![]() |
Ce zodie sunteti?
Ce zodie sunteti?
( votati si comentati daca sunteti multumiti de zodie facandu-va o mica caracterizare ) ================================== Scorpion. |
PIMP :))))
|
Gemeni :D
|
LEU 8)
|
topic mai idiot ca asta nu am vazut
bravos , multas intelighentas :tenisclap |
eu am votat pesti...daca ma lumineaza si pe mine cineva... eu sunt nascut pe 20 feb, habar nu am daca sunt pesti sau varsator...
|
Re: Ce zodie sunteti?
Quote:
pai nu sunt multzumit .. ash fii vrut k mama sa ma faca peshte sa am multe femei si etc ... :P |
sajetator :D
|
Rac, cea mai praosta zodie!!! I hate it...
PEACE :peace: |
sajetatorii si racii primeaza vad :D ce dreq toti suntem nascuti in decembri si ... luna in care is racii ? :D
edit : am uitat pestii :P |
VEdeti ca e zodia sub avatar :D
|
1 Attachment(s)
:D
|
esti zodia oaie ? :? :o
rosonic : dejaba e zodia acolo daca nu se aduna posturile :) |
Sagetator....mai exact 1 Decembrie :P
|
rac... caut fete...
|
Re:
Quote:
Gemeni... si \"noi\" :lol: :lol: |
rac!
are si partzi pozitive si partzi negative racul daca nu stiatzi racul da o luna sau aproximativ o luna pe an da in spate adica nu ii merge nimik oricat ar incerca...totzi raci mi-au confirmat asta! ca sa fac o caracterizare nu altceva...:D |
taur rulleaza!:D va iau p sus.. :twisted:
|
Re:
Quote:
|
inca o confirmare multzumesc!
|
echilibrat ...
|
(d)rac
:) |
capricorn :D cei mai incapatanati.
|
adica mult sex in toamna ca se termina vara si te plictisesti plus ca devii mai melancolic => raci, dupa aia vin sarbatorile si ai alte lucruri de facut, dupa care de Valentine's, 1 si 8 martie iar se pun iar oamenii la treaba => sagetatori si capricorni. In restul anului: \"Lasa ca am facut deja sex luna trecuta\" :lol:
|
sunt singurul SCORPION :) .... buna treaba :)
|
berbec.....no comment...poate voi daca stitzi mai multe ''secrete''.dah nu k sunt incapatanat...k stiu.... :roll: :twisted:
|
Sa fiu al ( d ) racului cati raci p-aici...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Asa k restu nu va puneti cu noi k am facut un comando de raci... PEACE :peace: |
1 Attachment(s)
scorpion :twisted:
\"Motto-ul zodiei Scorpion: Ma deschid schimbarii si transform în mine ceea ce trebuie sa existe pentru a descoperi adevarul fiintei mele interioare. Venerez sexualitatea\" \"Cuvinte cheie ale zodiei Scorpion: transformare, unitate, regenerare, exigenta, angoasa, distrugere, reconstructie, moarte, renastere, reîncarnare, spiritualitate, sexualitate, pasiune, magnetism, detectie, ranchiuna, razbunare, secret, ocultism, esoterism, initiere, instinct, autoanaliza, dorinta, tentatie, posesiune, ambitie \" \"Caracteristici generale: Zodia Scorpion este o zodie feminina de apa, predominant emotionala, psihica, guvernata de planeta Marte, planeta care sporeste energia fizica, agresivitatea, curajul, îndrazneala si vitalitate, dar si imprudenta, gelozia, asprimea, brutalitatea, violenta, nervozitatea, spiritul razbunator.\" |
eu is rac atipic; cam asta e concluzia pe care o trage toata lumea inclusiv je :D
adica am o treapta in plus pt. inainte in loc de una de marsharier :D 3 pasi inainte, 0 inapoi :lol: in loc de marsharier am probabil o frana de mana tzeapana :lol: si da, tot despre raci e vorba :lol: |
1 Attachment(s)
Berbec...1 aprile :woowoo:
|
1 Attachment(s)
Sagetator! :2gun:
|
Capricorn :twisted: :twisted:
|
Lesin de ras! Uitati ce se zice pe un site despre sagetatori!
\"Usually a Sagittarius will come off as a blissfully happy idiot. In most cases, this first impression will prove accurate. His moronic enthusiasm cannot be dampened by anything - not even by a cinder block falling on his head. After talking to a Sagittarius for five minutes, you will want to kill him quickly but painfully. From the early age, a Sagittarius will have developed the infuriating habit of forcing his stupid ideas and his company onto anyone who might so much as walk by. An aggressive optimist, a Sagittarius will require a lot of work in a relationship. He usually makes a habit of inventing stories and lying outright, which he rationalizes by what he thinks are good intentions. A Sagittarius usually loves crouds and loud social situations, as well as any place where he can enjoy a meal and a drink without paying for them.\" Ce caterinca! :lol: |
se pare k din iunie pana in iulie o sa o tinem tot in zile de nashtere .. ptr k majoritatea sunt raci ...
eu sunt prin iulie pe undeva :) |
Hmm si eu pe 6 :D... Rac Power.. sa nu spun.. Cancer Power :))
|
am preluat conducerea :D
|
18 iulie - RAC :roll:
|
baaaaaa
esti nascut in aceeasi zi cu mine :lol: |
Si eu sunt pe 19
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: PEACE :peace: |
28 iunie - RAC bineinteles, inca unu' la comando! 8)
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:10. |
- Copyright 2026 4Tuning