![]() |
CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
Am luat celebrul Cielo! O sa fac zile negre celor din grupa mea. Mai e ceva de lucru la el si Sebastian o sa ma ajute. |
o sa ii faci ceva modificari ? daca da sa pui si tu niste poze cu modificarile facute la exterior si interior :? cat ai dat pe ea daca nu e secret :!:
|
mai face 400 m in 13 sec?
|
vino la craiova cu el pe 10 shi te dai aici :D
|
Doamne...deabia astept sa o vad la Craiova...celebra legenda...!! :lol:
|
Da si eu sunt foarte curios sa vad cum se comporta :)
|
ceva noutati.. poze... nimik? :roll:
|
aviatorule te-ai parashutat?
|
Re:
Quote:
Acum e dezechilibrata, prea multa putere si o cutie neadaptata inca. S-au pus slikuri pe fata , luni vin si pt spate. Urmeaza cutia, autoblocant, pistoane si cine stie poate chiar un turbo. |
..
sebastian..poate o sa iti fie ciuda ca nu mai e mashina ta :D cine jtie..poate ajunge sa te faca,daca are profesor bun :roll:
|
Masina e in lucru.
Nu mai dureaza mult, dar mereu mai e loc de cate ceva si piesele costa 500 - 1000 euro bucata, iar lista e destul de lunga, chiar prea lunga. Sper sa fac Lotusul. |
Cam greu da nu se stie niciodata :wink:
|
Re:
Quote:
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
mno ceva poze cu masina aia ...?
eu nu o cunosc si as fi vrut s-o vad |
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
Cum Sa Nu O Cunosti Frate???????
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
cauta in sait si ai so gasesti!!!!!!!!!!!!!!!
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
Quote:
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
ok, stiu masina, da imi arata careva poze cu ea? macar asa sa vad si eu ce stiu cand am zis ca nu stiu
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
e adevaraciune cielo asta si ce sunet are iti scoate ceara din urechi cand trece pe langa tine la 5000 6000 de ture !!
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
Quote:
:) |
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
nu mai vb de rechinu tau :)) ce sound are !!
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
nu e rechin e un diavol.....:)
asteptam noi poze SEI .... |
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
da chiar asa nici o poza nimik nou cu celebra legenda?? asteptam !! :D
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
liniste totala !! suspans total :)
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
ma da chiar nimik nici macar o poza urat :(
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
Era greu sa cauti? https://www.4tuning.ro/autotuning/Cie...dex.htm?t=4461
Daca vrei informatii noi despre masina asta inclusiv poze proaspete fa-ti user pe forumul www.legalracing.ro si o sa citesti tot ce vrei acolo. |
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
3 Attachment(s)
a new face in town !
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
mdea le stiu pozele astea
mijto gumele, ma bucur ca-si permite asa ceva pe masina, eu inca nu :d |
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
Asta e cel mai tare cielo din lume!!
Tot respectu' pentru SEI!!! |
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
Foarte tare masina sa o stapanesti si sa o modifici in continuare sanatos
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
ceva noutati, o poza doua ca nu se mai stie nimic de ea
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
SUperba masina! Sa o stapanesti sanatos!
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
hai ma proprietarule...lasa pozele, pune filme sa auzim cum suna motoru, sa ma unga umpic pe suflet daca si eu is proprietar de cielo :P
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
Dacia-wrc de ce esti mah egoist!?!?!?!?Nu esti singurul proprietar de cielo , asa ca vrem si noi sa auzin sunetul ala
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
:)) te cred, dar oricum proprietarul se pare ca nu o mai da pe aci pe forum din pacate :(
|
misto. tineo tot asa
tineo tot asa si o sa rezulte ceva......:D |
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
pozeeee, filmeeeeeee
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
Noutati,ce se mai stie de masina??Mai bagatzi poze cu ea cum arata acum
|
Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
Alllllllloooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!! !!!Nici o miscare de la proprietar!?!??!?!?!?!
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:41. |
- Copyright 2026 4Tuning