![]() |
Fiat 500 SS Abarth de 155 CP
4 Attachment(s)
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...75af298e73.jpg
Fiat 500 SS Abarth de 155 CP Versiunea Abarth a Fiatului 500 va fi prezentata in cadrul salonului de la Geneva din luna martie. Masina stock dezvolta 135 CP, in timp ce modelul celor de la Abarth are sub capota 155 CP. Cuplul este de 230 Nm, Fiat Abarth atingand 100 km/h in mai putin de 8 secunde. Acul vitezometrului poate urca pana la 210 km/h. Fiat 500 ar putea beneficia pe viitor si de un kit SS de 180 CP. |
Re: Fiat 500 SS Abarth de 155 CP
o sa fie bomba pe roti!!!
is curios daca pretu e sub 20 de mii de euro |
Re: Fiat 500 SS Abarth de 155 CP
Mie nu prea mi se pare prea masculina masina asta!
|
Re: Fiat 500 SS Abarth de 155 CP
230 de Nm...ar trebui sa accelereze binishor 8)
|
Re: Fiat 500 SS Abarth de 155 CP
la cate de mica e ...normal k are demaraj
|
Re: Fiat 500 SS Abarth de 155 CP
oh God....arata super...bine la modelul Abarth puteau sa puna alte jenti..adic cu un alt loook, prea arata a Grande Punto Abarth Dar totusi its a pocketrocket!!!!
|
Re: Fiat 500 SS Abarth de 155 CP
salut micutul si färä tuning este No1 in topul masinilor mici,la 155cp va zbura la kg care le are .
Scuze de off-topic stiti cumva de un shop-Abarth http://content.sweetim.com/sim/cpie/...s/000200C1.gif seit ceva unde pot comanda cite ceva |
Re: Fiat 500 SS Abarth de 155 CP
evident ca nu pare prea masculina masina asta !!
|
Re: Fiat 500 SS Abarth de 155 CP
din partea mea e ultima masina pe care as da banii...e 21000euro aia normala...asta cred ca e cam 28 30...LOGIK ca la bani astia e puternica..costa mai mult decat un mini cooper S de 160cai...
|
Re: Fiat 500 SS Abarth de 155 CP
e super e data draq cred ca e o kterink cu ea pe strada...:))
|
Re: Fiat 500 SS Abarth de 155 CP
multi zic k e o masina frumoasa.... dar mie mi se pare urata rau
|
Re: Fiat 500 SS Abarth de 155 CP
Quote:
|
Re: Fiat 500 SS Abarth de 155 CP
belea ...abia astept sa vad varinata finala;)
|
Re: Fiat 500 SS Abarth de 155 CP
cum zicea si cineva mai sus. cuvantul care ar carateriza-o cel mai bine e : pocket-rocket ;)
mica rau de tot ... performanta ... |
Re: Fiat 500 SS Abarth de 155 CP
Quote:
|
Re: Fiat 500 SS Abarth de 155 CP
ce jentzi sunt astea frate?
|
Re: Fiat 500 SS Abarth de 155 CP
Imi plac jantele .. arata super bine cu ele.. si totusi are putere mare .. pentru cat de mica este ;)
|
Re: Fiat 500 SS Abarth de 155 CP
fun car...prea tare masinuta asta
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:34. |
- Copyright 2026 4Tuning