![]() |
Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Salutare Iasi :D :shock:
|
Salutare. Ce ziceti, facem in week-end o mica iesire? Un gratarel ceva pana la urmatoarele legale? ;)
|
Salut
Ma bucur ca a mai aparut un nou club, sunt sigur ca va fi o atmosfera incendiara.. discutii aprinse, evenimente fierbinti :P
|
Din cate am inteles Alex vine duminica la Suceava. Veniti mai multi si iesim la o Iarba verde undeva. Oricum va asteptam.
|
si eu si eu :D
|
La ce ora ajungeti Duminica la Suceava?
|
deocamdata nu stim.. banuim ca in jur de 9-9:30 ;)
|
se anunta vreme faina la sv.deja zi e fain.va asteptam la metro in parcare?????????
|
yep :)
|
salutare
Trebuie sa incepem sa ne reorganizam in iasi ! (intalniri cat mai multe.)
|
pe saptamana viitoare nu e nici o intalnire ? ca atunci as putea veni si eu :D
daka ma primiti :P |
Cand stabiliti ceva clar sa ma anuntati si pe mine. Poate reusesc sa ajung.
|
sal
sa vedem ce si cum.
HolySoul normal ca te primim poate sa vina cine vrea nu este neaparat sa fie din CrazyDrivers cu atat mai mult pastram legatura si cu alte cluburi. |
cand facem si noi o intalnire?
|
Sambata.. sper.. lumea e libera.. anunt lumea acum ;)
|
salut
salve!
ce mai este prin iasi? |
Habar nu am.....
|
1 Attachment(s)
asa o vrut cel de sus sa avem noi, cei din bacau o intalnire a membrilor crazy drivers.
noi vom alege, vom da la vot, in ce zi sa fie intalnirea. am propus ziua de [/b]6 sau 16 octombrie, anul curent. am ales aceasta data pana nu e prea tarziu. intalnirea va avea loc la banzinaria PETROM din fatza spitalului judetezean. legenda hartzii atasate mai jos.: bulina rosie este punctul de intalnire(adica petromu) si ce este cu linie subtzire neagra este traseul pe care trebuie urmat pt a ajunge la punct. ASTEPTAM CA SA FIM CAT MAI MULTZI si nu in ultimul rand sa semnatzi condica. ca asteptam cu bratzele deschise |
ma fwt in sloganizerul asta, iar i-a dat teapa lui andrei :lol: :lol:
ia uitati-va ce i-a scris la semnatura :lol: crazy drivers... so what? |
1 Attachment(s)
ma fwt in sloganizerul asta, iar i-a dat teapa lui andrei :lol: :lol:
ia uitati-va ce i-a scris la semnatura :lol: crazy drivers... so what? |
|
o disparut clubu` ?
... nu se mai aude nik de partea asta a moldovei ? pana aku facem , tragem ... chestii intalniri , curse si deodata fleosk ` .... .. o venit iarna si nu mai sunt bani de benzina ?:P |
Pai hai in Iasi intr`o zi si adunam gashka ;)
|
in iasi sunt numai 2 membri? la misto si cu alex gam?
|
Nu, mai e fixi, iuiu si bestiutza.. si am auzit un zvon :suspiciou ca o sa apara cateva personaje noi curand :paper:
|
Mai traieste Holy!!!!!!!
De cand nu am mai auzit ceva de la el. In alta ordine de idei, mai stiti ceva de Aleks (23GAM) ca spunea ceva de stikere si de 2 saptamani nu mai aud nimic. As vrea sa stiu si eu cum sta treaba ca sa vad cum facem cu ele. Ca eu vreau pe masina. |
alex 23 gam, k aleks sunt eu :lol:
kiar si eu ma intrebam de stickere... |
tu esti ALEKS iar ALEX este alex_gam. ok?
|
Andrei, tu esti mai aproape. Incearca sa dai de Alex si sa vezi care este treaba cu stikerele. Ca sa stim si noi o treaba.
|
este prin bacau o firma care face cu vreo 25-30 de mii buc...
nu stiu ce ar trebui sa le duc eu... ( cum sa arate macheta adik ) o sa ma interesez, macar pt mine sa-mi fac... daca o sa vreti spuneti-mi, si ma interesez... |
Cu Alex m-am intalnit joi si inca nu le luase, zicea ca merge azi.. :roll:
|
salut, in legatura cu stickerele se pare ca cei la care le fac eu lucreaza cu alta firma iar firma respectiva este cam neserioasa( din cate am inteles au foarte multe comenzi..) eu azi am sunat am vorbit cu cei de acolo si le-am spus foarte clar sa-mi spuna situatia pentru ca eu nu vreau sa pic de neserios in fata voastra.
Azi trebuie sa primesc telefon... am asteptat cam mult stiu si eu am picat la mijloc dar trebuie sa ma intelegeti ca nu le fac eu.(mai aveti putina rabdare) |
salut
facem o intalnire in curand sa-si scoata si fixer masina din service
|
:shock: shhht.. nu trebuia sa zici nimic de s... :weirdface :google:
|
Salve tineret. Eu pe 20 si 21 am sa fiu prin Iasi. Ce ziceti daca ne-am intalni asa de inceput de an. Am dat si un mesaj pentru AMC si poate facem o intalnire mai marisoara. Dati un semn si spuneti-va parerea.
|
Bineinteles. Banuiesc ca nu te`ai interesat de cazare. ;)
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Mi`am uitat userul la voi pe forum!...Care ma poate ajuta?Defapt adresa de mail si parola!:D
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Hai sa incerc eu sa te gasesc. Dar parola nici eu nu pot sa o vad. Mai bine fa-ti un user nou daca nu reusesti sa iti amintesti.
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
intrebare pentru membrii cd care vin din iasi, suceava, botosani, etc:
sunteti deacord sa mearga impreuna la 4tuning day plecand impreuna din bacau? pt k bacaul este ultimul din orasele enumerate pe directia bucuresti |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
dap este cel mai bun drum prin bacau...
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:33. |
- Copyright 2026 4Tuning