![]() |
Sărbători fericite !
Cum sărbătorile de iarnă se apropie cu paşi repezi, vreau să urez tuturor membrilor forumului, din partea 4TUNINGRO, un Crăciun fericit şi un an nou plin de împliniri !
Să fiţi fericiţi şi să aveţi parte de tot ce vă doriţi ! |
Re: Sărbători fericite !
Sa speram ca ne vom vedea la anu mai sanatosi .. mai frumosi ( unii ) :) ... si poate la o intalnire 4tuning ;)
|
Re: Sărbători fericite !
Happy Christmas everyone ...
|
Re: Sărbători fericite !
Sarbatori fericite si sper sa va cunosc pe toti la 4tuning la bucuresti ca anu asta am cunoscut dar destul de putini.
|
Re: Sărbători fericite !
1 Attachment(s)
!! Sărbători fericite tuturor !! |
Re: Sărbători fericite !
Craciun fericit!!! Va doresc sa aveti parte de tot ceea ce este mai frumos in viatza, Mosu’ sa va aduca tot ceea ce va doriti(1000CP:twisted: ) si fiecare fulg de nea sa aduca in sufletul vostru multa fericire si iubire !!! Sarbatori Fericite si un An Nou plin de bucurii !!!
|
Re: Sărbători fericite !
Urez Sarbatori Fericite si un an nou plin de realizari, impliniri la toti userii 4Tuning! :D
|
Re: Sărbători fericite !
|
Re: Sărbători fericite !
Happy new Christmas si un Marry Year la toti ! :lol:
|
Re: Sărbători fericite !
:lol:Ce ai zis-o ValeX
Si acum sa fim seriosi, va urez un calduros Craciun alaturi de cei dragi si un an nou plin de prosperitate si dragoste in special! |
Re: Sărbători fericite !
sarbatori fericite si cate un Peco(care vreti voi) pt fiecare..:) ca de e nevoie
Bafta |
Re: Sărbători fericite !
Sarbatori fericite tuturor sa ne auzim cu totii si in anii viitori :)
Si sa fiti iubiti:P |
Re: Sărbători fericite !
Craciun fericit tuturor, tot ce va doriti si un an nou productiv ;)
|
Re: Sărbători fericite !
Sarbatori fericite!!
|
Re: Sărbători fericite !
|
Re: Sărbători fericite !
Sarbatori fericite si sa ne auzim sanatosi si la anu' care vine :)
|
Re: Sărbători fericite !
Va doresc multa fericire, sanatate, bucurii si implinirea tuturor dorintelor atat in plan personal cat si in plan profesional !
Noul an 2008 sa fie un an al implinirilor si satisfactiilor pe care sa le impartiti cu cei dragi, presarat numai cu momente fericite, noroc si voie buna ! LA MULTI ANI ! :lol: :idea: :arrow: |
Re: Sărbători fericite !
La multi ani tuturor !!
|
Re: Sărbători fericite !
La Multi Ani tuturor userilor dp acest forum... fericire, impinirea tuturor dorintelor... si un 2008 plin de TUNING.. alaturi de 4TuningRO normal ..!!!
|
Re: Sărbători fericite !
La multi ani baieti ! sa aveti parte de implinirea tuturor dorintelor !
just burn rubber |
Re: Sărbători fericite !
¸*•.¸*•.¸ ¸.•*¸.•*¸.•*¸.•*¸.•*
«•.** La Multi Ani 2008!! ** .•» ¸.•* ¸.•*¸.•* *•.¸*•.¸*•.¸*•.¸ |
| All times are GMT +2. The time now is 03:18. |
- Copyright 2026 4Tuning