Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   SAB T&S 2005 (https://forum.4tuning.ro/90-sab-and-2005.html)
-   -   POZE.... (https://forum.4tuning.ro/90-sab-and-2005/5771-poze.html)

blowwind 04-06-05 21:02

POZE....
 
9 Attachment(s)
sper sa nu se supere Gratzian pe mine!!!

:arrow:

blowwind 04-06-05 21:04

9 Attachment(s)
:arrow:

blowwind 04-06-05 21:06

9 Attachment(s)
:arrow:

blowwind 04-06-05 21:26

9 Attachment(s)
:arrow:

Skillzu 04-06-05 21:57

9 Attachment(s)
:arrow:

blowwind 04-06-05 22:11

9 Attachment(s)
:arrow:

blowwind 04-06-05 22:13

9 Attachment(s)
:arrow:

blowwind 04-06-05 22:15

9 Attachment(s)
:arrow:

blowwind 04-06-05 22:44

9 Attachment(s)
:arrow:

blowwind 04-06-05 22:46

8 Attachment(s)
:arrow:

blowwind 04-06-05 22:47

6 Attachment(s)
:arrow:

blowwind 04-06-05 22:51

1 Attachment(s)
Un filmuletz cu un Opel Astra drifting :) la libere (GSI) la volan era Bogdan...
P.S. necesita Quick Time Player

GolfuletzS 05-06-05 10:24

6 Attachment(s)
:arrow:

GolfuletzS 05-06-05 10:28

5 Attachment(s)
:arrow:

GolfuletzS 05-06-05 10:34

4 Attachment(s)
:arrow:

GolfuletzS 05-06-05 10:40

3 Attachment(s)
:arrow:

danny_bik3ru 05-06-05 21:23

3 Attachment(s)
Asta e vopsita de tati \"koffa airbrush\" si a fost prezentata la Salonul Auto Bucuresti Tuning & Sport

Mik3r 05-06-05 21:48

4 Attachment(s)
Sorry low res mobile pics

MKE 05-06-05 22:25

baietzi cand vin galeriile alea cu 2000 de poze de la show ?

blowwind 05-06-05 22:27

Gratzian stie..pana atunci nu mai posta comentarii...doar poze plz :D

Mik3r 05-06-05 23:26

1 Attachment(s)
Some more pics le pun pe toate intr-o arhiva ca mi-e lene sa stau sa pun una cate una :D

dandan 06-06-05 05:01

8 Attachment(s)
cateva poze

MKE 06-06-05 09:39

baitzi hai cu pozele

andrey2003 06-06-05 10:33

5 Attachment(s)
Poze...

andrey2003 06-06-05 10:36

5 Attachment(s)
Poze...2 :roll:

andrey2003 06-06-05 10:39

5 Attachment(s)
poze 3

andrey2003 06-06-05 10:40

5 Attachment(s)
444444

andrey2003 06-06-05 10:42

5 Attachment(s)
55555

andrey2003 06-06-05 10:43

Ma duck la scoala.... :oops: :oops: :oops: Daca mai vreti va mai pun cand vin!!!!

MKE 06-06-05 11:11

marfa pozele baietrzi

Skillzu 06-06-05 12:44

9 Attachment(s)
:arrow:

Michael 06-06-05 14:01

aoleooo ce eleron are dacia aia verde :shock: :shock: :shock: cred ca se regleaza la decolare

andone 06-06-05 14:26

eleronul ala e exagerat de mare.
da masinii un aer de kitch ... unul ceva mai mic , mai discret ar fi avut cu totul alt efect

shadow 06-06-05 15:05

Crezi ca daca numai avea eleronul ala numai era kitch???
De ornamentele alea de la toba finala de care mai ai putin si te impiedici nu zici nimic??? Sau de fanta aia de pe capota???

andone 06-06-05 15:12

ala iese cel mai bine in evidenta ... dar in rest .. daca o luam in detaliu, te plictisesti numarand \"greselile\".

blowwind 06-06-05 15:15

mai multe poze...mai putine comentarii..am facut topic de comentarii :)https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...=196072#196072

UniculSGM 06-06-05 18:11

Cea mai adevarata masina de la eveniment, Ford-ul Escort Cosworth a lui Victor Baldescu. Cine a fost la VTM-uri stie de ce e in stare masina aia. Are raport CP/kg aproape 1:1, si e ajutata de o cutie super scurta si tractiune integrala. O bijuterie.

polifem 06-06-05 23:18

shi sa nu uitam mashina domnului HORA ... :D tot escort :P ... :D:D:D

shi de golfu domnului HORA ... care acum cativa ani ... cam facea legea prin VTM :P... respecte!

Mr.Symbol 07-06-05 03:02

1 Attachment(s)
...

MKE 07-06-05 18:31

super pozele


All times are GMT +2. The time now is 14:59.

- Copyright 2026 4Tuning