Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Generalitati tuning (https://forum.4tuning.ro/23-generalitati-tuning.html)
-   -   inscriptionari auto & colantari auto (https://forum.4tuning.ro/23-generalitati-tuning/58921-inscriptionari-auto-and-colantari-auto.html)

colantari 02-12-07 11:21

inscriptionari auto & colantari auto
 
7 Attachment(s)
- de la simple inscriptionari auto-moto pana la imbracari cu folie imitatie de carbon (carbonX) de capote (sau orice piesa a masinii, ornamente interioare, accesorii moto, etc.)
- de la acoperiri masini totale cu folie autocolanta speciala de exterior la aplicari de autocolant full-color cu grafici complexe.

Ce o sa mai urmeze? Ramai pe faza sau te asteptam cu idei, sugestii, observatii.
Poate unii vor intra si in echipa noastra.

xxdadixx 02-12-07 13:02

Re: inscriptionari auto & colantari auto
 
Ceva poze cu BMW-ul terminat? Eventual plusuri si minusuri pentru acea folie?

rhadu 28-12-07 12:53

Re: inscriptionari auto & colantari auto
 
cati bani ar fi o capota cu imitatie de carbon, ptr un kadett E?

gelu_r 30-12-07 10:06

Re: inscriptionari auto & colantari auto
 
si un pret pentru folia aia de la bmw..si niste poze cu ea terminata daca se poate

rhadu 30-12-07 13:11

Re: inscriptionari auto & colantari auto
 
arata bestial cu folia aia

nutzuXXL 03-01-08 18:07

Re: inscriptionari auto & colantari auto
 
niste preturi pt folie neagra / imitatie carbon / neagra cu un desen alb-negru pt o capota imi poti spune ? ms

Bogdan_ozzy 08-01-08 14:56

Re: inscriptionari auto & colantari auto
 
Cat costa folia ,ca cea de pe vw? si se poate face si manopera,este in pret? sau cat ma costa si manopera?

Puya123123 27-01-08 19:46

Re: inscriptionari auto & colantari auto
 
eu mi-am colantat la cei de la dcm si mi s-a rupt o bucatica de colant pe plafon,si s-a dezlipit pe la colturi la capota :|

colantari 01-02-08 19:32

Re: inscriptionari auto & colantari auto
 
Quote:

Originally Posted by Puya123123 (Post 1318075)
eu mi-am colantat la cei de la dcm si mi s-a rupt o bucatica de colant pe plafon,si s-a dezlipit pe la colturi la capota :|

Dar ce ai colantat la DCM si cand?

Puya123123 01-02-08 19:35

Re: inscriptionari auto & colantari auto
 
un bmw seria 3 acum o luna

colantari 01-02-08 19:37

Re: inscriptionari auto & colantari auto
 
Quote:

Originally Posted by rhadu (Post 1265183)
cati bani ar fi o capota cu imitatie de carbon, ptr un kadett E?

Capota cu imitatie de carbon costa 160 ron pentru Kadett E. Montaj si finisari incluse in pret.

colantari 01-02-08 19:56

Re: inscriptionari auto & colantari auto
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan_ozzy (Post 1281875)
Cat costa folia ,ca cea de pe vw? si se poate face si manopera,este in pret? sau cat ma costa si manopera?

Preturi colari auto:

capota plafon portbagaj
carbon 150-200 150-200 150-200
(in functie de masini, de gradul de dificultate, finisaje, etc)

negru lucios/mat 100-150 100-150 100-150
(in functie de masini, de gradul de dificultate, finisaje, etc)

colantari 01-02-08 20:26

Re: inscriptionari auto & colantari auto
 
Preturi colari auto:


............. capota ...... plafon ...... portbagaj
carbon : 150-200 .... 150-200 .... 150-200
(in functie de masini, de gradul de dificultate, finisaje, etc)

negru lucios/mat 100-150 100-150 100-150
(in functie de masini, de gradul de dificultate, finisaje, etc)

marian_iam 10-02-08 20:26

Re: inscriptionari auto & colantari auto
 
1 Attachment(s)
salut!
vreau si eu sa colantez un leon 1m total
m-ar interesa pretul si daca se poate face modelul acesta? multumesc

razzwan 10-02-08 21:33

Re: inscriptionari auto & colantari auto
 
Quote:

Originally Posted by Puya123123 (Post 1329014)
un bmw seria 3 acum o luna

dute si dai cu masina de cap ....

gelu_r 12-02-08 12:20

Re: inscriptionari auto & colantari auto
 
salut vreau si eu plafonu negru la un fiat panda..zi mi un pret si adresa unde sa vin..ms

andrei_wdn 29-02-08 13:37

Re: inscriptionari auto & colantari auto
 
Quote:

Originally Posted by xxdadixx (Post 1225903)
Ceva poze cu BMW-ul terminat? Eventual plusuri si minusuri pentru acea folie?

salut !as vreau sa.mi faci si mie nistre trim-uri de pe un e46 2001 sedan!cat ma costa?un nr d telefon?

sorin_pss 11-08-08 22:35

Re: inscriptionari auto & colantari auto
 
1 Attachment(s)
mai traiti?Buna seara. as dori sa colantez plafonul unui logan cu negru mat. Cat ma costa? Deasemenea, ma intereseaza si jumatatea inferioara a portbagajului(cea dintre stopuri, sub eleron) tot cu negru mat. Cat ma costa?
Va multumesc

KillerINC 12-08-08 18:30

Re: inscriptionari auto & colantari auto
 
o capota de solenza se poate? in carbonX ? m-ar interesa pretul , locatia , si timpul de lucru, eu fiind din Pitesti

GOGU_VL 15-08-08 01:04

Re: inscriptionari auto & colantari auto
 
La un Bmw E36 colantare totala cam cat ma duce pretul cu totul? Folie + manopera? Si de unde anume sunteti

fire_on_water 22-08-08 16:11

Re: inscriptionari auto & colantari auto
 
salut

ma intereseaza o capota de opel astra H, negru mat. care este pretul?

A539 23-04-09 23:00

Re: inscriptionari auto & colantari auto
 
salut as vrea si eu 2 preturi daca se poate unul pentru folie negru mat capota solenza si un pret pentru capota+plafon+portbagaj tot solenza tot negru mat! ( la capota plafon portbagaj trebuie trecut in talon?)multumesc anticipat

micut_zu 24-04-09 10:35

Re: inscriptionari auto & colantari auto
 
Salut,la 1 leon 1p 2008 capota,cupola portbagaj as vrea negru mat,pret si de unde sunteti

alexutzz 24-04-09 13:10

Re: inscriptionari auto & colantari auto
 
mai este valabil anuntul?


All times are GMT +2. The time now is 22:25.

- Copyright 2026 4Tuning