Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Battle || Cel mai frumos brad (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/61667-battle-frumos-brad.html)

ra2 02-01-08 18:11

Battle || Cel mai frumos brad
 
13 Attachment(s)
1.~Ada~ (restu de poze aici: https://forum.4tuning.ro/showpost.php...1&postcount=16 )
2.2fast4u_DK (restu de poze aici: https://forum.4tuning.ro/showpost.php...85&postcount=9 )
3.APVitza (restu de poze aici: https://forum.4tuning.ro/showpost.php...3&postcount=18 )
4.B83RUP (restu de poze aici: https://forum.4tuning.ro/showpost.php...9&postcount=17 )
5.CT-07-APV (restu de poze aici: https://forum.4tuning.ro/showpost.php...9&postcount=19 )
6.Ernest (restu de poze aici: https://forum.4tuning.ro/showpost.php...74&postcount=8 )
7.george_fufly (nu are mai multe poze...norocu meu:lol: )
8.MKE (restu de poze aici: https://forum.4tuning.ro/showpost.php...0&postcount=25 )
9.mnl69 (restu de poze aici:https://forum.4tuning.ro/showpost.php...7&postcount=11 )
10.Psycho (restu de poze aici: https://forum.4tuning.ro/showpost.php...54&postcount=2 )
11.RA_2fast4u (restu de poze aici: https://forum.4tuning.ro/showpost.php...1&postcount=20 )
12.spgbuc (restu de poze aici: https://forum.4tuning.ro/showpost.php...6&postcount=24 )
13.xxdadixx ( nu are mai multe poze...norocu meu:lol: )

Ps. am votat cu mke deoarece a mers pe un anumit stil si nu la incarcat prea mult

shantzu 02-01-08 19:16

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
dc nu ai pus si originalul ? :lol:
vot emkae

RA_2fast4u 02-01-08 19:34

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
Ce ciudat arata in poza.. ...

mi l-am votat pe al meu.. ca deh il vad in fiecare zi si m-am indragostit de el :))

ra2 02-01-08 23:28

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 1271581)
dc nu ai pus si originalul ? :lol:
vot emkae

sa stii ca atunci cand m am gandit aolo sa fac poll-u...2 secunde m am gandit ca trb sa caut originalu =))

Bogdan_ozzy 03-01-08 22:51

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
am votat cu ernest:) imi place:P

Psycho 04-01-08 02:05

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
de ce nu se poate vedea cine a votat pe cine ?!?!

ra2 04-01-08 12:10

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
k am uitat sa bifez prostia aia :|

nadir 04-01-08 17:06

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
2 Attachment(s)
l-am votat pe ernest .... pacat insa ca nu am am stiut din timp ca puneam si eu poze cu bradu meu!






(da e mai mare decat mine)

Psycho 04-01-08 17:34

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
stii de ce intreb pentru ca in prima zii avea 11 voturi si mi s-a parut cam blat ;) ... o s ale dau si eu mass la astia pe cta sa ma voteze sa-mi iau voturi

Psycho 04-01-08 17:42

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
ps .. daca iau abonamentu il donez ...

B-69-TAU 04-01-08 17:46

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
4 Attachment(s)
Ce sunt crengile alea mai? Voi numiti crengile alea brazi? Uite aici brad, nici nu am putut sa-l prind pe tot in poze...

Psycho 04-01-08 17:49

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
pai la cat de mare si frumos e n-a mai avut mosu bani de cadouri .. vad ca e gol dedesupt :))

B-69-TAU 04-01-08 17:52

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
1 Attachment(s)
am cel mai frumos cadou posibil....

Red_D()g 05-01-08 00:17

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
am votat pe Psycho ..... mi-a placut mult bradu lui ;) ca seamana cu al meu putin ;)

Sasha 05-01-08 00:22

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
Votat : MKE - superb.... place mult si a lu xxdadixx....si un mareee + lu APVitza pt originalitate...(tuborg):lol:

xxdadixx 05-01-08 00:42

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
Quote:

Originally Posted by !Sasha (Post 1275432)
.... place mult si a lu xxdadixx....

Mersi, tie si celor 3 care m-au votat, as fi vrut sa stiu cine. Eu cu ei avem aceleasi gusturi in materie de brazi :lol:

quick_5hifter 05-01-08 01:15

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
Am votat si eu :D

Quote:

Originally Posted by B-69-TAU (Post 1274633)
Ce sunt crengile alea mai? Voi numiti crengile alea brazi? Uite aici brad, nici nu am putut sa-l prind pe tot in poze...

Robert, am 2 idei:
1)tai varful bradului ca sa nu se mai sprijine in tavan, dar atunci o sa arate cam incomplet
2)decupezi tavanul ca sa incapa tot bradul, si in felul asta ai un mini-bradut si la etajul superior ;)
(valabil pentru la anul, ca vad ca anul asta ai rezolvat-o tu cumva :lol: )
PS: vreau si eu un cadou ca al tau :-) , sa-ti traiasca!!!
PS2: daca s-ar putea, as vrea sa nu ma ocup eu de partea cu desfacutul cadoului (taticii stiu la ce ma refer :twisted: )

VaLeX 06-01-08 00:44

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
ernest :) e fain

26WRC 06-01-08 10:08

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
vot xxdadixx , micut si dragut :p

MKE 07-01-08 16:58

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
Quote:

Originally Posted by !Sasha (Post 1275432)
Votat : MKE - superb.... place mult si a lu xxdadixx....si un mareee + lu APVitza pt originalitate...(tuborg):lol:

ms mult pt vot...:D ...si sa ma votez si eu .. :lol:

Bmw_E30dak 07-01-08 22:01

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
Quote:

Originally Posted by B-69-TAU (Post 1274643)
am cel mai frumos cadou posibil....


intradevar ce poate fii mai frumos dekt un copil..sa fie sanatos sa iti traiasca si sa te bucuri de el...

Gratzian 09-01-08 15:41

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
castigatorul sa trimita un pm la userul 4TuningRO cu datele :
nume, adresa. telefon
si incepind cu ce numar vrea revista
sau ce numere

multumim la toti, felicitari organizatorului concursului

andrey2003 09-01-08 17:40

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
Mersi.

Felicitari castigatorului!!

Ernest 09-01-08 23:30

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
Felicitari castigatorului !!

Psycho 10-01-08 19:45

Re: Battle . Cel mai frumos brad
 
hei .. l`-am castigat ;) ... felicitari mie si celor care n`au votat ;)


All times are GMT +2. The time now is 10:47.

- Copyright 2026 4Tuning