Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Cu toporul pe M5 (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/64958-toporul-m5.html)

4TuningRO 29-01-08 23:01

Cu toporul pe M5
 
20 Attachment(s)
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...fa12049de9.jpg
Cu toporul pe M5

M5 Ute e construit pe platforma lui E39 M5 si are sub capota 460 CP, proprietarul planuind s-ajunga la 600 CP. A realizat masina comparand-o cu Holden SS, chiar daca Holden e mai lat si mai inalt decat M5...Rezultatul final e acest Ute M5, care chiar ca nu seamana cu alt BMW. Nu stim daca tipul "are vreo problema", dar sa ciopartesti un M5 in felul acesta nu e lucru curat...Sfatul proprietarului? Nu incercati asta acasa!

Pentru mai multe fotografii si jurnalul realizarii acestui M5 camioneta, vizitati

http://www.m5ute.com/

al3x82 29-01-08 23:07

Re: Cu toporul pe M5
 
super tare :)

Swat-Cat 29-01-08 23:29

Re: Cu toporul pe M5
 
specific Chop shop

Chucky bmw 29-01-08 23:39

Re: Cu toporul pe M5
 
ala cu titiu a luato razna...:| stica frumusete de masina ca sa faca el un *** la tava :| da treaba lui daca il supara bani :))

wtah_nissan 29-01-08 23:58

Re: Cu toporul pe M5
 
ba ce idioot..fara suparare dak o arde pe aici proprietaru da mai da-l draq... :|...bunatate de m5 sal faci caioneta bp x(...unii nu indraznesc sa viseze la asa cva si altii o f*t intr-un hal cum nici nu indraznesti sa visezi :))

kamikaze69 30-01-08 00:06

Re: Cu toporul pe M5
 
super tare :)

Vely 30-01-08 00:10

Re: Cu toporul pe M5
 
O fi gama Holden Ute (utilitare) tipica australiana, dar chiar sa-i jignesti pe germani taind nu un seria 5 normal, ci un M5!!! Nu e corect! Dk acum cei de la BMW s apuca sa le dea o replica si mai scot un model de "nisha", de ex un X6 camioneta!

vaf20 30-01-08 00:15

Re: Cu toporul pe M5
 
super tare ideea

al3x82 30-01-08 00:51

Re: Cu toporul pe M5
 
M5 camioneta :))) parca si vezi pe unu plin de muraturi la semafor cum o ambaleaza si vrea sa se ia la intrecere......... super tare

wtah_nissan 30-01-08 00:53

Re: Cu toporul pe M5
 
mai interesant ar fi sa vezi un m5 camioneta de 600 de cai q saci de nisip in ea =))

al3x82 30-01-08 00:55

Re: Cu toporul pe M5
 
:)))) da si un bosorog cu barba din aia lunga la volan care claxoneaza gagicile....

MixMaster 30-01-08 01:01

Re: Cu toporul pe M5
 
si un caine dingo in dreapta lui..

molady11 30-01-08 01:02

Re: Cu toporul pe M5
 
FFF Mijto ... Imi place ..Cu nijte Woofere in spate si o masa de biliard :D

NightClubRacer 30-01-08 01:22

Re: Cu toporul pe M5
 
interesanta abordare...merge :D

Fixius 30-01-08 05:12

Re: Cu toporul pe M5
 
interesant... dar in acelasi timp... cretin.. sa strici bunatate de M5 si sa mai si combini faruri de seria 5 cu sporuri de seria 3...

fiecare cu gusturile si piticii lui...

Bogdan_ozzy 30-01-08 07:36

Re: Cu toporul pe M5
 
Totusi este un M5 si sa il faci in halul asta.. macar daca arata bine .. ,dar nu arata deloc bine si sa transformi un m5 intr-o camioneta de carat sacii de faina.. cam nasol Daca are omul bani si nu are ce sa faca cu el.. isi face camioneta din m5 hai ca si asta ii tare

2fast4you 30-01-08 08:34

Re: Cu toporul pe M5
 
A stricat o masina care e frumoasa din fabrica, dar macar poate sa spuna ca si-a facut o masina unicat

ArCaDa 30-01-08 08:35

Re: Cu toporul pe M5
 
A stricat frumusete de E39.....doar CP ce o sa fie de el...ca in rest mie unu nu imi place....:???: si vorba postului...ca proprietaru nu e intreg ca nu te apuci sa tai cu una cu doua un M5....urat orcum....

tm_kata 30-01-08 08:45

Re: Cu toporul pe M5
 
jur ca ideea e super tare... cred ca e si unica

Bass-Evolution 30-01-08 09:07

Re: Cu toporul pe M5
 
Inuman sa faci asa ceva....

Sp1ky 30-01-08 09:36

Re: Cu toporul pe M5
 
nu credeam k e posibil asa cva:lol::lol:

SHOGUN-A8 30-01-08 10:17

Re: Cu toporul pe M5
 
Imi place :)

bazza 30-01-08 10:35

Re: Cu toporul pe M5
 
masina e super!!!sa am io banii lu ala as face la fel pt k e ceva inedit.n-ai sa vezi prea des un m5 asa,poate niciodata.asa ca RESPECT pt om

marius470 30-01-08 10:45

Re: Cu toporul pe M5
 
ce porcarie....ce bataie de joc la adresa unui m5....e ca si cum lai pune pe Asafa Powell sa care saci cu ciment pe shantier...
(Asafa powell e detzinatoru recordului la suta d metri)

tca1 30-01-08 10:53

Re: Cu toporul pe M5
 
dricu de 600 ...naspa

CJ02VDV 30-01-08 11:05

Re: Cu toporul pe M5
 
super best car!!!si unicat

al3x82 30-01-08 11:15

Re: Cu toporul pe M5
 
ar trebui sa schimbe numele postului cu " Cu M5 la carat de fan si balega :)))) (nu zic ca nu e unicat dar si-a batut joc de marca Bmw ca daca vreau ei puteau sa faca asa ceva dar nu cred ca acum daca tai un Ferrari in doua si o faci camioneta o sa fie fericiti cei cei la Ferrari sau propietari acestei marci

_anaconda_ 30-01-08 11:37

Re: Cu toporul pe M5
 
nu arata cine stie ce dar e interesanta ideea...daca omul asa a vrut e problema lui.

canon 30-01-08 13:27

Re: Cu toporul pe M5
 
o piscina in spate si e gata

EaGle 30-01-08 13:29

Re: Cu toporul pe M5
 
Ce oameni :|

Paul_ToNy 30-01-08 13:40

Re: Cu toporul pe M5
 
super tare ,imi place, in general imi plac BMW-urile.

vali-tgm 30-01-08 13:51

Re: Cu toporul pe M5
 
Ce mai daca omul asa a vrut asa a facut. Macar l-a facut k-lumea. Acum vreo 2-3 ani era prezentat la Explorer intr-o emisiune un 911 turbo tot asa facut camioneta.

mph/km/h 30-01-08 14:12

Re: Cu toporul pe M5
 
eu cred ca mai mult este pt a intra in istorie, sa se face reportaje cu ei ;)

Bogdan_mb 30-01-08 14:27

Re: Cu toporul pe M5
 
nu stiu de ce are nevoie de 600 cp , in forma asta (oribila) masina si-a pierdut toate proprietatile dinamice.. bataie de joc, nu vad nimic inteligent in realizarea ei

xtrim 30-01-08 14:42

Re: Cu toporul pe M5
 
:O Sper tare !

Bobby boss 30-01-08 15:52

Re: Cu toporul pe M5
 
AIUREA a sticat masina

riv_gms 30-01-08 15:53

Re: Cu toporul pe M5
 
Super Ingenios Tipul ... Ceva Cu Bun Gust

weedboy 30-01-08 16:02

Re: Cu toporul pe M5
 
Quote:

Originally Posted by gms-ul (Post 1323457)
Super Ingenios Tipul ... Ceva Cu Bun Gust

ai glumit nu :lol::lol::lol: stiti vorba aia nu te poti .... in gustul omului,dar in cazul de fata cu cel care a facut m5 acesta m-as putea abate de la regula

Marius_mym89 30-01-08 17:41

Re: Cu toporul pe M5
 
ce aveti mah cu omu?? daca lui asa i-a placut poate nu are ce face cu banii...!!! super tare :lol:

al3x82 30-01-08 18:10

Re: Cu toporul pe M5
 
atunci sa imi tai si eu mercedesul in doua sa imi fac caruta :))


All times are GMT +2. The time now is 01:20.

- Copyright 2026 4Tuning