Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Poze cu membri si masinile lor (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/642-poze-membri-masinile.html)

X-Ray-Eyes 08-03-04 07:12

Poze cu membri si masinile lor
 
3 Attachment(s)
Am deschis acest topic in speranta ca ne vom cunoaste mai bine, cu toate ca s-au mai deschis in aceeashi zona topic cu identitati ..
Aici puteti baga poze cu voi , masinile voastre , ce modificari le-ati mai facut , fie ele interioare , exterioare de siguranta sau la motor.

Hondarul 08-03-04 09:05

3 Attachment(s)
Mda...

Deocamdata am numai o poza cu mine... Masina... pe viitor.

Dupa cateva ore de privit d-re imbracate foarte sumar...

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Si doua poze de la peste (cand nu sunt in masina, sunt la peste...)

Gabi 08-03-04 10:05

1 Attachment(s)
Doar eu... Masina, la fel ca Hondaru', pe viitor ;)

fratele lu` alex GMZ 08-03-04 12:21

3 Attachment(s)
eu am cu masinile maele si am si cu mine da o sa va speriatzi :D

fratele lu` alex GMZ 08-03-04 12:25

2 Attachment(s)
alte poze
ala mic sunt eu :lol:

alex_maxx 08-03-04 22:52

2 Attachment(s)
asta sunt eu ..masina nu am poze cu ea..sper sa fac rost!!

P.S..masina din imagine e pusa k sa va sperie :)..hahaha :peace:

catalin rs4 09-03-04 00:08

3 Attachment(s)
ce de poze ati pus..trebuie sa zic ceva..hondare ..unde mergi tu la peste frate :shock: :shock: :shock: cate kg avea crapul ala??si eu merg des la peste..cand sunt in tara..imi place foarte mult..bag si eu o poza cu mine ..cu masina nu mai are rost ca o stiti deja cu toti.. 8)

Hondarul 09-03-04 11:45

Al cui e motorul mane ???? Frumos animal... Pacat nu e Honda ! :lol: :lol:

Pozele sunt de la Sarulesti...

catalin rs4 09-03-04 13:31

:lol: :lol: as fi vrut acuma sa zic cu cea mai mare placere sa zic cai al meu.. :lol: ii a lui un prieten..care la tinut o luna la mine in garaj...in toamna o sa am si eu unu exact asa sper.. :cry: :cry:

cj82ufo 14-03-04 14:35

2 Attachment(s)
a venit si randul meu
in poza 1 sunt eu si furia mea
iar in cealalta poza sunt eu cu cativa membri de la OMV RALLY TEAM
de la fan club :peace:

tekno 14-03-04 22:49

3 Attachment(s)
poze cu mine :lol:

tekno 14-03-04 23:20

3 Attachment(s)
neah... inca cateva...

Gabi 15-03-04 07:44

tek: prima poza-i tare rau, cea cu \"hell\", da' a doua, \"headless\", e super :D Esti un frumos :P

tekno 15-03-04 14:17

loool, mersi
da' nici macar nu imi ceri nr de telefon sa ma invitzi in orash?
:lol: :lol: :lol:

Gabi 16-03-04 08:29

tek: chiar. Tu mobil nu ai ? Cand nu ai mai intrat pe forum, lumea voia sa vorbeasca cu tine si nu erai de gasit :)

tekno 16-03-04 13:33

nope...
de cand i-am spart ecranu anu trecut nu mai am... :lol:

Gabi 25-03-04 08:58

1 Attachment(s)
Cum spunea cineva in mesajele anterioare: CE-AM FOST SI CE-AM AJUNS :)

Ce-am ajuns v-am aratat. Vrea sa vada cineva ce-am fost ?!:lol:

Kitana 05-04-04 18:43

ceva mai nou
 
1 Attachment(s)
sa va arat o poza mai noua este inaintea meciului dinamo-steaua in galerie cu unu dintre baietzii de la boys si cu sonnya (tipa blonda) ca tot
i`atzi zis sashi puna poza :) :oops: :peace:

pimp_lex 05-04-04 19:00

Quote:

Originally Posted by \"kitana\"
pimp_lex nu mai spune ca arat de 20 ca ma supi ... io am 15 ani sji arat de 15 ani sji sunt mandra ca am 15 ani sji nu vreau 20 ca asta ar insemna sa`l cresc io pe gabi asa`i mai bine ma creshte el pe mine hahaha

nu tre sa te simti ofensata ca nu asta a fost intentia mea, in general fetele la varsta ta vor sa para mai mari.......oricum, in poza respectiva nu pareai de 15 ani, nu aveam decat acea poza la dispozitie.......si chestie e si la modu general, din ce-am mai observat si eu la alte fete, nu numai la poza ta

Hondarul 05-04-04 19:02

Care esti mah in poza ??? Si io am fost la meci, ca doar stau vizavi de stadion si tin cu Dinamo... Dar cine estetzi fetili ???

Ca nu inteleg... :lol: :lol: :lol:

pimp_lex 05-04-04 19:18

Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
Care esti mah in poza ??? Si io am fost la meci, ca doar stau vizavi de stadion si tin cu Dinamo... Dar cine estetzi fetili ???

Ca nu inteleg... :lol: :lol: :lol:

si eu in Buc tot apropae de Stadion stau, 5 minute pe jos :)
Stai pe Stefan cel mare Hondare?

Hondarul 05-04-04 19:22

Exact pe Stefan cel Mare !!!! Langa Perla... La intersectie cu Dorobanti, adica intre Dorobanti si Floreasca.

pimp_lex 05-04-04 19:23

3 Attachment(s)
hai sa pun si eu cateva poze mai recente cu mine, si cu masina in context hivernal :)

pimp_lex 05-04-04 19:26

Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
Exact pe Stefan cel Mare !!!! Langa Perla... La intersectie cu Dorobanti, adica intre Dorobanti si Floreasca.

hehe, ce tare, eu la bunici stateam pe Barbu Vacarescu, putin dupa Ceaikovski si la taicamiu stau pe Lacul Tei, chiar unde incep blocurile(venind dinspre barbu vacarescu) :lol: :lol:

Hondarul 05-04-04 19:31

Bravos !!!! Parchezi in spatele unei Honda Accord !!!!

Asa trebuie sa stea masinile... In spatele emblemei cu \"H\"... Si nu H-ul de la Hyundai... :wink:

Glumeam mah... :lol: :lol: :lol:

pimp_lex 05-04-04 19:33

1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
Bravos !!!! Parchezi in spatele unei Honda Accord !!!!

Asa trebuie sa stea masinile... In spatele emblemei cu \"H\"... Si nu H-ul de la Hyundai... :wink:

Glumeam mah... :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:


inca o poza......eu concentrat la volan :)

IS 18 BOG 05-04-04 19:58

@pimp_lex

in poza de mai sus
e asha de frig in masina ta? de stai imbracat???
pai e mai cald intr-o dacie :)
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Kitana 05-04-04 20:06

hondarul eu sunt aia bruneta iar aia blonda e sonnya :)) am stat in sud :)) la meci sji ma bucur ca suntetzi dinamovishti ca am cu cine sa`mi impart iubirea :)))

IS 18 BOG 05-04-04 20:11

FORTZA STEAUA
PANA LA MOARTE
defapt STEAUA si Politehnica IASI ! FORTZA IASU'!

Kitana 05-04-04 20:16

pimp_lex nu m`am simtzit baby ofensata da ... mod de a ma lua de tine :) haha :P :D :evil_laug :weee:

Kitana 05-04-04 20:18

IS 18 BOG waaaaaaaaaaa spurcatzelule :)) ce atzi facut la meciu` dinamo-steaua :) rusjinika :))))) hahahaha sa nu te ataci ca faci riduri ... sji sunt scumpe cremele anti-rid :)) haha

pimp_lex 05-04-04 20:18

Quote:

Originally Posted by \"IS 18 BOG\"
@pimp_lex

in poza de mai sus
e asha de frig in masina ta? de stai imbracat???
pai e mai cald intr-o dacie :)
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)


:lol: :lol: :lol:

pai la -30, plus caloriferu masinii care nu prea merge cum trebuie, cateodata tre sa stau imbracat tare....mai e si din lene, ca sa nu ma dezbrac-imbrac cand intru-ies din masina :)

PS: Go Steaua !

pimp_lex 05-04-04 20:27

Quote:

Originally Posted by \"Kitana\"
pimp_lex nu m`am simtzit baby ofensata da ... mod de a ma lua de tine :) haha :P :D :evil_laug :weee:

ok cool
:joy: :mrhappy: :workout: :flower:

Hondarul 05-04-04 21:09

Pai baga nene niste lemne in aeroterma aia ca sa nu mai ingheti !!!

Vezi ca duduia se da la tine... Si nu e rea !!! Pacat ca nu vine prin H... Ca daca ar fi venit, sigur as fi vazut-o...
:wink: :pelvic_th :pelvic_th :pelvic_th :pelvic_th :pelvic_th :pelvic_th :pelvic_th

pimp_lex 05-04-04 21:44

Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
Pai baga nene niste lemne in aeroterma aia ca sa nu mai ingheti !!!

Vezi ca duduia se da la tine... Si nu e rea !!! Pacat ca nu vine prin H... Ca daca ar fi venit, sigur as fi vazut-o...
:wink: :pelvic_th :pelvic_th :pelvic_th :pelvic_th :pelvic_th :pelvic_th :pelvic_th

:lol: :lol: :lol: :lol:
da am vazut, e foarte \"cute\" :)
cum a vina in H daca e din Craiova ? :wink:

acuma nu mai inghetz, e bine, sunt doar -5 afara, la temperatura asta baga caldura bine de tot :)

tekno 05-04-04 22:50

mai sa va zic yo o treaba...
ma f#% in el fotbal... de parca fotbalu ar fi cel mai important lucru din lume... sauc el putzin din tzara... toata lumea vrea sa aiba copii fotbalishti... fotball sucks ass!

Gabi 06-04-04 11:06

Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
Care esti mah in poza ??? Si io am fost la meci, ca doar stau vizavi de stadion si tin cu Dinamo... Dar cine estetzi fetili ???

Ca nu inteleg... :lol: :lol: :lol:

Honda :lol:

Cica-s fetele mele :peace:

Kitana 06-04-04 13:12

hondarule nu ma dau mah la el... :)) da daka tzie itzi place sa crezi asta n`ai decat ete ca ma dau sji la tine }{ :) haha
gabi esti mandru` ca ai o fata ca mine a? }{}{ pupa fie`ta

tekno 06-04-04 14:27

:lol: :lol: :lol: get a room, yo two :P :pelvic_th

B|shOp-VR6 06-04-04 22:34

3 Attachment(s)
Si de la mine cateva poze :D :D


All times are GMT +2. The time now is 00:26.

- Copyright 2026 4Tuning