![]() |
POZE....
9 Attachment(s)
sper sa nu se supere Gratzian pe mine!!!
:arrow: |
9 Attachment(s)
:arrow:
|
9 Attachment(s)
:arrow:
|
9 Attachment(s)
:arrow:
|
9 Attachment(s)
:arrow:
|
9 Attachment(s)
:arrow:
|
9 Attachment(s)
:arrow:
|
9 Attachment(s)
:arrow:
|
9 Attachment(s)
:arrow:
|
8 Attachment(s)
:arrow:
|
6 Attachment(s)
:arrow:
|
1 Attachment(s)
Un filmuletz cu un Opel Astra drifting :) la libere (GSI) la volan era Bogdan...
P.S. necesita Quick Time Player |
6 Attachment(s)
:arrow:
|
5 Attachment(s)
:arrow:
|
4 Attachment(s)
:arrow:
|
3 Attachment(s)
:arrow:
|
3 Attachment(s)
Asta e vopsita de tati \"koffa airbrush\" si a fost prezentata la Salonul Auto Bucuresti Tuning & Sport
|
4 Attachment(s)
Sorry low res mobile pics
|
baietzi cand vin galeriile alea cu 2000 de poze de la show ?
|
Gratzian stie..pana atunci nu mai posta comentarii...doar poze plz :D
|
1 Attachment(s)
Some more pics le pun pe toate intr-o arhiva ca mi-e lene sa stau sa pun una cate una :D
|
8 Attachment(s)
cateva poze
|
baitzi hai cu pozele
|
5 Attachment(s)
Poze...
|
5 Attachment(s)
Poze...2 :roll:
|
5 Attachment(s)
poze 3
|
5 Attachment(s)
444444
|
5 Attachment(s)
55555
|
Ma duck la scoala.... :oops: :oops: :oops: Daca mai vreti va mai pun cand vin!!!!
|
marfa pozele baietrzi
|
9 Attachment(s)
:arrow:
|
aoleooo ce eleron are dacia aia verde :shock: :shock: :shock: cred ca se regleaza la decolare
|
eleronul ala e exagerat de mare.
da masinii un aer de kitch ... unul ceva mai mic , mai discret ar fi avut cu totul alt efect |
Crezi ca daca numai avea eleronul ala numai era kitch???
De ornamentele alea de la toba finala de care mai ai putin si te impiedici nu zici nimic??? Sau de fanta aia de pe capota??? |
ala iese cel mai bine in evidenta ... dar in rest .. daca o luam in detaliu, te plictisesti numarand \"greselile\".
|
mai multe poze...mai putine comentarii..am facut topic de comentarii :)https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...=196072#196072
|
Cea mai adevarata masina de la eveniment, Ford-ul Escort Cosworth a lui Victor Baldescu. Cine a fost la VTM-uri stie de ce e in stare masina aia. Are raport CP/kg aproape 1:1, si e ajutata de o cutie super scurta si tractiune integrala. O bijuterie.
|
shi sa nu uitam mashina domnului HORA ... :D tot escort :P ... :D:D:D
shi de golfu domnului HORA ... care acum cativa ani ... cam facea legea prin VTM :P... respecte! |
1 Attachment(s)
...
|
super pozele
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:59. |
- Copyright 2026 4Tuning