Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   BMW Z3 argintiu HHF304 (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/5920-bmw-z3-argintiu-hhf304.html)

ZoliaT 12-06-05 01:01

BMW Z3 argintiu HHF304
 
9 Attachment(s)
BMW Z3 argintiu HHF304

-minus: este o msina f incarcata. prea multe elemente de caroserie pe o masina asa de mica: prize false, un eleron nejustificat, etc

-minus: o solutue neinspirata de a adapta dupa modelul japonez, care se potriveste mai bine la mx5, rx7, o masina asa de mica. prtic, nu se pupa prea bine in caroserie
ex in fata: gurile de aerisire caracteristice bmw nu au nici o legatura cu bara fata.

+ plus: un plus incontestabil la alegerea jantelor: culoarea masinii cu buza cromata... dau f bine pe masina

+ in interior : asezarea multimedia, dvd, ps2

? nu se poate banui cat de comoda e bara de deasupra schimbatorului.
comod este o conditie a ergonomiei

Alexutzzz 13-06-05 00:59

Boaca :P nush dc ne arati masini de afara oricum a bagat ceva bani in ea cam excentrica parera mea , interioru misto da nush cat de confortabil schimba vitezele

Gratzian 13-06-05 03:20

sunt masini de la tuning-sound oradea, si exemple bune de discutat
punem si de la noi, stai linistit

andrey2003 13-06-05 10:54

EXTREM DE INCARCATA LA EXTERIOR!!! :oops: Interiorul e frumos!!!

Grecu 13-06-05 16:50

Interiorul arata foarte bine, exteriorul este frumusel dar nu imi place eleronul

mike20 13-06-05 18:04

a vrut sa o faca mult prea deosebita si cred ca a cam exagerat cu spoilerul fatza si cu eleronul 8)

DVDValy 13-06-05 18:20

mi se pare ca e totusi cam incarcata iar eleronu e prea mare pt ea trebuia ceva mai finut avnd in vedere ca e totusi o masina mai mica

orlando 13-06-05 22:27

vuai e incarcata rau la exterior...
prea multe prize nebunii false...
interiorul este bun dar nush ce vrea sa insemne bara aia iana in skimbator e oricum...e frumoasa asa dar parca ptr o mashina asa mica atatea kestii pe ea...
eleronu e pus de forma banuiesc...
si parca mergea si o alta culoare un verde kawasaki!

lowrider 14-06-05 00:48

eleronul si tobele sunt urate rau,la rest nu m-am mai uitat detaliat ca nu are rost

mike20 15-06-05 16:59

apropo...ce rost are chestia aceea din metal pusa deasupra schimbatorului de viteze :roll: :?:

Psycho 15-06-05 21:42

urat eleron .. urate tobe .. pacat .. interior adevarat .. bestial ... merge ...

daflyer_oradea 15-06-05 23:56

nu mia fiti asa carcorasi ca e frumoasa...plus ca acvariul din portbagaj e bestial :)) pentru cei pasionati de pesti...

hasky 16-06-05 17:04

revin asupra ideii de baza in tuning...e greu sa faci dintro masina europeana ,o masina cu aspect si styling japonez sau american,nu merita efortul pastrand linia pastrezi armonia si frumusetea masinii.....de acea orice masina care se vrea a fi la baza europeana si sa devina japoneza iese un kitch,si invers.......exemplu acestui z3 este destul de evident.......... voi posta cateva creatii pur europene pt a le putea comenta [stilul este f important.mai important decat gustul chiar :)))]

golf II 19-06-05 14:32

putin cam incaracata.jante bune ca focu

Urban_Racing 08-03-06 20:19

Re: BMW Z3 argintiu HHF304
 
e putzin cam exagerata parerea mea

criss_cars 28-02-07 17:54

Re: BMW Z3 argintiu HHF304
 
Chiar reusita masina. Foarte frumos voturile chiar nu conteaza

EvlSkillz 30-04-07 23:54

Re: BMW Z3 argintiu HHF304
 
pacat de masinutza....e dragutza...eleronul e cam exagerat

wlady 08-06-07 09:35

Re: BMW Z3 argintiu HHF304
 
"e reusita"....

mitza_27tyc 06-01-08 00:13

Re: BMW Z3 argintiu HHF304
 
17 Attachment(s)
dar de aceste z3 ce ziceti??

vn-08-nen 30-01-08 10:53

Re: BMW Z3 argintiu HHF304
 
exagerare cu eleronul ... in rest e misto ...

Stephan 30-01-08 13:58

Re: BMW Z3 argintiu HHF304
 
Asta alb e superb. Cel de la inceputul topicului e groaznic. De eleronul ala poti sa iti atarni rufele sa se usuce.

no limits design 01-02-08 00:06

Re: BMW Z3 argintiu HHF304
 
reusita
hihi

Bogdan_ozzy 10-02-08 20:29

Re: BMW Z3 argintiu HHF304
 
Votat : este extraordinara ;) si asa este


All times are GMT +2. The time now is 22:59.

- Copyright 2026 4Tuning