul Mustang!
Acesta se pare ca e adevaratu Cuda reinviat: http://www.supercars.net/cars/3957.html |
Re: Concept Chrysler Barracuda
mie personal nu imi place fiindca arata mai rau decat o cuda
|
Re: Concept Chrysler Barracuda
arata foarte bine, kiar imi place
|
Re: Concept Chrysler Barracuda
WOW WOW chiar arata bine :love:
|
Re: Concept Chrysler Barracuda
e superba..........
|
Re: Concept Chrysler Barracuda
tare, fff tare, din toate punctele de vedere, beton, bestiala...............
|
Re: Concept Chrysler Barracuda
beton a iesit, felicitari celui care a creato!
|
Re: Concept Chrysler Barracuda
varianta pe alb e cea mai frumoasa..portocaliul zici ca e de la nfs :D
|
Re: Concept Chrysler Barracuda
F. misto machina!
|
Re: Concept Chrysler Barracuda
E un Mustang Giugiaru care a luat steroizi :lol: , nu arata rau deloc....mi-ar placea sa reinvie americanii istoria....poate ar ajunge o mica mica concurenta pentru supermasinile europene....
|
Re: Concept Chrysler Barracuda
si dupa cum se pare.
industria auto reinvie masini clasice ;) si asta se numare printre ele si de aratat arata bine ce pot zice :) |
Re: Concept Chrysler Barracuda
Inca una! Era si timpul sa invie clasicele Muscle Cars. Am o singura nelamurire. Barracuda veche nu era facuta de Plymouth? Sau i-a cumparat Chrysler?
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:25. |
- Copyright 2026 4Tuning