Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Morning walk through Hong Kong (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/6195-morning-walk-through-hong-kong.html)

blowwind 23-06-05 21:11

Morning walk through Hong Kong
 
9 Attachment(s)
ce frumos e sa te lafai in milioane de dolari :) :arrow:

blowwind 23-06-05 21:22

1 Attachment(s)
:arrow:

baghy83 24-06-05 00:13

eu nu inteleg ce e de ras aici.periculosi astia

orlando 24-06-05 10:15

bv lor ca isi permit asemenea bijuterii...
ce pot sa zic ca nu sunt invidios...da sunt bijuterii asta e clar!

madfish 24-06-05 13:34

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ... din toate alea as prefera Supra aia din prima poza ... sincer ...

B 68 VLD 24-06-05 13:37

Eu as alege ori Carrera GT ori F50-u'! 8)

sil4tuning 24-06-05 16:28

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"B 68 VLD\"
Eu as alege ori Carrera GT ori F50-u'! 8)

the same 8)

Psycho 24-06-05 21:36

io ash alege`o pe oricare nu m`are deranja nici una din ele

aleks 22-07-05 11:09

eu mi-as alege m5-ul... nush dak mi-as permite sa intretin mai mult de atat... :lol: :lol:

LEXUS 24-07-05 17:39

mda..saracutii de ei:)))...dar...cine are ceva impotriva lor :roll:
eu cred ca 512 TRul ar sta f bine pe langa mine... :cry:

BIZ 24-07-05 23:42

eu aleg pe aia dintre carrera gt si f 50 :D ..... ma multumesc cu atat :)

aleks 30-07-05 10:01

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"BIZ\"
eu aleg pe aia dintre carrera gt si f 50 :D ..... ma multumesc cu atat :)

modestule :lol: :lol:

needBrain 31-07-05 21:00

deci bmw-ul ala e cea mai \"banala\" masina de pe acolo.....si cand te gandesti k si ala costa un sac de bani.....

Skillzu 01-08-05 02:18

mdeah...prea tare..... :shock: cred k as lesina dak as vedea toate astea la un loc intr-o zi in buc....sua oriunde...

ps.:am totusi impreasia k e o intalnire ceva..k totusi.....prea....

florin_cars 01-08-05 10:32

oricum un Ferri Testarossa mi-ar surade ..mai mult totusi dekat un F50 in care iti tremura creierii fara sa lovesti masina :wink:

asta se dovedeste a fi topic de preferintze :twisted:
si eu una, si eu, de parca ni le-ar da cineva,... :( stam totzi si salivam :dribble:

SHOGUN-A8 01-08-05 16:23

Galbejiti bogati :( .Au gusturi la masini :P
PS:ai fost in hong kong?

aleks 10-08-05 11:55

nu-i vorba k ne da cineva ceva, dar am zis si noi ce ne-ar placea :wink:


All times are GMT +2. The time now is 01:04.

- Copyright 2026 4Tuning