![]() |
Vand Bmw 528 E39
8 Attachment(s)
vand 528,e39,193cp,fabr '98,face lift 2002-2003,4geamuri el,dublu climatr,navi+tv,telefon functional,sirocol,comenzi pe volan,jante MOMO/17,toba+filtr aer sport,scaune recaro,parctronik......etc.PRET 8600 EURO NEG,SAU VARIANTE CU AUTO MAI IEFTINE.
|
Re: Vand Bmw 528 E39
uppppppppppppppppp!!!!!!!!!!!!!
|
Re: Vand Bmw 528 E39
|
Re: Vand Bmw 528 E39
Quote:
|
Re: Vand Bmw 528 E39
uppppppppppppppp!!!!!!!!!!
|
Re: Vand Bmw 528 E39
pretz nou 7700e,URGENT!!!!!!!!
|
Re: schinb
Sal un schimb cu astra g din 2002 negru perlat 1.6 16 v climatronic ful electric comp de bord. Etc
|
Re: schinb
Quote:
|
Re: Vand Bmw 528 E39
3 Attachment(s)
salut putem vb mai multe si pe mess id-ul meu e coman1601
|
Re: Vand Bmw 528 E39
Up pt. o masina tare!
Totusi e prea ieftin Vali!:cry: |
Re: Vand Bmw 528 E39
Quote:
|
Re: Vand Bmw 528 E39
chiar bun pretul,ce septar,e38?am si eu unul la vanzare...
|
Re: Vand Bmw 528 E39
Quote:
|
Re: Vand Bmw 528 E39
2 Attachment(s)
inca 2 poze cu masina!!
|
Re: Vand Bmw 528 E39
daca te intereseaza schimb cu un renault scenic 2001,1900dci.. ..0765448538
|
Re: Vand Bmw 528 E39
Up! Un cadou de sarbatori!:-)
|
Re: Vand Bmw 528 E39
uppppp!!!!!!!!
|
Re: Vand Bmw 528 E39
uppppppppppp!!!!!!!!!!!
|
Re: Vand Bmw 528 E39
uppppppppppppp!!!!!!!!!!
|
Re: Vand Bmw 528 E39
uppppppppp!!!!!!!!!!
|
Re: Vand Bmw 528 E39
Ulttimu pret ?
|
Re: Vand Bmw 528 E39
Quote:
|
Re: Vand Bmw 528 E39
Soooper ieftin o dai frate ... Pacat ca nu dispun momentan d atatia bani ... :(( deocamdata adun sa pun si eu de-o masina....Multa bafta !
Ai un UP de la mine ! :( |
Re: Vand Bmw 528 E39
De aceeasi parere sunt si eu. Masina are potential, chiar daca mai tb. rezolvate unele mici chichite. Oricum, are un interior, cum putine E39 fabricatie 1998 au! Este o masina superba, cu un motor extraordinar, silentioasa, comoda, pur si simplu de lux!
Sper sa o cumpere cineva si sa se bucure de ea, caci masina merita!;) Este foarte potrivita pt. cei ce au iesire in afara fiind dotata cu navigatie, inclusiv CD-ul original! |
Re: Vand Bmw 528 E39
multam' pt aprecieri,stiu ca e ieftina,dar uite ca nici banii astia nu ii iau pe ea,cand am nevoie....asta e..........oricum,sub 7500e nu o sa se dea
|
Re: Vand Bmw 528 E39
Un matiz Tunat + diferenta???:shock:
|
Re: Vand Bmw 528 E39
Ce tare!:lol:
Ce zici Vali, iti ei un Matiz?:lol: :lol: |
Re: Vand Bmw 528 E39
Quote:
|
Re: Vand Bmw 528 E39
Dau masina si netunata :D Ma refer ca dau jos totul de pe ea:D
|
Re: Vand Bmw 528 E39
Quote:
|
Re: Vand Bmw 528 E39
Pai stock eu cer pe ea 4500 neg... e din 2004 si are doar 16.500 km la bord,merge impecabil :D ne intelegem la diferenta....
|
Re: Vand Bmw 528 E39
Quote:
|
Re: Vand Bmw 528 E39
cred ca am facut o greseala cand am zis ca ultimul pretz e 7500e.cand am zis treaba asta marefeream ca cash,nu la variante,pretu la variante e de 8600e.
|
Re: Vand Bmw 528 E39
upppppppppp!!!!!!!!!
|
Re: Vand Bmw 528 E39
upppppppppp!!!!!!!!
|
Re: Vand Bmw 528 E39
boss...las-o nu o mai chinui...da un pm. cum sa facem afacerea.....mai lasi si tu mai pun si eu;)
|
Re: Vand Bmw 528 E39
Nu vreau sa-ti stric nici o afacere, insa masina merita toti banii care-i ceri tu.
La dotarile pe care le are si la cum functioneaza acum, e pacat sa o dai doar cu 7500. O fi el fabricatie 98, dar nu se compara nici macar cu un 525d sau i din 2003. Interiorul, ca dotare, este identic cu cel de pe E38 din aceeasi ani de fabricatie, iar motorul de 2,8i cu vanos e un mic monstru.;) Upppppppppppppp! |
Re: Vand Bmw 528 E39
ai dreptate felix,masina e destul de smekera,si incomparabila cu multe e39 de2002-2003,care sunt mult in urma cu dotarile fata de asta,dar deocamdata astia sunt banii pe care ii vreu pe ea.
combinatia cu omega nu ma avantajeaza,pt ca nici asta nu e o masina f cautata,iar faza cu cv automata e un dezavantaj,pt ca lumea fuge de cutiile alea,iar mie personal nu mi plac.........eu consider ca oferta care ti am facut o e f buna..........alta oferta nu ti pot face,pt ca as iesi in pierdere. |
Re: Vand Bmw 528 E39
Am uitat sa te intreb...scaunele sunt cele sport? cu aripioare si reglaj la perna de sub genunchi? Piele sau textil?
PS: In ce masura se poate face rost de acel modul de la linia audio? |
Re: Vand Bmw 528 E39
am un golf 4 din 2001, vrei la schimb??
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:51. |
- Copyright 2026 4Tuning