Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Crazy Drivers (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers.html)
-   -   Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers/5994-discutii-membrii-crazy-drivers-iasi.html)

Alex23GAM 15-06-05 23:06

Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Salutare Iasi :D :shock:

LaMishto 15-06-05 23:45

Salutare. Ce ziceti, facem in week-end o mica iesire? Un gratarel ceva pana la urmatoarele legale? ;)

AdiVirus 16-06-05 00:06

Salut
 
Ma bucur ca a mai aparut un nou club, sunt sigur ca va fi o atmosfera incendiara.. discutii aprinse, evenimente fierbinti :P

SV-05-YBG 16-06-05 08:42

Din cate am inteles Alex vine duminica la Suceava. Veniti mai multi si iesim la o Iarba verde undeva. Oricum va asteptam.

LaMishto 17-06-05 03:12

si eu si eu :D

SV-05-YBG 23-06-05 14:13

La ce ora ajungeti Duminica la Suceava?

LaMishto 23-06-05 14:26

deocamdata nu stim.. banuim ca in jur de 9-9:30 ;)

golf II 24-06-05 10:14

se anunta vreme faina la sv.deja zi e fain.va asteptam la metro in parcare?????????

LaMishto 24-06-05 14:06

yep :)

Alex23GAM 29-06-05 21:40

salutare
 
Trebuie sa incepem sa ne reorganizam in iasi ! (intalniri cat mai multe.)

HolySoul 30-06-05 00:29

pe saptamana viitoare nu e nici o intalnire ? ca atunci as putea veni si eu :D
daka ma primiti :P

SV-05-YBG 30-06-05 09:44

Cand stabiliti ceva clar sa ma anuntati si pe mine. Poate reusesc sa ajung.

Alex23GAM 30-06-05 13:49

sal
 
sa vedem ce si cum.
HolySoul normal ca te primim poate sa vina cine vrea nu este neaparat sa fie din CrazyDrivers cu atat mai mult pastram legatura si cu alte cluburi.

Alex23GAM 17-07-05 21:20

cand facem si noi o intalnire?

LaMishto 17-07-05 22:10

Sambata.. sper.. lumea e libera.. anunt lumea acum ;)

Alex23GAM 18-08-05 21:48

salut
 
salve!
ce mai este prin iasi?

SV-05-YBG 22-08-05 13:03

Habar nu am.....

mertan 27-09-05 10:56

1 Attachment(s)
asa o vrut cel de sus sa avem noi, cei din bacau o intalnire a membrilor crazy drivers.

noi vom alege, vom da la vot, in ce zi sa fie intalnirea. am propus ziua de [/b]6 sau 16 octombrie, anul curent. am ales aceasta data pana nu e prea tarziu.

intalnirea va avea loc la banzinaria PETROM din fatza spitalului judetezean.

legenda hartzii atasate mai jos.: bulina rosie este punctul de intalnire(adica petromu) si ce este cu linie subtzire neagra este traseul pe care trebuie urmat pt a ajunge la punct.

ASTEPTAM CA SA FIM CAT MAI MULTZI si nu in ultimul rand sa semnatzi condica. ca asteptam cu bratzele deschise

aleks 21-11-05 14:50

ma fwt in sloganizerul asta, iar i-a dat teapa lui andrei :lol: :lol:
ia uitati-va ce i-a scris la semnatura :lol:
crazy drivers... so what?

aleks 21-11-05 15:00

1 Attachment(s)
ma fwt in sloganizerul asta, iar i-a dat teapa lui andrei :lol: :lol:
ia uitati-va ce i-a scris la semnatura :lol:
crazy drivers... so what?

LaMishto 21-11-05 19:39

http://oxide.globtel.ro/images_moto/...lt/crackup.gif

HolySoul 26-11-05 01:31

o disparut clubu` ?
... nu se mai aude nik de partea asta a moldovei ?
pana aku facem , tragem ... chestii intalniri , curse si deodata fleosk ` .... ..
o venit iarna si nu mai sunt bani de benzina ?:P

LaMishto 26-11-05 02:02

Pai hai in Iasi intr`o zi si adunam gashka ;)

mertan 03-12-05 14:46

in iasi sunt numai 2 membri? la misto si cu alex gam?

LaMishto 03-12-05 15:50

Nu, mai e fixi, iuiu si bestiutza.. si am auzit un zvon :suspiciou ca o sa apara cateva personaje noi curand :paper:

SV-05-YBG 05-12-05 09:49

Mai traieste Holy!!!!!!!
De cand nu am mai auzit ceva de la el.

In alta ordine de idei, mai stiti ceva de Aleks (23GAM) ca spunea ceva de stikere si de 2 saptamani nu mai aud nimic. As vrea sa stiu si eu cum sta treaba ca sa vad cum facem cu ele. Ca eu vreau pe masina.

aleks 05-12-05 09:59

alex 23 gam, k aleks sunt eu :lol:
kiar si eu ma intrebam de stickere...

mertan 05-12-05 20:11

tu esti ALEKS iar ALEX este alex_gam. ok?

SV-05-YBG 06-12-05 08:12

Andrei, tu esti mai aproape. Incearca sa dai de Alex si sa vezi care este treaba cu stikerele. Ca sa stim si noi o treaba.

aleks 06-12-05 11:51

este prin bacau o firma care face cu vreo 25-30 de mii buc...
nu stiu ce ar trebui sa le duc eu... ( cum sa arate macheta adik )
o sa ma interesez, macar pt mine sa-mi fac...
daca o sa vreti spuneti-mi, si ma interesez...

LaMishto 06-12-05 12:59

Cu Alex m-am intalnit joi si inca nu le luase, zicea ca merge azi.. :roll:

Alex23GAM 06-12-05 13:56

salut, in legatura cu stickerele se pare ca cei la care le fac eu lucreaza cu alta firma iar firma respectiva este cam neserioasa( din cate am inteles au foarte multe comenzi..) eu azi am sunat am vorbit cu cei de acolo si le-am spus foarte clar sa-mi spuna situatia pentru ca eu nu vreau sa pic de neserios in fata voastra.
Azi trebuie sa primesc telefon... am asteptat cam mult stiu si eu am picat la mijloc dar trebuie sa ma intelegeti ca nu le fac eu.(mai aveti putina rabdare)

Alex23GAM 06-12-05 16:40

salut
 
facem o intalnire in curand sa-si scoata si fixer masina din service

LaMishto 06-12-05 23:20

:shock: shhht.. nu trebuia sa zici nimic de s... :weirdface :google:

SV-05-YBG 16-01-06 10:01

Salve tineret. Eu pe 20 si 21 am sa fiu prin Iasi. Ce ziceti daca ne-am intalni asa de inceput de an. Am dat si un mesaj pentru AMC si poate facem o intalnire mai marisoara. Dati un semn si spuneti-va parerea.

LaMishto 16-01-06 21:01

Bineinteles. Banuiesc ca nu te`ai interesat de cazare. ;)

CRyS` 10-03-06 07:50

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Mi`am uitat userul la voi pe forum!...Care ma poate ajuta?Defapt adresa de mail si parola!:D

SV-05-YBG 10-03-06 09:20

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Hai sa incerc eu sa te gasesc. Dar parola nici eu nu pot sa o vad. Mai bine fa-ti un user nou daca nu reusesti sa iti amintesti.

aleks 10-03-06 14:29

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
intrebare pentru membrii cd care vin din iasi, suceava, botosani, etc:
sunteti deacord sa mearga impreuna la 4tuning day plecand impreuna din bacau? pt k bacaul este ultimul din orasele enumerate pe directia bucuresti

Alex23GAM 10-03-06 15:34

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
dap este cel mai bun drum prin bacau...


All times are GMT +2. The time now is 16:33.

- Copyright 2026 4Tuning