Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   VERSUS AUTO (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto.html)
-   -   \"Care o are mai lunga?!\" X-Ray-Eyes VS Edy V12 : (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto/6039-lunga-ray-eyes-vs-edy-v12.html)

EvLSant0S 17-06-05 14:15

\"Care o are mai lunga?!\" X-Ray-Eyes VS Edy V12 :
 
1 Attachment(s)
Ia sa vedem :D
care o are mai lunga
downloadatzi filmul , vizionatzi-l ...
si .. votati
:D care o are mai lunga :D

the_mav 17-06-05 14:32

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :P :wink:
belea amandoua.... :P :wink:

blowwind 17-06-05 14:36

clar edy :)) doar ca a lui X-Rays arata mult mai misto...zici ca`i flama de sudura.. :)

alexutzu 17-06-05 14:40

ca durata se vede clar ca la XRAY tine mai mult, dar ca marime de flacara V12 isi spune foarte clar cuvantul

Skillzu 17-06-05 14:53

frumos......fara prea multe cuvinte....e clar k in lungime e mia lunga a lui edy....k durata klar Xray-Eyes

EvLSant0S 17-06-05 15:02

Sa inteleg ca ... o combinatie intre ... cele 2 .. si anume :
Lungimea \" a lui Edy \" + Durata \" lui X-Ray-Eyes\" ... ar rezulta \"o combinatie perfecta\" nu ?! :P :lol:

Edd 17-06-05 15:23

am raspuns exact la poll a lui edy e mai lunga dar nu se compara cu a lui x-ray-eyes dureaza mai mult si pe la sfarsit e mijto amandoua instantaneu \"BIG FLAME\" nu a avut nimeni tupeu sa aprinda o tigara ar fi fost prea tare :lol: :lol: :lol: :lol:

RoSonic 17-06-05 15:40

3 Attachment(s)
Quote:

nu a avut nimeni tupeu sa aprinda o tigara ar fi fost prea tare
ia d'aici:

:lol:

EvLSant0S 17-06-05 15:43

=)))))))))) continuarea a fost aiurea :))
nush cum de am scapat cu gene/sprancene =))

Bestie 17-06-05 16:06

ca lungime... Edy, dar mai mult imi place a lui X-Ray

EvLSant0S 17-06-05 16:19

that sounded ............. GAY ! :lol: :P

GolfuletzS 17-06-05 17:14

e mai lunga a lu Edy :D da e mai frumoasa a luX ray

Edd 17-06-05 18:23

lol la toate aveti replica mha :lol: :lol: :lol: cine era tipul?? :lol: :lol: :lol: ca mi-a furat ideea :cry: :roll: :twisted: :twisted: :P oricum bv celui care a reushit :lol: :lol: :lol:

ffocus 17-06-05 18:37

a lu x-ray cand se face mare e mai fleshcaita :lol:

sau era racoare :lol: ...pardon...vant

EvLSant0S 17-06-05 18:44

deci daca ar fi una cu lungimea lui edy ,si cu durata / frumusetea celei lui x ray ar fi perfect , am inteles ... =))
u ppl sound gay =))

Psycho 17-06-05 19:18

analizand filmarea am ajuns la o concluzie .. cu parere de rau .. a lu` andrei e mai mica .. a lu edy e mai mare ... si bleaga ... pe cand a lu andrei e mica si jucausha ... :P



:wink:

alexutzu 17-06-05 20:57

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
deci daca ar fi una cu lungimea lui edy ,si cu durata / frumusetea celei lui x ray ar fi perfect , am inteles ... =))
u ppl sound gay =))

daca us people sund gay..... ce sa mai spunem de initiatorul acestui topic? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Psycho 18-06-05 08:16

vroiam sa zic aseara ... dar am uitat .. cea mai lunga zic eu k e a lu` Ceres

IS 18 BOG 18-06-05 08:40

mai da puneti fetele sa se pronuntze ..... :)

shadow 18-06-05 10:04

Eu zic ca a lui Edy e mai \"lunga\", dar X-ray are mai multa \"rezistenta\"!!! :lol:

EvLSant0S 18-06-05 12:29

dupa asemenea discutii fetele s-au inmuiat , ca sa nu zic :P udat ..
deci .. asa se explica lipsa parerii unei fete .. pe topicul asta :lol:

Turbo110 18-06-05 13:34

:D
 
PERSONAL IMI PLACE MAI MULT A LUI XRAY

shadow 18-06-05 18:01

Re: :D
 
Quote:

Originally Posted by \"Turbo110\"
PERSONAL IMI PLACE MAI MULT A LUI XRAY

Ohoho....avansuri!!!! :lol: :lol: :lol:

ERY 20-06-05 12:46

Cea mai lunga, groasa si stufoasa este a lui...................CeReS

cristi_ubs 20-06-05 19:09

a lui ceres imi place mai mult.lungimea si rezistenta sa o probeze fetele :lol: :lol: :lol:

TND--TEAM 22-06-05 08:48

a lui x^RAY^EYES e super :lol:

Yonut21 02-07-05 10:55

La lungime Edy, iar la durata X`Ray`Eyes... oricum mai faina este a lu` X`Ray`Eyes.(flacara).

BMWPower 02-07-05 13:23

Asa e, a mea moare din cauza calculatoarelor, eu am niste senzori pe fise care daca detecteaza ca nu mai am scanteie imi taie automat si benzina, deaia dureaza asa scurt dar sper sa rezolv curind problema asta.

Alexutzzz 02-07-05 17:43

prea belea a lu x ray sunt super cele de la siera sunt mai lungi da nu asa de sukare

mike20 02-07-05 18:18

sunt super ambele.. :wink:

A_D_U 18-07-05 09:41

A lui X-Ray e mai tare din punct de vedere estetic si face mai multa impresie.

EvLSant0S 24-07-05 05:52

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Alexutzzz\"
prea belea a lu x ray sunt super cele de la siera sunt mai lungi da nu asa de sukare

nu-s asa \"sukare\" nu ?
aruncati-ai argumentele la gunoi sa tzi le arunci ... :roll:
era strict vba despre care o are mai lunga (flacara) :P
unii n-au prins ideea

Edd 24-07-05 10:58

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
Quote:

Originally Posted by \"Alexutzzz\"
prea belea a lu x ray sunt super cele de la siera sunt mai lungi da nu asa de sukare

nu-s asa \"sukare\" nu ?
aruncati-ai argumentele la gunoi sa tzi le arunci ... :roll:
era strict vba despre care o are mai lunga (flacara) :P
unii n-au prins ideea

pai cred ca la astra se si referea numai ca se referea la amdoua....


All times are GMT +2. The time now is 10:47.

- Copyright 2026 4Tuning