![]() |
WakeUpBucharest DRIFT
4 Attachment(s)
WakeUpBucharest DRIFT
cum zice si titlu daca mai tineti minte acu aprox un an am facut primuWake Up ne`am gandit sa facem inca unu da cu drift ... ce a iesit nu va imaginati 2 nebuni 2 masini nebune ploaie oras gol nimic mai mult tnx to : zar , tea , onur , bix, flo , zgb....hm.. mai sunteti ?! |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
asteptam filmu :shock:
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
felicitari celor care au participat.. :D ..
si sa vedem..filmul..:rolleyes2 |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Hai mha ku Filmu anu asta... :lol:
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
vine si filmu acu e pe drum :D
24 ore :D filmat montat.... fara pic de somn Cadou de sfarsit de an ;) .. ca sa`l incepem la fel de bine si pe urmatorul |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
o noapte incendiara prin oras.
pakat ca vremea si mazga de pe asfalt nu a lasat ca bolizii sa shi lase cu adevarat amprenta p asfalt. bravo golfuletz si celer mentzionatzi mai sus. asteptam caldura cu orice pretz. |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
WakeUpBucharest DRIFT u must see this movie https://youtube.com/watch?v=9GbldsUwQEs show prin oras cu 2 nebuni ZAR VS TEA DRIFT POWER
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
tare 5 stars ;)
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Frumos... cand este vorba de drifturi intotdeauna iese tare...
Felicitari... si la mai mare... |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
:lol: Super tare !!! bv baieti ;)
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
a iesit filmare super tare..felicitari Golf!!!!
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Frumos filmul . cateva drifturi frumoase :-P
@Golfuletz dar dc nu ai bagat in filmare si niste e30-uri :D |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
soferii ... 10 , nota
montaj .. 9 muzica .. 6 filmat .. 7 .. e bun filmul :) |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
chears :D
la muzica tre sa umblu ca nu prea sunt fan ..... |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
mie sa nu-mi dai un tel cand e vb de drift k nu ma bag la asa ceva ... off las k te tin minte
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
frumos frumos...dar parca mai trebuiau cateva masini si niste ursuleti :D
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
-Mate....toti intr un film.......mannn...vine si randul tau ...sti ca nu te lasam pe dreapta nici pe tine nici pe celalti. cat de curand o sa facem un film ...cu toti un WakeUp de proportiii !!
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Super misto!!! Felicitari baieti !
Tineti-o tot asa...LA ANU SI LA MAI MARE :) Si alta data...o s-o facem si mai si mai lata ! |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
slabut,de la c se plecase si la c sa ajuns.
revenge will be ours!!! |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
da_joint slabut,de la c se plecase si la c sa ajuns.
revenge will be ours!!! adka? ce verei sa zici? |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Bix? unde din drumul taberei esti? :-/
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Quote:
dap! dc intrebi? |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
folositi PM pentru alte discutii
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
super. filmuletz..
mi-a placut..drift parade..;) e primul episod..:D |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
multimiri pt Golfuletz, TEA, Zar`u.......frumos. La Multi Ani.
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Quote:
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
tare filmu' ...bv Golfuletz :)
ps. Cum se num. a doua piesa? |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Quote:
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
-Hai sa nu ne vedem zei fara acoperire.....daca scria Tengu nu ma suparam. Asa ca abtine te inainte sa vezi tot....a fost doar o joaca intr o sera si nu am spus ca suntem "cei mai tari"
-As vrea sa vad ce faci tu MarcCorneliu pe strada si dupa aia i ti vom da un adversar pe masura si asta de anul acesta intr un climat legal si atunci vom vedea cine "s cei mai buni necontand ca sunt din buc ,iasi , tm , sibiu,bv , baia mare. |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Quote:
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Quote:
pustiule...? patreazatzi cuvintele pt cant ai sa te faci mare!!!! ash vrea sa vad ce facetzi voi pe gheata, mazga, piatra cubica ,(vb in general de oricare ar fi el, nu de tine.... tu mai ai de privit, inca esti un *** cu oki). vorbesti ca un profesionist, nu te mai uita asa de mult la filme. aporpo.... bmw-ul ala este doar un 525d. |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
shi hidramat pe deasupra!!! asa ca e mult mai greu sa dai un drift!!!
Dar dc ne suparam noi BIX-ule adevaratzii cunoscatori sunt cei de la tastatura care se dau extrem in NFS =)) (era o aluzie la altcineva) hai sa ne vedem de ale noastre shi sa mai facem unul :P shi adevaratzii drifteri sa dea carculetze vb lu TEA ca acolo tre sa stii sa controlezi masina virat blana shi acceleratzia la podea gen 5-ul ala nou de aseara =)) |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Quote:
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Quote:
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Apropo sa nu ma credeti ca`s ceva fan de`a lui sau prostii de alea, dar pur si simplu la drift`uri e super bun, manca pe oricare...doar cu asa ceva se ocupa...:)
|
Re: WakeUpBucharest DRIFT
nu te lauda nici`o data cu ce poate face altu ... crede`ma ca stiu mai bine ca tine ce face tengu
"Si cand o sa faci ce face tengu, sa`mi spui." sa ma chemi si pe mine cand o sa faci macar ce a facut zaru in noaptea aia nu spun sa faci macar putina istorie cum a facut bixu ;) da nu`i nimic atat stim sa facem ;) va promit eu ca o sa facem altceva... ;) |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Quote:
babalaule? adu p cine vrei sa mi demonstreze shi mie cum se vace un drift p gheatza (nu vezi ca nu ai nici o legatura? mai ai de mers de a bushelea pana sa ta ridici makar in genunki, nu in picioare!).............florika??? i a te rog copii ashtia si trimetei la somn!!! |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Quote:
Faceti si voi acolo la Baia Mare sa va vedem de ce sunteti in stare . Va salut pe toti si va doresc un an nou fericit ! ! ! |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
mai marc antoniu, corneliu, sau cum iti zice...arata-mi tu un singur cerc facut cu bmw-ul in seara aia...vezi ca ceea ce ai vazut tu in jurul rondurilor se numesc drifturi, nu cercuri....vad ca nici macar diferenta intre ele nu o stii...imi imaginez ce cercuri faci tu in nfs...:))))pe asfalt, nu pe mazga si gheatza
iti spun eu ca nici tengu nu face pe gheatza mai mult de atat |
Re: WakeUpBucharest DRIFT
Quote:
eu zic sa iti vezi de treaba prietene...nu stiu ce te'a deranjat pe tine si ce legatura avem noi cu baietii de la baia mare...daca voiai sa arati ca sunteti superiori faceai un film replica si isi dadea lumea cu parerea care e mai tare...defapt...tu faci un sfert din ceea ce au facut TEA si ZAR'u in filmuletul asta ? astept cu nerabdare un filmulet cu ce stii tu sa faci la volan :lol: zeitate rara ce esti... |
| All times are GMT +2. The time now is 09:15. |
- Copyright 2026 4Tuning