Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Ce zodie sunteti? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/6077-zodie-sunteti.html)

IS 18 BOG 19-06-05 21:48

Ce zodie sunteti?
 
Ce zodie sunteti?

( votati si comentati daca sunteti multumiti de zodie facandu-va o mica caracterizare )

==================================
Scorpion.

BIZ 19-06-05 21:58

PIMP :))))

GolfuletzS 19-06-05 22:30

Gemeni :D

Ciro_zel 19-06-05 22:59

LEU 8)

cioli17 19-06-05 23:06

topic mai idiot ca asta nu am vazut

bravos , multas intelighentas :tenisclap

tox 20-06-05 00:30

eu am votat pesti...daca ma lumineaza si pe mine cineva... eu sunt nascut pe 20 feb, habar nu am daca sunt pesti sau varsator...

Psycho 20-06-05 00:33

Re: Ce zodie sunteti?
 
Quote:

Originally Posted by \"IS 18 BOG\"
Ce zodie sunteti?

( votati si comentati daca sunteti multumiti de zodie facandu-va o mica caracterizare )

==================================
Scorpion.


pai nu sunt multzumit .. ash fii vrut k mama sa ma faca peshte sa am multe femei si etc ...


:P

shadowro 20-06-05 08:18

sajetator :D

Mr.Nice 20-06-05 08:49

Rac, cea mai praosta zodie!!! I hate it...




PEACE
:peace:

shadowro 20-06-05 09:41

sajetatorii si racii primeaza vad :D ce dreq toti suntem nascuti in decembri si ... luna in care is racii ? :D


edit : am uitat pestii :P

RoSonic 20-06-05 10:19

VEdeti ca e zodia sub avatar :D

DVDValy 20-06-05 10:28

1 Attachment(s)
:D

cioli17 20-06-05 10:46

esti zodia oaie ? :? :o

rosonic : dejaba e zodia acolo daca nu se aduna posturile :)

Spot 20-06-05 10:56

Sagetator....mai exact 1 Decembrie :P

momo 20-06-05 13:05

rac... caut fete...

Hazbulatov 20-06-05 14:00

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"momo\"
rac... caut fete...


Gemeni... si \"noi\" :lol: :lol:

orlando 20-06-05 15:57

rac!
are si partzi pozitive si partzi negative racul
daca nu stiatzi racul da o luna sau aproximativ o luna pe an da in spate adica nu ii merge nimik oricat ar incerca...totzi raci mi-au confirmat asta!
ca sa fac o caracterizare nu altceva...:D

minirally 20-06-05 18:31

taur rulleaza!:D va iau p sus.. :twisted:

momo 20-06-05 20:43

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"orlando\"
rac!
are si partzi pozitive si partzi negative racul
daca nu stiatzi racul da o luna sau aproximativ o luna pe an da in spate adica nu ii merge nimik oricat ar incerca...totzi raci mi-au confirmat asta!
ca sa fac o caracterizare nu altceva...:D

da am ramas eu la mate pe primul semestru... :cry:

orlando 20-06-05 20:51

inca o confirmare multzumesc!

madfish 20-06-05 20:55

echilibrat ...

valib 20-06-05 21:02

(d)rac
:)

Adriana 20-06-05 22:03

capricorn :D cei mai incapatanati.

iasi_drifter 20-06-05 22:31

adica mult sex in toamna ca se termina vara si te plictisesti plus ca devii mai melancolic => raci, dupa aia vin sarbatorile si ai alte lucruri de facut, dupa care de Valentine's, 1 si 8 martie iar se pun iar oamenii la treaba => sagetatori si capricorni. In restul anului: \"Lasa ca am facut deja sex luna trecuta\" :lol:

IS 18 BOG 21-06-05 07:59

sunt singurul SCORPION :) .... buna treaba :)

Skillzu 21-06-05 14:42

berbec.....no comment...poate voi daca stitzi mai multe ''secrete''.dah nu k sunt incapatanat...k stiu.... :roll: :twisted:

Mr.Nice 21-06-05 15:39

Sa fiu al ( d ) racului cati raci p-aici...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Asa k restu nu va puneti cu noi k am facut un comando de raci...




PEACE
:peace:

Baby^ 21-06-05 17:33

1 Attachment(s)
scorpion :twisted:

\"Motto-ul zodiei Scorpion:
Ma deschid schimbarii si transform în mine ceea ce trebuie sa existe pentru a descoperi adevarul fiintei mele interioare. Venerez sexualitatea\"
\"Cuvinte cheie ale zodiei Scorpion:
transformare, unitate, regenerare, exigenta, angoasa, distrugere, reconstructie, moarte, renastere, reîncarnare, spiritualitate, sexualitate, pasiune, magnetism, detectie, ranchiuna, razbunare, secret, ocultism, esoterism, initiere, instinct, autoanaliza, dorinta, tentatie, posesiune, ambitie \"
\"Caracteristici generale:
Zodia Scorpion este o zodie feminina de apa, predominant emotionala, psihica, guvernata de planeta Marte, planeta care sporeste energia fizica, agresivitatea, curajul, îndrazneala si vitalitate, dar si imprudenta, gelozia, asprimea, brutalitatea, violenta, nervozitatea, spiritul razbunator.\"

iasi_drifter 21-06-05 18:13

eu is rac atipic; cam asta e concluzia pe care o trage toata lumea inclusiv je :D
adica am o treapta in plus pt. inainte in loc de una de marsharier :D
3 pasi inainte, 0 inapoi :lol:
in loc de marsharier am probabil o frana de mana tzeapana :lol:
si da, tot despre raci e vorba :lol:

gangsta 21-06-05 19:21

1 Attachment(s)
Berbec...1 aprile :woowoo:

B 68 VLD 21-06-05 21:47

1 Attachment(s)
Sagetator! :2gun:

SpeedeR 21-06-05 22:20

Capricorn :twisted: :twisted:

B 68 VLD 21-06-05 22:38

Lesin de ras! Uitati ce se zice pe un site despre sagetatori!

\"Usually a Sagittarius will come off as a blissfully happy idiot. In most cases, this first impression will prove accurate. His moronic enthusiasm cannot be dampened by anything - not even by a cinder block falling on his head.

After talking to a Sagittarius for five minutes, you will want to kill him quickly but painfully.

From the early age, a Sagittarius will have developed the infuriating habit of forcing his stupid ideas and his company onto anyone who might so much as walk by.

An aggressive optimist, a Sagittarius will require a lot of work in a relationship.

He usually makes a habit of inventing stories and lying outright, which he rationalizes by what he thinks are good intentions.

A Sagittarius usually loves crouds and loud social situations, as well as any place where he can enjoy a meal and a drink without paying for them.\"

Ce caterinca! :lol:

Psycho 21-06-05 23:10

se pare k din iunie pana in iulie o sa o tinem tot in zile de nashtere .. ptr k majoritatea sunt raci ...


eu sunt prin iulie pe undeva :)

B|shOp-VR6 21-06-05 23:48

Hmm si eu pe 6 :D... Rac Power.. sa nu spun.. Cancer Power :))

iasi_drifter 22-06-05 00:51

am preluat conducerea :D

luca 22-06-05 00:58

18 iulie - RAC :roll:

iasi_drifter 22-06-05 09:29

baaaaaa
esti nascut in aceeasi zi cu mine
:lol:

Mr.Nice 22-06-05 09:40

Si eu sunt pe 19
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



PEACE
:peace:

Ema 22-06-05 09:47

28 iunie - RAC bineinteles, inca unu' la comando! 8)


All times are GMT +2. The time now is 16:10.

- Copyright 2026 4Tuning