Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Calibra cabrio ervin cu un nou interior (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/6389-calibra-cabrio-ervin-interior.html)

ZoliaT 02-07-05 01:49

Calibra cabrio ervin cu un nou interior
 
5 Attachment(s)
Calibra cabrio a lui ervin are acum un nou interior.

Astept comentariile voastre

orlando 02-07-05 10:57

extraordinar noul interior...
salvatzi zebrele!!!
:wave: :wave:

Alexutzzz 02-07-05 11:06

prea excentrica :(:( mie unu nu prea imi place la interior exterior de exceptie

ZooM-ZooM 02-07-05 11:43

ma cam deruteaza...serios...nu as putea conduce asa...tind sa numar liniile in continuu :lol: :lol: :lol:
oricum,combinatia cu piele neagra e dragutza...dar parca prea \"P.I.M.P.\" :)) e mai reusit decat cel anterior,parerea mea

mike20 02-07-05 18:35

1 Attachment(s)
imi placea mai mult cum era inainte...era mai sport

Alexutzzz 02-07-05 19:12

dap mult mai misto innainte arata a masina nu a grajd :P oricum nu imi place deloc interioru acum cum am scris si mai sus

TND--TEAM 02-07-05 19:39

cred ca este ce unicat in romania , este mult mai frumoasa decat inainte, dupa parerea mea masinile trebuie sa suporte modificari sau schimbari ca altfel lumea... se cam plictiseste :lol:

cioli17 02-07-05 19:53

mai baga multi bani in trompeta aia de maisna cu motor de 1.6 ? :roll:

Corse 02-07-05 20:11

naspa nu este la poll? :lol: e aiurea
cred ca nu are sistem de franare Bosch pe masina, deaia a laut toate zebrele inauntru :wink:

tox 03-07-05 03:44

execrabil! de ce nu am optiuni la poll pt \"foarte naspa\" ?

alexutzu 03-07-05 08:54

acest POLL nu este facut asa cum trebuie!!!! de ce nu am si optiunea de a vota KITCH?????
in fine nu-mi place mi se pare o taranie/tiganie, bleah ce scarbos

alexutzu 03-07-05 08:55

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"cioli17\"
mai baga multi bani in trompeta aia de maisna cu motor de 1.6 ? :roll:

el baga bani doar in aspect, dar dupa cum stie mai toata lumea el nu merge la curse asa ca nu il pasioneaza viteza :lol:

Antedos EVO 03-07-05 15:32

Ugh...
 
Cred ca si io as tine-o doar intr-o vitrina asa de aspect, nu de alta dar parca ma dor ochii si cand ma uit la poze, ca sa nu ma mai gandesc cum ar fi la volan.

pimp_lex 03-07-05 15:53

oribil

incearca sa imite unele interioare \"pimped out\" de pe low-riderele americane dar cum aceasta e o calibra cabrio a iesit un : kitch

baghy83 03-07-05 17:28

mie nu imi place.bate prea tare la ochi.nuuuuuuu

DVDValy 03-07-05 18:14

nasol rau asa ceva ar merge pus pe o masina mai retro :(

hasky 05-07-05 12:20

nu as vrea sa pun la indoiala munca depusa ,timpul si partea financiara..dar cu toate asta masina ,in speta calibra nu se preteaza la lockul de masina a anilor 809 disco pimp car ..aceasta trasatura se regaseste la masinile de fabricatie usadin ani 80 si a celor din ghetourile americane ....nu are nici o legatura cu ghansta car.... si prin aceasta revenim la prima regula de baza a stylingului incearca sa pastrezi linia si aerul masini ,provenienta si specificu altfel..good master kitch cum se zice pe la pimp my ride.......imi pare rau sa zic asta erwin fiindca ne stim dar asta este o alegere proasta pe care ai facuto ai muncit atata la un exterior frumos si ai dat on bara cu nvanatoarea de zebre pe kilimanjaro...pacat nu pot sa zic decat kitch

c i k y 05-07-05 12:28

pacat de interiorul ala k in rest e misto....zici k e masina de safari :cry:

HAL 06-07-05 23:33

un exercitiu de design gone bad very bad!!! :shock: :shock:

AR120CP 07-07-05 06:23

Inainte masina arata mult mai bine la interior. Combinatia rosu-negru parca merge mai bine pe aceasta masina . In schimb calitatea lucraturii este super :shock:

aleks 07-07-05 12:11

e o schimbare de aspect reusita, mie unul imi place, e nu numai tapiteria dar si consola centrala si bordul si volanul, e un exercitiu de stil placut ( cam psihedelic dar nu conteaza asta :lol: )
o singura intrebare: ce dreq cauta sabiuta aia acolo pe capota portbagajului??????? :shock:

ZooM-ZooM 07-07-05 15:02

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"aleks\"
eo singura intrebare: ce dreq cauta sabiuta aia acolo pe capota portbagajului??????? :shock:

poi sugereaza stilul safari.... :lol: :lol:
vezi ca are si sticker cu zebrele... din supercar :lol:
adevarat,manopera e foarte reusita...daca alegea alt material,ceva mai putin excentric,era altceva

alex_maxx 07-07-05 22:19

...are mai frumoasa inainte....acum parca iese prea mult in evidenta interiorul ala .....si ii ia si din frumusetea exteriorului......sare in \"oki\"!

EvLSant0S 07-07-05 23:55

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"mike20\"
imi placea mai mult cum era inainte...era mai sport

acum e mai pimpin` :P
eu sincer nu vad legatura dintre. ...
roshul masinii ..
si zebrele alea .. nu se leaga de nici un fel : /
anyway ..

WTT79 08-07-05 20:20

am ametzit numai uitandu-ma la poze :shock:

Urban_Racing 07-03-06 18:34

Re: Calibra cabrio ervin cu un nou interior
 
Nu are nici o legatura cu exteriorul! a cam dat`o in bara cu zebrele alea :) mai bine o lasa cum era inainte

Andre3y 04-08-06 00:44

Re: Calibra cabrio ervin cu un nou interior
 
Faina si asa ;) merjee


All times are GMT +2. The time now is 06:16.

- Copyright 2026 4Tuning