![]() |
BMW Civic (!?)
5 Attachment(s)
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...550c74d390.jpg
BMW Civic (!?) Kitul exterior, luminile, jantele, atitudinea...la prima vedere toate spun ca avem de-a face cu un BMW seria 5. Inaintam insa spre fata, unde vedem un motor in patru cilindri. Confuzie, teama, neincredere-toate sunt sentimente obisnuite. Cum ne simtim insa cand realizam ca in aceasta Honda Civic s-au investit mai multi bani decat in fondul de studii al copiilor? E mai bine sa fii posesorul unei Honde Civic, sau al unui BMW pur-sange? Pana la urma, cui ii pasa, cat timp sunt boxele acelea albastre in portbagaj? |
Re: BMW Civic (!?)
un bavarez kamikaze...
|
Re: BMW Civic (!?)
Superba culoarea. Criminale jentile!
|
Re: BMW Civic (!?)
grilele alea sunt urat integrate in linia masinii si stopurile la fel ......... stiti vorba aia cu o floare nu se face primavara .......... pai asha shi aici ...... cu faruri shi stopuri de bmw niciodata nu o sa se transforme un civic in bmw..... mie personal nu imi place..... prefer un pur sange stock dekt chestia asta
|
Re: BMW Civic (!?)
are dreptate no-limits, mai bine un pur-sange ... cu boxele alea albastre in portbagaj :lol: :lol:
|
Re: BMW Civic (!?)
E o masina "avorton"!!!
|
Re: BMW Civic (!?)
wow :shock: nice... frumoasa transformare 8)
|
Re: BMW Civic (!?)
o porcarie la faza cu LCD in bara spate!! :-o.....pt ce?? cand schimbi roata sa te uiti la un film?? :)....nu are sens.....
|
Re: BMW Civic (!?)
:oops: :oops: Ce porcarie..cum sa transformi un civic intr-un BMW?? YUKK! O tampenie...Aia care au facut-o cred ca sufera grav..daca au vrut bimmer la ce plm nu au modificat un bimmer? Nu sunt de acord cu masina asta si cu nici o alta masina care sa fie modificata sa arate ca o alta...cum ar fi calibra sau 200sx modificate sa arate ca un ferrari..am vazut exemple si prin tara si pe net :oops: :oops:
|
Re: BMW Civic (!?)
kitch, de prost gust, plina de " senzatie " ... plina de crom ( = ieftin ) . Blasfemie totala, un 5ar arata bine cum e al lui zxz de exemplu :D .
In fine, prea multa " stralucire ", prea mult iti i-a ochii vopseaua, cromul... sincer. ... foarte nasol |
Re: BMW Civic (!?)
nice car....dar e prea impopotzonata.....adik nu zic ca o sa se mearga cu asta pe strada dar sa ai una si sa ai dvd-player in spoilere...e grav ! m-ar durea sufletu sa stiu ca merg cu asa ceva pe strada...oricum imaginatia omului e bogata cand e vb de tuning :D o nota...ar fi 7
|
Re: BMW Civic (!?)
Masinile de genul acesta sunt facute in scopul de a fi prezentate la showuri si de a demonstra ce poate face o anumita firma de tuning daca se investesc destui bani in tuning.Este un exercitiu interesant si mascheaza foarte bine adevarata masina de dedesubt. Dar in principiu e un exercitiu facut pt reclama si marketing, indiferent daca va place sau nu, masina iese in evidenta, iar multi care au vazut-o live probabil vor tine minte numele tunerului.Si indiferent de parerea acestor gura casca...mai ales cand esti la inceput si doresti ca numele sa-ti fie cunoscut, ca in orice business, nu exista reclama negativa...
|
Re: BMW Civic (!?)
un kitch facut calumea cu multa munca.
...si daca cromul e ieftin.....nu stiu ce sa mai zic |
Re: BMW Civic (!?)
...e frumoasa....sa reusesti sa scoti dintr-un civic asa ceva....e multa munka si trebuie apreciata...
|
Re: BMW Civic (!?)
Quote:
maaare dreptate ai :D mai bine modifica direct un seria 5 :lol: |
Re: BMW Civic (!?)
Quote:
|
Re: BMW Civic (!?)
daca ii mai faceau ceva il transformau in kitch
|
Re: BMW Civic (!?)
Quote:
|
Re: BMW Civic (!?)
un mare c***t
|
Re: BMW Civic (!?)
o masina facuta de o firma de tunning, care vrea sa-si arate "valoarea".. Si multe chestii care nu-si au rostul pe masina.... Banuiesc ca nici nu se circula cu ea.. :)
|
Re: BMW Civic (!?)
urata masina....singurele lucruri..sunt jentile usile si culoarea....care imi plac la ea..in rest un mare .......:no::no:
|
Re: BMW Civic (!?)
mie imi place, mai ales boxele alea din spate:D
|
Re: BMW Civic (!?)
e urata ma ... e prea exagerata ... numi place ... de parca ar fi la pimp my ride ca numa aia mai fac tampenii din astea... ecran lcd pe bara din spate ...n'are nici un sens
|
Re: BMW Civic (!?)
e naspa din punctul meu de vedere ,fiecare masina are farmecul ei dar nu mi-au placut niciodata imitatiile astea
|
Re: BMW Civic (!?)
E cea mai mare aiureala. Sincer. Cine si-a dorit vreodata sa aiba o imitatie de BMW? (inafara de soferii nostrii cu Dacia MPower :lol: ).Oricum masina clar e numai de showroom.
Prea multe lcd-uri, prea impopotonata, prea exagerata....e the bride of frankenstein. |
Re: BMW Civic (!?)
aiurea....cu banii care i-a bagat in ea isi lua un seria 5 bun....si mai ramanea si cu civicu`...dar nu toti gandim la fel ...poate omu chiar isi iubeste masina asa de mult :)))))).....oricum mie mi se pare o mare prostie
|
Re: BMW Civic (!?)
Kitch..zik eu..cum sa transformi un civik intrun bmw?:)))
|
Re: BMW Civic (!?)
Quote:
|
Re: BMW Civic (!?)
la naiba!!!sa vezi si sa nu crezi...O.Z.N style ;)
|
Re: BMW Civic (!?)
au stricat imaginea hondei cu asa o masina.cum sa vrei sa faci dintr-o honda bmw?good! :lol:
|
Re: BMW Civic (!?)
puteam sa jur ca e seria 5..oricum... :) nush ce rost avea sa imite un bmw
|
Re: BMW Civic (!?)
ce idei mai au unii oameni:)))tare oricum
|
Re: BMW Civic (!?)
cu banii investiti in aceasta caracatita modificau si un civic si un bmw de care dai pe toate drumurile...idiots with no future!!!gee'z
|
Re: BMW Civic (!?)
culoarea e singura chestie care ma incanta la masina asta ... in rest e kitch .. o masina care sa imite alta marca ....
-Parerea mea !! :D |
Re: BMW Civic (!?)
ce e frumos e frumos:)
|
Re: BMW Civic (!?)
e ceva combinatia asta... a iesit ceva super!!!!
|
Re: BMW Civic (!?)
asta e un seria 5 marfa
|
Re: BMW Civic (!?)
KITCH , Nu M-as Sui La Volan !!! e urata rau .!
|
Re: BMW Civic (!?)
de banii pe care i_a bagat in civic...isi cumpara un M5...si il si modifica...:lol:
daca asta a vrut omul...:rolleyes2 macar nu e 1300 cu faruri de golf IV |
Re: BMW Civic (!?)
Asteptam si un Civic Logan...
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:07. |
- Copyright 2026 4Tuning