Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   concurs de viteza 4tuning! (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/5715-concurs-viteza-4tuning.html)

Gratzian 02-06-05 01:30

concurs de viteza 4tuning!
 
concurs de viteza 4tuning!

care sunt primii 10 care spun cu ce se ocupa firma LUCAUTODESIGN din iasi care organizeaza cursa de viteza de pe 5 iunie, vor primi invitatii de intrare gratuita la aceasta cursa. START!

Singurelu 02-06-05 06:52

Tuning auto :D
Accesorii pentru tuning,asigura si montajul acestora!
e bun? :oops:

Iuiu 02-06-05 08:42

Tot tuning auto spun si eu. Parca editeaza si revista Autoline da nu stiu sigur.

road_menace 02-06-05 09:59

tuning auto. accesorii pentru exterior si interior, tuning motor etc.

SFW 02-06-05 12:17

Tuning auto.

Invitatia e pt participare sau pentru spectatori? :)

darcu 02-06-05 12:56

tuning auto ... si aceeasi intrebare ca si sfw

iasi_drifter 02-06-05 14:35

tuning auto (in principal optic)

TheSinner2 02-06-05 14:58

import si montaj elemente caroserie :)

Gratzian 02-06-05 16:24

da, pt spectatori

SFW 02-06-05 20:04

Eu ma retrag atunci ... vroiam pt a participa ...

Gratzian 03-06-05 02:40

sorry
ai reducere la inscrierea pe site, pt participare

pdw 03-06-05 12:55

Concurs
 
Tuning auto. Logic, nu :?:

Iuiu 03-06-05 14:15

Ma retrag shi eu.

SFW 03-06-05 14:37

Nu-i nimic. M-am inscris azi oricum. 200 ca nu sunt din iasi :D

Cum a sarit pdw cand a auzit ca se da ceva moca ... primul post primul concurs castigat. :inyourfac :weirdface

road_menace 03-06-05 14:46

daca vom casitga cum ne luam invitatiile?
si inca ceva .. sunt invitatii de 2 persoane?

LaMishto 03-06-05 16:38

tuning auto. stiu ca inainte colaborau cu c&c

road_menace 04-06-05 18:33

deci a fost doar o abureala faza cu invitatiile
se pare ca nu se mai dau ...

Cartman 04-06-05 19:46

:roll:

Gratzian 05-06-05 02:59

incepand de la ora 10.00 va exista o lista cu nickurile voastre la intrare

Singurelu 06-06-05 20:04

Si pan` la urma cine a castigat?Ca eu am intrat cu o masina acolo..si n`am apucat sa vad lista?Am castigat :D? :lol:


All times are GMT +2. The time now is 23:08.

- Copyright 2026 4Tuning