Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand Bmw 528 E39 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/57593-vand-bmw-528-e39.html)

gj11gmy 17-11-07 21:24

Vand Bmw 528 E39
 
8 Attachment(s)
vand 528,e39,193cp,fabr '98,face lift 2002-2003,4geamuri el,dublu climatr,navi+tv,telefon functional,sirocol,comenzi pe volan,jante MOMO/17,toba+filtr aer sport,scaune recaro,parctronik......etc.PRET 8600 EURO NEG,SAU VARIANTE CU AUTO MAI IEFTINE.

gj11gmy 25-11-07 18:00

Re: Vand Bmw 528 E39
 
uppppppppppppppppp!!!!!!!!!!!!!

ionut24 25-11-07 20:41

Re: Vand Bmw 528 E39
 
iti ofer http://opel.anunturi-auto.4tuning.ro...a-b-86488.html

gj11gmy 28-11-07 13:27

Re: Vand Bmw 528 E39
 
Quote:

Originally Posted by ionut24 (Post 1215752)

imi pare rau,dar nu ma intereseaza cv automata.

gj11gmy 05-12-07 15:52

Re: Vand Bmw 528 E39
 
uppppppppppppppp!!!!!!!!!!

gj11gmy 17-12-07 09:13

Re: Vand Bmw 528 E39
 
pretz nou 7700e,URGENT!!!!!!!!

ochiu 17-12-07 11:16

Re: schinb
 
Sal un schimb cu astra g din 2002 negru perlat 1.6 16 v climatronic ful electric comp de bord. Etc

gj11gmy 17-12-07 14:11

Re: schinb
 
Quote:

Originally Posted by ochiu (Post 1250089)
Sal un schimb cu astra g din 2002 negru perlat 1.6 16 v climatronic ful electric comp de bord. Etc

poate m ar interesa,dar vreau cateva poze,un pretz,etc........oricum,pretu de 7700e e pt cash,pt ca mi am gasit deja o masina,dar poate ma razgandesc daca imi place astra:P

ochiu 17-12-07 14:17

Re: Vand Bmw 528 E39
 
3 Attachment(s)
salut putem vb mai multe si pe mess id-ul meu e coman1601

nt98adu 17-12-07 21:12

Re: Vand Bmw 528 E39
 
Up pt. o masina tare!
Totusi e prea ieftin Vali!:cry:

gj11gmy 18-12-07 09:17

Re: Vand Bmw 528 E39
 
Quote:

Originally Posted by nt98adu (Post 1251016)
Up pt. o masina tare!
Totusi e prea ieftin Vali!:cry:

stiu felix,da n as vrea sa pierd septaru :D

preparatu 18-12-07 20:46

Re: Vand Bmw 528 E39
 
chiar bun pretul,ce septar,e38?am si eu unul la vanzare...

gj11gmy 19-12-07 08:42

Re: Vand Bmw 528 E39
 
Quote:

Originally Posted by preparatu (Post 1252431)
chiar bun pretul,ce septar,e38?am si eu unul la vanzare...

da,tot un e38,728i

gj11gmy 20-12-07 16:33

Re: Vand Bmw 528 E39
 
2 Attachment(s)
inca 2 poze cu masina!!

nsc1 20-12-07 16:57

Re: Vand Bmw 528 E39
 
daca te intereseaza schimb cu un renault scenic 2001,1900dci.. ..0765448538

nt98adu 22-12-07 08:20

Re: Vand Bmw 528 E39
 
Up! Un cadou de sarbatori!:-)

gj11gmy 23-12-07 15:18

Re: Vand Bmw 528 E39
 
uppppp!!!!!!!!

gj11gmy 27-12-07 16:19

Re: Vand Bmw 528 E39
 
uppppppppppp!!!!!!!!!!!

gj11gmy 29-12-07 16:57

Re: Vand Bmw 528 E39
 
uppppppppppppp!!!!!!!!!!

gj11gmy 02-01-08 17:59

Re: Vand Bmw 528 E39
 
uppppppppp!!!!!!!!!!

MS 87 PIJ 02-01-08 20:21

Re: Vand Bmw 528 E39
 
Ulttimu pret ?

gj11gmy 03-01-08 02:45

Re: Vand Bmw 528 E39
 
Quote:

Originally Posted by MS 87 PIJ (Post 1271665)
Ulttimu pret ?

7500e si ii dau drumu

E.M.L 03-01-08 19:04

Re: Vand Bmw 528 E39
 
Soooper ieftin o dai frate ... Pacat ca nu dispun momentan d atatia bani ... :(( deocamdata adun sa pun si eu de-o masina....Multa bafta !


Ai un UP de la mine ! :(

nt98adu 04-01-08 19:16

Re: Vand Bmw 528 E39
 
De aceeasi parere sunt si eu. Masina are potential, chiar daca mai tb. rezolvate unele mici chichite. Oricum, are un interior, cum putine E39 fabricatie 1998 au! Este o masina superba, cu un motor extraordinar, silentioasa, comoda, pur si simplu de lux!

Sper sa o cumpere cineva si sa se bucure de ea, caci masina merita!;)
Este foarte potrivita pt. cei ce au iesire in afara fiind dotata cu navigatie, inclusiv CD-ul original!

gj11gmy 05-01-08 15:03

Re: Vand Bmw 528 E39
 
multam' pt aprecieri,stiu ca e ieftina,dar uite ca nici banii astia nu ii iau pe ea,cand am nevoie....asta e..........oricum,sub 7500e nu o sa se dea

spark88 05-01-08 21:09

Re: Vand Bmw 528 E39
 
Un matiz Tunat + diferenta???:shock:

nt98adu 06-01-08 09:34

Re: Vand Bmw 528 E39
 
Ce tare!:lol:

Ce zici Vali, iti ei un Matiz?:lol: :lol:

gj11gmy 06-01-08 12:30

Re: Vand Bmw 528 E39
 
Quote:

Originally Posted by nt98adu (Post 1277730)
Ce tare!:lol:

Ce zici Vali, iti ei un Matiz?:lol: :lol:

sincer..........nu m as vedea niciodata intr o masina asa mik,cum e matizul,dar daca era netunat,si era la bani mai putini,ma combinam,pt ca stiam ca l vand repede.n ar fi urat matizul,dar nu e genu meu,mai ales ca eu as vrea un seria 7.

spark88 06-01-08 12:44

Re: Vand Bmw 528 E39
 
Dau masina si netunata :D Ma refer ca dau jos totul de pe ea:D

gj11gmy 06-01-08 15:13

Re: Vand Bmw 528 E39
 
Quote:

Originally Posted by spark88 (Post 1278016)
Dau masina si netunata :D Ma refer ca dau jos totul de pe ea:D

si daca o lasi stok,in ce bani o pui??de fapt ce diferenta mai poti oferii???

spark88 06-01-08 15:31

Re: Vand Bmw 528 E39
 
Pai stock eu cer pe ea 4500 neg... e din 2004 si are doar 16.500 km la bord,merge impecabil :D ne intelegem la diferenta....

gj11gmy 07-01-08 04:46

Re: Vand Bmw 528 E39
 
Quote:

Originally Posted by spark88 (Post 1278338)
Pai stock eu cer pe ea 4500 neg... e din 2004 si are doar 16.500 km la bord,merge impecabil :D ne intelegem la diferenta....

ok!astept un pm cu diferenta care o poti oferi.

gj11gmy 08-01-08 16:51

Re: Vand Bmw 528 E39
 
cred ca am facut o greseala cand am zis ca ultimul pretz e 7500e.cand am zis treaba asta marefeream ca cash,nu la variante,pretu la variante e de 8600e.

gj11gmy 10-01-08 02:47

Re: Vand Bmw 528 E39
 
upppppppppp!!!!!!!!!

gj11gmy 12-01-08 07:20

Re: Vand Bmw 528 E39
 
upppppppppp!!!!!!!!

ionut24 13-01-08 10:38

Re: Vand Bmw 528 E39
 
boss...las-o nu o mai chinui...da un pm. cum sa facem afacerea.....mai lasi si tu mai pun si eu;)

nt98adu 13-01-08 13:21

Re: Vand Bmw 528 E39
 
Nu vreau sa-ti stric nici o afacere, insa masina merita toti banii care-i ceri tu.
La dotarile pe care le are si la cum functioneaza acum, e pacat sa o dai doar cu 7500. O fi el fabricatie 98, dar nu se compara nici macar cu un 525d sau i din 2003.
Interiorul, ca dotare, este identic cu cel de pe E38 din aceeasi ani de fabricatie, iar motorul de 2,8i cu vanos e un mic monstru.;)

Upppppppppppppp!

gj11gmy 14-01-08 12:41

Re: Vand Bmw 528 E39
 
ai dreptate felix,masina e destul de smekera,si incomparabila cu multe e39 de2002-2003,care sunt mult in urma cu dotarile fata de asta,dar deocamdata astia sunt banii pe care ii vreu pe ea.
combinatia cu omega nu ma avantajeaza,pt ca nici asta nu e o masina f cautata,iar faza cu cv automata e un dezavantaj,pt ca lumea fuge de cutiile alea,iar mie personal nu mi plac.........eu consider ca oferta care ti am facut o e f buna..........alta oferta nu ti pot face,pt ca as iesi in pierdere.

razvan_gavan 14-01-08 15:04

Re: Vand Bmw 528 E39
 
Am uitat sa te intreb...scaunele sunt cele sport? cu aripioare si reglaj la perna de sub genunchi? Piele sau textil?

PS: In ce masura se poate face rost de acel modul de la linia audio?

adisoruc 14-01-08 15:28

Re: Vand Bmw 528 E39
 
am un golf 4 din 2001, vrei la schimb??


All times are GMT +2. The time now is 14:51.

- Copyright 2026 4Tuning