Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/6401-cielo-evo-propietar-razvan-alias-sei.html)

aviator 02-07-05 12:02

CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 

Am luat celebrul Cielo!
O sa fac zile negre celor din grupa mea.
Mai e ceva de lucru la el si Sebastian o sa ma ajute.

TND--TEAM 02-07-05 20:00

o sa ii faci ceva modificari ? daca da sa pui si tu niste poze cu modificarile facute la exterior si interior :? cat ai dat pe ea daca nu e secret :!:

dj05dpx 02-07-05 21:23

mai face 400 m in 13 sec?

Mondeo 02-07-05 22:12

vino la craiova cu el pe 10 shi te dai aici :D

cls21b_EVO 04-07-05 22:06

Doamne...deabia astept sa o vad la Craiova...celebra legenda...!! :lol:

blak 05-07-05 01:25

Da si eu sunt foarte curios sa vad cum se comporta :)

kickass 29-07-05 04:37

ceva noutati.. poze... nimik? :roll:

Mondeo 01-08-05 17:48

aviatorule te-ai parashutat?

SEBASTIAN 02-10-05 21:32

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"dj05dpx\"
mai face 400 m in 13 sec?

facea peste 13, dar sub 14.
Acum e dezechilibrata, prea multa putere si o cutie neadaptata inca.
S-au pus slikuri pe fata , luni vin si pt spate.
Urmeaza cutia, autoblocant, pistoane si cine stie poate chiar un turbo.

alex_night77 10-10-05 20:24

..
 
sebastian..poate o sa iti fie ciuda ca nu mai e mashina ta :D cine jtie..poate ajunge sa te faca,daca are profesor bun :roll:

aviator 06-11-05 19:58

Masina e in lucru.
Nu mai dureaza mult, dar mereu mai e loc de cate ceva si piesele costa 500 - 1000 euro bucata, iar lista e destul de lunga, chiar prea lunga.
Sper sa fac Lotusul.

Skma 06-11-05 22:50

Cam greu da nu se stie niciodata :wink:

Danny-future STN 14-11-05 01:50

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"aviator\"
Masina e in lucru.
Nu mai dureaza mult, dar mereu mai e loc de cate ceva si piesele costa 500 - 1000 euro bucata, iar lista e destul de lunga, chiar prea lunga.
Sper sa fac Lotusul.

Lotus-ul ca Lotus-ul dar eu tot Cielo vreua sa il vad pe 20.11 , 04.12 ....cand o fi.......aaa , uitasem ca nu e dupa mine :cry: :cry: :cry:

Kent8 02-04-06 13:40

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
mno ceva poze cu masina aia ...?
eu nu o cunosc si as fi vrut s-o vad

g_unit 05-04-06 15:01

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
Cum Sa Nu O Cunosti Frate???????

FIGHET 05-04-06 16:49

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
cauta in sait si ai so gasesti!!!!!!!!!!!!!!!

nepotu 22-07-06 14:16

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
Quote:

Originally Posted by Kent8
mno ceva poze cu masina aia ...?
eu nu o cunosc si as fi vrut s-o vad

da bai kent cum sa no stii?????? ce draq??? unde traiesti????:shock: :shock: :shock:

Kent8 24-07-06 08:59

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
ok, stiu masina, da imi arata careva poze cu ea? macar asa sa vad si eu ce stiu cand am zis ca nu stiu

NWZeu 24-07-06 14:42

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Kent8
ok, stiu masina, da imi arata careva poze cu ea? macar asa sa vad si eu ce stiu cand am zis ca nu stiu

aici te pot ajuta eu, e o poza mai veche

cielo wrc 25-07-06 22:47

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
e adevaraciune cielo asta si ce sunet are iti scoate ceara din urechi cand trece pe langa tine la 5000 6000 de ture !!

X-Ray-Eyes 28-07-06 23:55

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
Quote:

Originally Posted by cielo wrc
e adevaraciune cielo asta si ce sunet are iti scoate ceara din urechi cand trece pe langa tine la 5000 6000 de ture !!

Orice SFI iti scoate ceara din urechi daca nu are tobe sau are galeriile taiate ... iti zic din proprie experienta !
:)

cielo wrc 29-07-06 10:30

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
nu mai vb de rechinu tau :)) ce sound are !!

peter 30-07-06 00:45

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
nu e rechin e un diavol.....:)

asteptam noi poze SEI ....

cielo wrc 30-07-06 22:54

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
da chiar asa nici o poza nimik nou cu celebra legenda?? asteptam !! :D

cielo wrc 07-08-06 14:19

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
liniste totala !! suspans total :)

cielo wrc 03-09-06 01:47

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
ma da chiar nimik nici macar o poza urat :(

Trainer 03-09-06 10:01

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
Era greu sa cauti? https://www.4tuning.ro/autotuning/Cie...dex.htm?t=4461
Daca vrei informatii noi despre masina asta inclusiv poze proaspete fa-ti user pe forumul www.legalracing.ro si o sa citesti tot ce vrei acolo.

cielo wrc 11-09-06 13:18

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
3 Attachment(s)
a new face in town !

Kent8 14-09-06 09:00

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
mdea le stiu pozele astea
mijto gumele, ma bucur ca-si permite asa ceva pe masina, eu inca nu :d

AL13N 08-10-06 17:17

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
Asta e cel mai tare cielo din lume!!
Tot respectu' pentru SEI!!!

Ionutz maniacu 22-10-06 18:16

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
Foarte tare masina sa o stapanesti si sa o modifici in continuare sanatos

magu 02-02-07 19:19

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
ceva noutati, o poza doua ca nu se mai stie nimic de ea

Takashy_Vtec18 02-02-07 19:46

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
SUperba masina! Sa o stapanesti sanatos!

DACIA-Wrc 02-02-07 21:37

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
hai ma proprietarule...lasa pozele, pune filme sa auzim cum suna motoru, sa ma unga umpic pe suflet daca si eu is proprietar de cielo :P

BGD_NNE 03-02-07 22:46

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
Dacia-wrc de ce esti mah egoist!?!?!?!?Nu esti singurul proprietar de cielo , asa ca vrem si noi sa auzin sunetul ala

DACIA-Wrc 04-02-07 09:20

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
:)) te cred, dar oricum proprietarul se pare ca nu o mai da pe aci pe forum din pacate :(

Alex Stelea 06-02-07 22:39

misto. tineo tot asa

tineo tot asa si o sa rezulte ceva......:D

DACIA-Wrc 07-02-07 10:41

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
pozeeee, filmeeeeeee

Ionutz maniacu 07-02-07 14:34

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
Noutati,ce se mai stie de masina??Mai bagatzi poze cu ea cum arata acum

BGD_NNE 07-02-07 21:41

Re: CIELO EVO I propietar Razvan alias SEI
 
Alllllllloooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!! !!!Nici o miscare de la proprietar!?!??!?!?!?!


All times are GMT +2. The time now is 15:41.

- Copyright 2026 4Tuning