Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Daewoo (https://forum.4tuning.ro/313-discutii-daewoo.html)
-   -   Daewoo music (https://forum.4tuning.ro/313-discutii-daewoo/63313-daewoo-music.html)

D o n n 18-01-08 10:53

Daewoo music
 
muzica din masina va afecteaza stilul de condus?sper k nu mai e deskis acest topic..nu sunt eu in masura sa zic daca afecteaza sau nu si daia apelez la voi...:D sper sa va dati seama ce vrea sa zica intrebarea... :)

BGD_NNE 18-01-08 10:59

Re: music
 
Muzik pe care o asculti are un impact psihologic si uneori cred ca poate afecta si stilul de condus !

D o n n 18-01-08 12:08

Re: music
 
:D io zic k at kand conduci si asculti tokyo drift...

nucu_as 18-01-08 14:46

Re: music
 
Quote:

Originally Posted by D o n n (Post 1299290)
:D io zic k at kand conduci si asculti tokyo drift...

daca ai vazut filmul si asculti melodia in timp ce mergi....:D:D:D:D creca bagi piciorul in ea de o gasesc dracii :shock::shock::shock::shock:

Snapy_xxl 18-01-08 16:21

Re: music
 
Daca ascult in masina Fly Project, hip-hop, rock sau stiu yo ce alte gen mai "saltaret", poi atunci nu mai exista limita de viteza. Sunt constient de ce fac :lol:

D o n n 20-01-08 19:00

Re: music
 
da dar....iti vine asa o pofta mai "nebuna" de viteza;))care vreti niste mel asa ...mai misto pt masina...va dau eu pe mess;)

DACIA-Wrc 20-01-08 19:55

Re: music
 
1 Attachment(s)
eu va pun aici o piesa de masina :P
fratii petreus-fecioresc din maramures.

D o n n 20-01-08 20:08

Re: music
 
daca asc asa ceva...cred k ma ia toate durerile..si nu ajung intrteg cu masina...o lovesc undeva:)))))asta iti provoaca nervi dureri de cap...deja imi provoca mie akm:))

DACIA-Wrc 20-01-08 20:12

Re: music
 
:) asa nu se pot face accidente :P

D o n n 20-01-08 20:14

Re: music
 
Quote:

Originally Posted by DACIA-Wrc (Post 1303992)
:) asa nu se pot face accidente :P

adika,cu mel aia nu se pot face accidente?orikm provoaca o stare asa....de nervi la maxim....cel putin mie...scartzaitul ala:))

D o n n 20-01-08 20:23

Re: music
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by D o n n (Post 1304000)
adika,cu mel aia nu se pot face accidente?orikm provoaca o stare asa....de nervi la maxim....cel putin mie...scartzaitul ala:))

uite mel asta....iti da o senzatie de nfs...cand incepe prmele 50-60 sec...skimbi vitezele la 4000 rpm

XoRRo 20-01-08 21:03

Re: music
 
la mine are efect cand ascult prodigy.... atunci imi vine chefu de talpa.... si dispare daca ascult emisiuni la radio :)

diesel_IQ 20-01-08 23:27

Re: music
 
daca vreti un codus ca lumea recomand "three six mafia"

Snapy_xxl 21-01-08 08:08

Re: music
 
Quote:

Originally Posted by XoRRo (Post 1304118)
la mine are efect cand ascult prodigy.... atunci imi vine chefu de talpa.... si dispare daca ascult emisiuni la radio :)

am un cd-u facut special pt masina numa cu prodigy :lol:

BGD_NNE 21-01-08 09:44

Re: music
 
Quote:

Originally Posted by diesel_IQ (Post 1304405)
daca vreti un codus ca lumea recomand "three six mafia"

Mare dreptate adre domnul Diesel :twisted: :twisted:

DACIA-Wrc 21-01-08 11:13

Re: music
 
bagati o piesa sa aud si io

diesel_IQ 21-01-08 12:16

Re: music
 
2 Attachment(s)
trhee 6 mafia

DACIA-Wrc 21-01-08 21:55

Re: music
 
as avea eu un remix dupa aia cu pusca si cureaua lata dar ii varianta mai xxx :)
de ascultat in masina la stop cand unu`i tampit in fata ta
mai bine nu v`o pun...v`o dau pe mess cui o vrea :P

DACIA-Wrc 21-01-08 22:05

Re: music
 
eu n`as risca sa pun piesa pe forum..ca mno
poate oi lua ban...anu trecut am avut vreo 18 :P acuma sper sa nu incep anu de banuri asa de repede :P

D o n n 24-01-08 19:30

Re: music
 
nu mai are nimeni nici o melodie frumoasa? eu am una "Ida_corr_vs_fedde_le_grand-let_me_think_about_it__instrumental" asta instrumentala e frumoasa...cu ,cuvinte nush...nu`mi pl asa mult:D

XoRRo 24-01-08 20:40

Re: music
 
prodigy - voodoo people :X
metallica - frantic
linkin park - bleed it out

XoRRo 24-01-08 20:46

Re: music
 
sau prodigy - diesel power ... cand mai merg cu opelu lu mama (cdti)

tiolik 05-02-08 19:21

Re: music
 
eu sunt de parere ca muzica te indeamna la acceleratie dar e si buna la drumuri lungi ca sa nu adormi mie unu imi place sa o asc tare si orice gen de muzica

Snapy_xxl 05-02-08 19:24

Re: music
 
Quote:

Originally Posted by tiolik (Post 1337465)
eu sunt de parere ca muzica te indeamna la acceleratie dar e si buna la drumuri lungi ca sa nu adormi mie unu imi place sa o asc tare si orice gen de muzica

De fapt cel care conduce masina nu tu ;)

D o n n 05-02-08 19:30

Re: music
 
snapy eu unu...cand sunt in dreapta....sunt mai atent decat ala conduce...si cred k daca ar fi moale podeaua,as ajunge pe la motor...la cate reflexe am:))

Snapy_xxl 05-02-08 19:32

Re: music
 
Quote:

Originally Posted by D o n n (Post 1337487)
snapy eu unu...cand sunt in dreapta....sunt mai atent decat ala conduce...si cred k daca ar fi moale podeaua,as ajunge pe la motor...la cate reflexe am:))

Stiu ma ca si eu faceam la fel :lol:

quick_5hifter 10-02-08 16:45

Re: music
 
3 Attachment(s)
@Diesel IQ: multumesc pentru piese, le-am downloadat si eu. Sunt OK si nu stiam de ele :D
Atasez si eu una de la 3-6 Mafia (faceti abstractie de titlu si refren :lol: ) +inca 2 bucati. Mare grija la "king-kong instrumental", sa fie volumul incet cand incepe, mai ajustati ulterior. Este o sursa de tabla chinuita, un fel de spaima subwooferelor, e posibil sa miroasa a ars in portbagaj dupa piesa asta :D
Mai atasez in curand cateva selectii. Eu ascult mai mult HipHop, deci daca sunt persoane care agreeaza genul, mai atasez, daca nu, nu :D
Pentru alti fani HipHop, iata o sursa de muzica buna, inclusiv videoclipuri: http://www.dubcnn.com/

quick_5hifter 10-02-08 16:51

Re: music
 
1 Attachment(s)
Si inca una non-HipHop:

Snapy_xxl 10-02-08 17:10

Re: music
 
3 Attachment(s)
Foarte tare! Un topic cu hip-hop :D :D :D Misto situ Quick! Hai ca bag si eu 3 dintre multele care imi plac ;)

quick_5hifter 10-02-08 17:36

Re: music
 
3 Attachment(s)
Eh...initial, topicul avea alt subiect, si ca sa fiu si eu on-topic: pe mine nu ma afecteaza foarte mult melodiile ascultate la volan, doar daca se potrivesc perfect cu starea mea de spirit din acel moment...iar acceleratia nu o calc doar din cauza ca-mi place melodia mai mult...

Offtopic: nice songs, Snapy! mai ales cel cu Timbaland
-> next :D:

Snapy_xxl 10-02-08 17:45

Re: music
 
3 Attachment(s)
Nu m-am putut abtine :lol: Trebuia "Goodies" care merge de minune cu tuningul :D [cred ca am stat 15 min pana le-a uploadat] Ms Quick ;)

Snapy_xxl 10-02-08 17:56

Re: music
 
:lol: :lol: A naibii coincidenta, amandoi am bagat The Game :lol: Acum am vazut...

quick_5hifter 10-02-08 17:58

Re: music
 
3 Attachment(s)
Mie imi place si "Vibrrrrrate" de la Petey Pablo (pentru cine stie si videoclipul :D)
Cu The Game chiar ca e coincidenta mare :D am stat pe ganduri ce sa pun, ca am multe preferinte :lol:

Si inca 3 si gata momentan, mai las si pe altii :D :arrow:

Snapy_xxl 10-02-08 18:03

Re: music
 
La "Vibrate" ii trebe "just a lil mo' bassss" :lol: :lol: Mai bag si eu cateva putin mai incolo ca acum imi merge netu ca personalu'.

Bmw_E30dak 10-02-08 18:16

Re: music
 
10 Attachment(s)
sper k nu e nici o problema daca mai atasez si eu cateva melodii...de asemenea conduc un daewoo cielo...sper sa va placa....

D o n n 10-02-08 18:27

Re: music
 
vad k na fost un esec topicul asta...ms...orikm aici e ontopic orice e legat de muzica ,deci nu-i stres...

quick_5hifter 11-02-08 00:54

Re: music
 
6 Attachment(s)
@Snapy: "k'mon maaan...gimme my crops!" :lol:

@D o n n : Nu, n-a fost un esec nici la inceput, insa i-am schimbat noi putin destinatia...speram sa nu fie cu suparare!

@Bmw: ai pus cateva melodii bune :D si observ ca n-ai deloc probleme cu internetul :lol:

Mai pun o serie...mai incolo putin.

quick_5hifter 11-02-08 01:17

Re: music
 
8 Attachment(s)
Hai ca am mai facut o mica selectie, odata cu "refresh"-ul playlist-ului de Winamp :D

Snapy_xxl 11-02-08 08:14

Re: music
 
6 Attachment(s)
Quick, daca o tii tot asa cu melodiile, in 2, 3 iar nu o sa mai am loc pe desktop :lol:

In dimineata asta am avut inspiratie dar tot simpt ca mi-au scapat cateva :lol:

D o n n 11-02-08 15:31

Re: music
 
mai dar sper sa nu avem probleme ca punem muzica pe aici....sa nu ne bage la alte kestii...orikm ma bucur k sa ajuns aici cu topicul...si asa mai fac rost si de muzica buna...manele nu pune nimeni?:)))))))))))))))))))))))))))))))))))


All times are GMT +2. The time now is 23:24.

- Copyright 2026 4Tuning