Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   * Vand * piese e30 , e 34 si e36 . (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/63768-vand-piese-e30-34-e36.html)

Guwy 22-01-08 16:41

* Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
Vand piese S.H , piesele provin din dezmembrari am aproape orice piesa de urs , pisica si 5-ar e34.
Telefon : 0722411052 , 0765184929 Claudiu .

jakal 22-01-08 16:52

Re: Vand piese e30 , e 34 si e36 .
 
caseta de directie fara servo? pret? mersi.....

Guwy 22-01-08 17:40

Re: Vand piese e30 , e 34 si e36 .
 
Pentru urs nu este .

micutzu126 23-01-08 23:11

Re: Vand piese e30 , e 34 si e36 .
 
jante ptr o pisica
am un coupe!ms!

Bmwaldo 24-01-08 01:56

Re: Vand piese e30 , e 34 si e36 .
 
Quote:

Originally Posted by micutzu126 (Post 1310513)
jante ptr o pisica
am un coupe!ms!

pe cat ? 15, 16, 17 ? nu vrei niste acs-uri cu buza ? ;)

Stefan28 24-01-08 16:53

Re: Vand piese e30 , e 34 si e36 .
 
pe 17" pt un 520 cu tot cu gume.schimb si diferenta sau combinatie.un pret te rog.ast pm urg.capota fata si spate(negru :)

JETT 24-01-08 19:35

Re: Vand piese e30 , e 34 si e36 .
 
Quote:

Originally Posted by Guwy (Post 1307564)
Vand piese S.H , piesele provin din dezmembrari am aproape orice piesa de urs , pisica si 5-ar e34.
Telefon : 0722411052 , 0765184929 Claudiu .

salut , pentru e 36 , pisica , un eleron din doua de m este ? in ce bani ? si in cat timp l-as primi daca este ?

Guwy 25-01-08 05:26

Re: Vand piese e30 , e 34 si e36 .
 
Quote:

Originally Posted by JETT (Post 1312284)
salut , pentru e 36 , pisica , un eleron din doua de m este ? in ce bani ? si in cat timp l-as primi daca este ?

Nu este ! ! !

nt98adu 25-01-08 20:15

Re: Vand piese e30 , e 34 si e36 .
 
Ma intereseaza urmatoarea piesa: Debitmetru aer BOSH cod 0280213011.
Daca ai, posteaza si un pret, te rog.

smeu 27-01-08 20:45

Re: Vand piese e30 , e 34 si e36 .
 
vreau caseta de directi e34, reostatul si discuri frana fata ventilate

Guwy 28-01-08 05:21

Re: Vand piese e30 , e 34 si e36 .
 
Da sunt ... suna si vb.

InJust 29-01-08 14:58

Re: Vand piese e30 , e 34 si e36 .
 
motor 2.4 TD cu instalatie si cutie, ai?
Pentru E34 din 89'

Guwy 29-01-08 16:06

Re: Vand piese e30 , e 34 si e36 .
 
Nu este ... este un 2.0 24valve complet la 500 de euro si avem si o instalatie de gaz de vanzare pentru motorul ala ;) daca te intereseaza .

Mentiro 31-01-08 15:23

Re: Vand piese e30 , e 34 si e36 .
 
Bara fata urs model 90 este?

Guwy 31-01-08 16:21

Re: Vand piese e30 , e 34 si e36 .
 
Nu este ...

Guwy 31-01-08 16:37

Re: Vand piese e30 , e 34 si e36 .
 
Serpisori pentru M50 2.0 , 2.3 , 2.5 la 300 euro noi in cutie , proiectoare e36 100 euro ( noi ) , bandouri m3 e36 sedan ( 4 usi ) 200 euro ( noi ) , toba sport inox 100 euro , prelungire bara fata m3 e36 110 euro ( noua ) , stopuri M3 e36 coupe si sedan 110 euro ( noi ) .
0722411052 - 0765184929 Claudiu .

zeed 31-01-08 21:54

Re: Vand piese e30 , e 34 si e36 .
 
capota si aripa dreapta fata de e30 negru metal ai? planetare de fata pt e30 ix?pret te rog

Guwy 01-02-08 05:36

Re: Vand piese e30 , e 34 si e36 .
 
Quote:

Originally Posted by zeed (Post 1326472)
capota si aripa dreapta fata de e30 negru metal ai? planetare de fata pt e30 ix?pret te rog

Nu este nimic din ce vrei tu .

dan_kamikaze 02-02-08 20:44

Re: Vand piese e30 , e 34 si e36 .
 
radiator ? nush exact ce tip de motor este... 6 cil in linie...cred k 2,7... are o serie ciudata.. GF 27 A 11135.. ULTIMELE 2 CIFRE NU LE-AM RETINUT...

Guwy 03-02-08 06:31

Re: Vand piese e30 , e 34 si e36 .
 
Nu este radiator .

micutzu126 03-02-08 16:35

Re: Vand piese e30 , e 34 si e36 .
 
pe 16 sau 17 si ce bani?scuze ptr intarziere.

Guwy 03-02-08 17:01

Re: Vand piese e30 , e 34 si e36 .
 
Nu sunt jenti .

JohnyXxx 05-02-08 19:28

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
la cat merge o baie de ulei pt pisica cu tot cu sorb si pompa ? din 94 motu ? mersi

jod-77 05-02-08 21:12

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
Am Nevoie De Un Vascocuplaj Si O Sonda Lambda Pt 1,8 Benzin Urs 1987. Te Rog Pret

Mentiro 06-02-08 11:26

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
Am nevoie de surub + arc pedala ambreiaj, este sistemul care practic impinge pedala de ambreiaj inapoi, pentru un 320i 4 usi din 88. De asemenea caut si bara fata (doar partea de sus, fara prelungire).

Multumesc.

Guwy 06-02-08 11:47

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
Nu este baie de ulei si sorb ( nu se dezmembreaza motoarele ) , vascocuplaj si sonda lambda nu este , surub + arc pedala ambreiaj nu este , bara spate de urs 88 nu este :( .

B83RUP 07-02-08 20:28

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
sal
accelerator gaze ai?

Guwy 08-02-08 06:41

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
Quote:

Originally Posted by B83RUP (Post 1342383)
sal
accelerator gaze ai?

Nu sunt ...

ianis_zeus 16-02-08 21:34

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
salut.ai parbriz pentru un E36 in patru usi si OBC cu o singura mufa in spate?

Guwy 16-02-08 22:28

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
Parbriz este , obc nu stiu daca este .

ianis_zeus 16-02-08 23:00

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
salut.sa imi dai si mie un pm cu pretzu la parbriz.si referitor la OBC vezi poate gasesti si u unu p acolo pls...si mai am nevoie de plasticele din juru de la maneru de deschidere a usii din interior(fata si spate).

Turbo110 18-02-08 19:26

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
capota portbagaj pentru e36 cabrio,gasesc la tine?

Guwy 18-02-08 19:30

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
Nu este :( .

ianis_zeus 18-02-08 19:39

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
salut.ramele de plastic de la maneru de deschidere a usii fata si spate le ai?pt e36

alleexxutz 19-02-08 02:58

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
debitmetru e30 ai?...astept pm, ms!

ClaudyuNSL 20-02-08 17:55

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
motor 1,8is gasesc pacolo pe la dezmembrari?:D

Guwy 20-02-08 18:08

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
Nu este ...

leonard 20-02-08 22:47

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
scaune de e30 coupe rabatabile ai? sau poate sti pe cineva care are
ms!

Guwy 21-02-08 06:20

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
Nu sunt ...

Catalin_BMW 21-02-08 07:53

Re: * Vand * piese e30 , e 34 si e36 .
 
...un autoblocant pentru o pisica coupe 318is din 94 ai ?


All times are GMT +2. The time now is 12:58.

- Copyright 2026 4Tuning