![]() |
Aderare Usergroup
1 Attachment(s)
Pentru intrare in usergroup trebuie sa prezentati aici machetele voastre.
Cerinte:arrow:
|
Re: Aderare Usergroup
|
Re: Aderare Usergroup
Quote:
|
Re: Aderare Usergroup
2 Attachment(s)
pozele.:D sunt 16 si mai am mai mici de 1:24
|
Re: Aderare Usergroup
central poti da join la grup;)
|
Re: Aderare Usergroup
gata am dat:D
|
Re: Aderare Usergroup
cred ca ma incadrez....le numarati voi....oricum numarul lor a ajuns in jur de 120 acum. 8)
http://www.mbogdan.ro/image/wall.jpg |
Re: Aderare Usergroup
Poti da join :lol:
|
Re: Aderare Usergroup
Cine nu este activ pe sectiune il dau afara din usergroup si nu mai intra daca nu are un motiv BINE INTEMEIAT si CREDIBIL! Fara discutii.
|
Re: Aderare Usergroup
Cam absurd, nu crezi? Poate unii sunt ocupati si nu mai au timp :) sau poate pleaca din tara, la tara ... nu stiu. Eu personal zic sa te mai gandesti putin.
|
Re: Aderare Usergroup
AM ZIS CLAR, SA AIBA MOTIV BINE INTEMEIAT!
Nu e greu, imi da un pm si gata, dar daca minte si in acel timp in care zice ca e plecat din tara posteaza in prostie pe alte topicuri= OUT ;)... Nu zic sa postati aiurea post dupa post...dar daca tot sunteti in grup sa ajutati cu sfaturi, pareri etc ;) |
Re: Aderare Usergroup
Pot da join?:D:D:D
|
Re: Aderare Usergroup
Din cate am vazut eu aici:arrow: https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele/67553-machetele-mele-freak-bv.html ..da :D
|
Re: Aderare Usergroup
Quote:
|
Re: Aderare Usergroup
Daca machetele sunt doar 1/43, pot sa dau join?
|
Re: Aderare Usergroup
Quote:
|
Re: Aderare Usergroup
Eu am doar 6. :cry:
|
Re: Aderare Usergroup
Buna!
Daca nu deranjez , as putea si eu sa dau join? |
Re: Aderare Usergroup
Nu deranjezi deloc!:) Poti da join! ;)
|
Re: Aderare Usergroup
Multumesc pentru add!:D
|
Re: Aderare Usergroup
eu pot intra in group ? am 12 machete...... :rolleyes2
|
Re: Aderare Usergroup
Da-i add!
|
Re: Aderare Usergroup
Pot sa dau add? Cu toate ca am numai 7 machete momentan...vor mai aparea usor usor :D
|
Re: Aderare Usergroup
Inca nu...mai asteptam sa vedem ce machete prezinti, activitate pe forum..etc!:D
|
Re: Aderare Usergroup
Sure ! np :D }{
|
Re: Aderare Usergroup
Salut ,pot sa dau si eu add la usergroup? Am peste 40 machete 1:18.Singura problema e ca ma doar 12 ani :( ...
|
Re: Aderare Usergroup
Intai iti faci thread, prezinti machete...etc!
|
Re: Aderare Usergroup
Acum pot da add?
|
Re: Aderare Usergroup
Da poti! Dar am o rugaminte: INCETEAZA CU "K"- urile! Scrie romaneste!
|
Re: Aderare Usergroup
Mersi mult si nu o sa mai scriu cu "K",mersi de atentionare.
|
Re: Aderare Usergroup
si eu si eu....................... ma bagati?
|
Re: Aderare Usergroup
Cu ce machete? Sau vrei pentru planta aia de pe "diorma"?
|
Re: Aderare Usergroup
pot da si eu join?
|
Re: Aderare Usergroup
Da! Poti!:)
|
Re: Aderare Usergroup
multumesc mult..................:))))))))))))))))))))))))
|
Re: Aderare Usergroup
Pot sa dau si eu join?
|
Re: Aderare Usergroup
Da, poti! :)
|
Re: Aderare Usergroup
MUltumesc! :D
|
Re: Aderare Usergroup
Pot si eu sa ader grupului?
|
Re: Aderare Usergroup
Inca nu! Nu ai destule machete!:)
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:37. |
- Copyright 2026 4Tuning