Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   NoSpeedLimit Romania Club (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club.html)
-   -   WakeUpBucharest DRIFT (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club/61390-wakeupbucharest-drift.html)

GolfuletzS 29-12-07 18:58

WakeUpBucharest DRIFT
 
4 Attachment(s)
WakeUpBucharest DRIFT

cum zice si titlu daca mai tineti minte acu aprox un an am facut primuWake Up
ne`am gandit sa facem inca unu da cu drift ...

ce a iesit nu va imaginati

2 nebuni
2 masini nebune
ploaie
oras gol

nimic mai mult


tnx to : zar , tea , onur , bix, flo , zgb....hm.. mai sunteti ?!

MARI_NSL 29-12-07 19:00

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
asteptam filmu :shock:

bodyspeed 29-12-07 19:04

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
felicitari celor care au participat.. :D ..
si sa vedem..filmul..:rolleyes2

NSL_KiwY 29-12-07 19:19

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
Hai mha ku Filmu anu asta... :lol:

GolfuletzS 29-12-07 19:20

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
vine si filmu acu e pe drum :D

24 ore :D filmat montat.... fara pic de somn

Cadou de sfarsit de an ;) .. ca sa`l incepem la fel de bine si pe urmatorul

bix 29-12-07 19:31

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
o noapte incendiara prin oras.
pakat ca vremea si mazga de pe asfalt nu a lasat ca bolizii sa shi lase cu adevarat amprenta p asfalt.
bravo golfuletz si celer mentzionatzi mai sus.

asteptam caldura cu orice pretz.

GolfuletzS 29-12-07 19:49

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
WakeUpBucharest DRIFT u must see this movie https://youtube.com/watch?v=9GbldsUwQEs show prin oras cu 2 nebuni ZAR VS TEA DRIFT POWER

DeZaXaT 29-12-07 19:57

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
tare 5 stars ;)

NSL_KiwY 29-12-07 20:03

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
Frumos... cand este vorba de drifturi intotdeauna iese tare...
Felicitari... si la mai mare...

B-74-K T L 29-12-07 20:04

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
:lol: Super tare !!! bv baieti ;)

Z L R 29-12-07 20:09

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
a iesit filmare super tare..felicitari Golf!!!!

MARI_NSL 29-12-07 20:12

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
Frumos filmul . cateva drifturi frumoase :-P
@Golfuletz dar dc nu ai bagat in filmare si niste e30-uri :D

EvLSant0S 29-12-07 21:01

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
soferii ... 10 , nota
montaj .. 9
muzica .. 6
filmat .. 7 ..

e bun filmul :)

GolfuletzS 29-12-07 21:04

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
chears :D

la muzica tre sa umblu ca nu prea sunt fan .....

MC Mate 29-12-07 21:29

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
mie sa nu-mi dai un tel cand e vb de drift k nu ma bag la asa ceva ... off las k te tin minte

ClaudyuNSL 29-12-07 22:05

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
frumos frumos...dar parca mai trebuiau cateva masini si niste ursuleti :D

F_L_R 29-12-07 22:12

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
-Mate....toti intr un film.......mannn...vine si randul tau ...sti ca nu te lasam pe dreapta nici pe tine nici pe celalti. cat de curand o sa facem un film ...cu toti un WakeUp de proportiii !!

gabitzUU 29-12-07 22:42

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
Super misto!!! Felicitari baieti !

Tineti-o tot asa...LA ANU SI LA MAI MARE :) Si alta data...o s-o facem si mai si mai lata !

da_joint 29-12-07 22:59

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
slabut,de la c se plecase si la c sa ajuns.
revenge will be ours!!!

bix 30-12-07 05:07

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
da_joint slabut,de la c se plecase si la c sa ajuns.
revenge will be ours!!!



adka? ce verei sa zici?

gabitzUU 30-12-07 11:29

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
Bix? unde din drumul taberei esti? :-/

bix 30-12-07 15:12

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
Quote:

Originally Posted by gabitzUU (Post 1267788)
Bix? unde din drumul taberei esti? :-/



dap! dc intrebi?

GolfuletzS 30-12-07 15:26

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
folositi PM pentru alte discutii

bodyspeed 30-12-07 17:37

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
super. filmuletz..
mi-a placut..drift parade..;)
e primul episod..:D

SquadSoryn 30-12-07 18:12

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
multimiri pt Golfuletz, TEA, Zar`u.......frumos. La Multi Ani.

MC Mate 30-12-07 22:21

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
Quote:

Originally Posted by NSL_Florica (Post 1267362)
-Mate....toti intr un film.......mannn...vine si randul tau ...sti ca nu te lasam pe dreapta nici pe tine nici pe celalti. cat de curand o sa facem un film ...cu toti un WakeUp de proportiii !!

ok tati, astept atunci :D

VaLeX 31-12-07 01:01

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
tare filmu' ...bv Golfuletz :)
ps. Cum se num. a doua piesa?

MarcCorneliu 31-12-07 09:05

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning (Post 1267129)
WakeUpBucharest DRIFT

cum zice si titlu daca mai tineti minte acu aprox un an am facut primuWake Up
ne`am gandit sa facem inca unu da cu drift ...

ce a iesit nu va imaginati

2 nebuni
2 masini nebune
ploaie
oras gol

nimic mai mult


tnx to : zar , tea , onur , bix, flo , zgb....hm.. mai sunteti ?!

Fara suparare, dar Baia Mare este peste voi la drift`uri...:D Aveti nevoie si voi de un tengu...s.am.d :P

F_L_R 31-12-07 10:03

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
-Hai sa nu ne vedem zei fara acoperire.....daca scria Tengu nu ma suparam. Asa ca abtine te inainte sa vezi tot....a fost doar o joaca intr o sera si nu am spus ca suntem "cei mai tari"
-As vrea sa vad ce faci tu MarcCorneliu pe strada si dupa aia i ti vom da un adversar pe masura si asta de anul acesta intr un climat legal si atunci vom vedea cine "s cei mai buni necontand ca sunt din buc ,iasi , tm , sibiu,bv , baia mare.

GolfuletzS 31-12-07 10:35

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
Quote:

Originally Posted by MarcCorneliu (Post 1269021)
Fara suparare, dar Baia Mare este peste voi la drift`uri...:D Aveti nevoie si voi de un tengu...s.am.d :P

probabil nu ai vazut drift mix cand alaturi de noi a dat si tengu ...so..?!

bix 31-12-07 13:40

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
Quote:

Originally Posted by MarcCorneliu (Post 1269021)
Fara suparare, dar Baia Mare este peste voi la drift`uri...:D Aveti nevoie si voi de un tengu...s.am.d :P


pustiule...? patreazatzi cuvintele pt cant ai sa te faci mare!!!!
ash vrea sa vad ce facetzi voi pe gheata, mazga, piatra cubica ,(vb in general de oricare ar fi el, nu de tine.... tu mai ai de privit, inca esti un *** cu oki).
vorbesti ca un profesionist, nu te mai uita asa de mult la filme.
aporpo.... bmw-ul ala este doar un 525d.

B-84-ZAR 31-12-07 16:27

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
shi hidramat pe deasupra!!! asa ca e mult mai greu sa dai un drift!!!
Dar dc ne suparam noi BIX-ule adevaratzii cunoscatori sunt cei de la tastatura care se dau extrem in NFS =)) (era o aluzie la altcineva) hai sa ne vedem de ale noastre shi sa mai facem unul :P shi adevaratzii drifteri sa dea carculetze vb lu TEA ca acolo tre sa stii sa controlezi masina virat blana shi acceleratzia la podea gen 5-ul ala nou de aseara =))

MarcCorneliu 31-12-07 18:56

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
Quote:

Originally Posted by bix (Post 1269356)
pustiule...? patreazatzi cuvintele pt cant ai sa te faci mare!!!!
ash vrea sa vad ce facetzi voi pe gheata, mazga, piatra cubica ,(vb in general de oricare ar fi el, nu de tine.... tu mai ai de privit, inca esti un *** cu oki).
vorbesti ca un profesionist, nu te mai uita asa de mult la filme.
aporpo.... bmw-ul ala este doar un 525d.

Poi eu nu ziceam nimic de mine mai smechere, si ala nu e drift ce e in filmu ala, aia e joaca, cerculete,blabla in fine...nu ma cert cu tine. Si cand o sa faci ce face tengu, sa`mi spui. ;)

MarcCorneliu 31-12-07 18:58

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning (Post 1269113)
probabil nu ai vazut drift mix cand alaturi de noi a dat si tengu ...so..?!

Am vazut filmu ala, ff frumos, si in filmu ala care se poate numi drift? ce face tengu in sensu ala giratori, sau poate nu e sens, poate ma insel, ceilalti fac doar cerculete si burnout`uri, nu am dreptate? nu fiti invidiosi ;)

MarcCorneliu 31-12-07 19:00

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
Apropo sa nu ma credeti ca`s ceva fan de`a lui sau prostii de alea, dar pur si simplu la drift`uri e super bun, manca pe oricare...doar cu asa ceva se ocupa...:)

GolfuletzS 31-12-07 19:09

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
nu te lauda nici`o data cu ce poate face altu ... crede`ma ca stiu mai bine ca tine ce face tengu

"Si cand o sa faci ce face tengu, sa`mi spui."
sa ma chemi si pe mine cand o sa faci macar ce a facut zaru in noaptea aia nu spun sa faci macar putina istorie cum a facut bixu ;)

da nu`i nimic atat stim sa facem ;)

va promit eu ca o sa facem altceva... ;)

bix 31-12-07 19:34

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
Quote:

Originally Posted by MarcCorneliu (Post 1269747)
Poi eu nu ziceam nimic de mine mai smechere, si ala nu e drift ce e in filmu ala, aia e joaca, cerculete,blabla in fine...nu ma cert cu tine. Si cand o sa faci ce face tengu, sa`mi spui. ;)


babalaule? adu p cine vrei sa mi demonstreze shi mie cum se vace un drift p gheatza (nu vezi ca nu ai nici o legatura? mai ai de mers de a bushelea pana sa ta ridici makar in genunki, nu in picioare!).............florika??? i a te rog copii ashtia si trimetei la somn!!!

Guwy 31-12-07 20:02

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
Quote:

Originally Posted by MarcCorneliu (Post 1269749)
Am vazut filmu ala, ff frumos, si in filmu ala care se poate numi drift? ce face tengu in sensu ala giratori, sau poate nu e sens, poate ma insel, ceilalti fac doar cerculete si burnout`uri, nu am dreptate? nu fiti invidiosi ;)

Nu vad de ce il bagi pe Tengu in poveste asta , el este un drifter profesionist face asta zi de zi , are masini modificate special pentru drift si exact cum spune si BIX tu poti sa faci drift pe polei ? ? ?
Faceti si voi acolo la Baia Mare sa va vedem de ce sunteti in stare .
Va salut pe toti si va doresc un an nou fericit ! ! !

tea_radu 01-01-08 03:52

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
mai marc antoniu, corneliu, sau cum iti zice...arata-mi tu un singur cerc facut cu bmw-ul in seara aia...vezi ca ceea ce ai vazut tu in jurul rondurilor se numesc drifturi, nu cercuri....vad ca nici macar diferenta intre ele nu o stii...imi imaginez ce cercuri faci tu in nfs...:))))pe asfalt, nu pe mazga si gheatza
iti spun eu ca nici tengu nu face pe gheatza mai mult de atat

59AFA 03-01-08 15:05

Re: WakeUpBucharest DRIFT
 
Quote:

Originally Posted by MarcCorneliu (Post 1272758)
Hai ca nu mai are nici un rost, ca am primit avertisment, nush dc, n`am jignit eu pe nimeni, adica nu am inceput eu. Voi sunteti cei mai smecheri :-j
Succes la drifturi in continuare :))


eu zic sa iti vezi de treaba prietene...nu stiu ce te'a deranjat pe tine si ce legatura avem noi cu baietii de la baia mare...daca voiai sa arati ca sunteti superiori faceai un film replica si isi dadea lumea cu parerea care e mai tare...defapt...tu faci un sfert din ceea ce au facut TEA si ZAR'u in filmuletul asta ? astept cu nerabdare un filmulet cu ce stii tu sa faci la volan :lol: zeitate rara ce esti...


All times are GMT +2. The time now is 09:15.

- Copyright 2026 4Tuning