![]() |
E30 - Furia rosie
6 Attachment(s)
nu este cine stie ce dar cu rabdare si spor totul se va rezolva
este un e30 rosu coupe :evil: motor de 2,0 jetronic :-P |
Re: E30 - Furia rosie
ai facut pe cineva fericit ca a scapat de ia :P
fara suparare.. ai auzit de vorba aia .. "galeata fara fund"??? mai bine mai cumperi una.. si o faci pe aia. glumeam... noi suntem aici.. cu sfaturi si indicatii .. daca ai nevoie :P vad ca ai tractat masina pana in curte... motorul merge... ceva detalii |
Re: E30 - Furia rosie
merge totul la ea numai ca nu am bagat cilindrul la ambreiaj si stai linistit ca mai am una de piese asa ca .... acum am rezolvat tot la ea si sunt gata sa ies cu ea pe strazi dar fara spoilere pe care nu le am si vreau sa le cumpar daca are cineva sunt interesat
|
Re: E30 - Furia rosie
Quote:
|
Re: E30 - Furia rosie
Quote:
spor la treaba! PS: scuza-ma daca te-am suparat cu ce ti-am scris |
Re: E30 - Furia rosie
Quote:
|
Re: E30 - Furia rosie
mai pune poze :P bafta cu ursu
|
Re: E30 - Furia rosie
sal. ce faci tete nu o mai scoti o data? mai ai de munca la ea?
|
Re: E30 - Furia rosie
iarna ursii stau la hibernare...stai sa vina primavara...
|
Re: E30 - Furia rosie
salutare cu putina vointa si spor saptamna asta e gata dar acum asteptam la recuperarea permisului care e mai important ca ursul respect tuturor
|
Re: E30 - Furia rosie
Quote:
|
Re: E30 - Furia rosie
am reusit gata sunt iar sofer o sa vin si eu in forta
|
Re: E30 - Furia rosie
Quote:
;) |
Re: E30 - Furia rosie
kk boss asa o sa fak
|
Re: E30 - Furia rosie
Sincer iti zik , dao la fiare vechii..
|
Re: E30 - Furia rosie
nu stiu daca ai observat..dar topicul e de 2 ani de zile..asa ca,poate nici nu mai exista masina :)
|
Re: E30 - Furia rosie
A nu am observat.
Sorry;) |
Re: E30 - Furia rosie
Quote:
SINCER ITI ZIC EU UNU NU AM AVUT BANI DE LA MAMI SAU DE LA TATI SA IMI IAU MASINA SI M-AM MULTUMIT CU UN FIER VECHI NU CA TINE CU BMW E90 320 DIESEL ASA CA NU ARE ROST SA TE BAGI AIUREA IN SEAMA SI DUPA DOI ANI CARE NU A MAI FOST FOLOSIT TOPICUL ASADAR ESTI OFF.............. |
Re: E30 - Furia rosie
Iti bati gura de pomana cu asemenea fenomene tot mai des intalnite la noi.
|
Re: E30 - Furia rosie
boby uite aici vb cu baiatu are piese pt e30...https://forum.4tuning.ro/482-anunturi...t-bmw-e30.html ..de aici fac si eu aprovizionari pt urs!!! bafta cu ursu si lasa-i pe "bagatorii in seama" sa vb ..tu stii mai bn ce e de facut!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:17. |
- Copyright 2026 4Tuning