![]() |
Lancia Delta vs. ???
Care vrea sa se dea cu o LANCIA DELTA DIESEL?
-masina: are 300000 KM si 80 CAI -accept orice provocare la masini pana-n 90 CAI -contact(rezervari):remus2daniel -astept cat mai multe VW golf diesel:rolleyes2 DOAR pentru LEGALE ! ! ! |
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
Quote:
|
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
mama da tu mai ai mute masini? olcit,alfa,seat... cand apari cu bugatti?
|
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
Quote:
|
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
Quote:
|
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
Quote:
Ce-oi avea cu sarmana masina......gandeste-te ca l-ai pune pe bunica-tu sa faca sprinturi pe 100m in fiecare weekend,nu vad unde este distractia. |
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
Quote:
|
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
Quote:
|
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
Quote:
genial |
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
Quote:
|
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
Quote:
:)) |
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
Ce aveti ma cu el... el vrea sa faca curse da!!! poate pune cherosen in loc de motorina :-j
|
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
nu prea inteleg de ce faceti misto de el, dak omu na avut bani sasi ia o masina noua care e problema? o fi si el constient ca nare rost sa bage bani intrun caza de 100 de ani ca tot cazan ramane, sunt si eu posesor de cazan si stiu cum e, vrea sa faca curse cu ce are , are destule masini cu care poate sa incerce....si oricum threadu era pt masini sub 90 de cai....
|
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
vs logan1.5dci ?pm
|
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
Quote:
GTA spuneam ca vreau sa demonstrez cum fuge o italiana,atata tot...e naspa daca sa inteles altceva...dar eu asta am vrut sa zic...:D |
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
Quote:
|
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
Quote:
:lol: :lol: |
Re: Lancia Delta vs. ???
Ma bag eu cu un Tico.....are 41 de cai....jumate din italianca ta focoasa.E ruginit ,si vai de el.Dar fuge bine.
|
Re: Lancia Delta vs. ???
ma un cazan u esti ala cu lancia aia rosie? eu nu prea cred k are doar 80 de cai...fuge prea bine daramata aia
|
Re: Lancia Delta vs. ???
Quote:
|
Re: Lancia Delta vs. ???
Quote:
nu neaparat daca fordul tau de 110 cai, daca este vopsit frumos inseamna ca fuge si sta mai bine pe roti ca lancia:lol: :lol: ...... |
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
Quote:
|
Re: Cine se da cu UN GUNOI !!!!!
Quote:
|
Re: Lancia Delta vs. ???
Ma bag eu daca e valabil da nu la legale :D.
Am o DSN stock P.S. Astept on nova stok!!!! Trebuia sa ma dau cu 2 da sunt pe perfuzii momentan si mai dureaza :D |
Re: Lancia Delta vs. ???
Quote:
|
Re: Lancia Delta vs. ???
Quote:
|
Re: Lancia Delta vs. ???
Quote:
|
Re: Lancia Delta vs. ???
Pentru cei ce se intreaba ce face masina asta si nu mai stiu ce...cunosc masina si trage grav...poate sa se dea si cu masini de 110 cai si le rupe...e Lancia...asa ca sariti pe interval daca va tzine.. :)) P.S. uncazan...te dai cu o lancia delta galbena a lu DSD-u? :))))))))))))))))))))) HAOS :)))
|
Re: Lancia Delta vs. ???
Quote:
|
Re: Lancia Delta vs. ???
Ce sa-ti zic...gasesti masina pe la Kiss si locurile adunarilor centrale mai ales in weekend...e Rosie...si zgomotoasa... :) Vino la proprietar cand vezi masina... :)
|
Re: Lancia Delta vs. ???
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:37. |
- Copyright 2026 4Tuning