Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   SAB T&S 2005 (https://forum.4tuning.ro/90-sab-and-2005.html)
-   -   CARS AND BABES La SABTS 2005 (https://forum.4tuning.ro/90-sab-and-2005/5671-cars-and-babes-sabts-2005-a.html)

Gratzian 31-05-05 04:38

CARS AND BABES La SABTS 2005
 
In afara de rolul de informare si comunicare, 4tuning nu uita de rolul de mediu de entertainement.

La Salonul Auto Bucuresti Tuning si Sport, urmariti un show sexi:

Senzualitate pe muzica si dragostea fata de masina liber exprimata, fara inhibitii !!!

LIVE !

un cadou pt toti care iubesc 4tuning
detalii maine :wink:

EvLSant0S 31-05-05 23:09

vineri ? :P
sa stiu daca vad si ochisorii mei :P

Gratzian 01-06-05 00:01

vineri sigur
nu stiu inca ora si daca si in celelalte zile
o sa anuntam maine seara pe 1 pagina

the_mav 01-06-05 07:53

am inteles ca incepe vineri... da'... se termina tot vineri, sau tine pana sambata/duminica noaptea? :shock: :lol: :lol: :P :wink: :P :shock: :lol: :wink:

SFW 01-06-05 10:02

Presupun ca o sa apar si filmuletze pe site. nu? :roll:

Spark 01-06-05 17:39

care e faza mai exact ?
o sa fie cupluri de la 4tuning ... adica isi aduce tipul prietena ... sau
tipu` arata cum isi iubeste masina ?
srry ca intreb ... dar nah` ... is eu mai greu de cap`
:cry: 8)

Gabi 01-06-05 18:37

Indeed, ar fi interesant sa-l vad pe Hondaru' cum se onduleaza pe a lui Honda :lol:

Era vorba despre FEMEI, nu de cupluri, nu de barbati cu masini :lol: F M I, adica FEMEI, stii tu... :wink:

orlando 01-06-05 18:57

deci sa intzeleg ca tre sa trag sa ajung vineri acolo...hmmm nu cred ca tre sa pierd asa show daca e ca in poza de pe home...e ceva...da totushi poate mai trec si minori pe acolo :)) ca eu oi fii mare...
Am si eu o intrebare 4tuning are stand dar ce reprezentantzii vin cu mashinile??? 8) 8) 8) 8)

Gratzian 02-06-05 00:36

Fetele vor fi prezente vineri toata ziua si sambata pana la ora 19.00
vor face de-a lungul zilelor mai multe show-ri, cu si fara sutien...
costume de politista, automobilista, mecanic, etc, sunt multe scenarii planuite...

daca e cineva intresat sa participe \"activ\" la un show, sa spuna... :wink:

Gabi 02-06-05 00:38

In costum de \"spalatorese\" nu se face nimic ? Ma risc eu sa ma ingrop cu ele-n spuma :peace:

luca 02-06-05 00:56

Eu as vrea la scenariul cu politista, sa ma tarasca afara din masina si sa ma ia la omor cu pulanu ala ca am incalcat viteza regulamentara. Si apoi sa ma pupe sa-mi treaca. :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

shadowro 03-06-05 06:54

facem un topic cu fanteziile voastre ? *GG* .. offtopic

bog88 03-06-05 07:55

bai! la ce ora sa merg bai? :lol:

DnI 04-06-05 17:58

am prins si eu cateva momente deosebite , se pare ca masina lu` Zetemte a scapat nevatamata din acest show :lol: :lol: :lol:

MKE 05-06-05 11:19

cel mai tare salon auto

bog88 05-06-05 11:36

ce s-a intamplat cu TTE? cand vedem o tzatza? :lol:

Spark 05-06-05 16:14

:( ce pacat pt astia cu \"neveste\" :( (printre care ma numar ...)
:evil: :!: :evil:

orlando 05-06-05 20:11

5 Attachment(s)
am vazut un show destul de bun la standul M.N.C cu o fata cam infierbantata...cateva oza dintre care una cu me si cu o fata de la stand...care mi s-a parut super dragutza...

blowwind 05-06-05 20:26

blonda aia s`a dat la mine :))

Psycho 05-06-05 20:38

s fost constantza la show .. si va spunem k ati pierdut .. o super piesa .. s`a lasat cu dazbracat .. fetele erau dotate si cu vibratoare .. o NEBUNIEEE

blowwind 05-06-05 20:41

POZE Psycho :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes:

Mr.Symbol 05-06-05 22:00

4 Attachment(s)
Da,Cta a fost acolo...;)
03.06.2005

blowwind 05-06-05 22:05

care`i norocosul din a doua poza ?? :))

Mr.Symbol 05-06-05 22:23

4 Attachment(s)
04.06.2005

daflyer_oradea 05-06-05 23:41

Horny biachezzzzzzzzzz....hai ca trebuia sa fiu si eu acolo :(( :chainsaw: :yikes:

shadowro 06-06-05 05:34

bai voi o datzi in pornografie sa mor eu ...

Gabi 06-06-05 05:35

Re:
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"shadowro\"
bai voi o datzi in pornografie sa mor eu ...

With 2 cheap bitches :lol:

blowwind 06-06-05 08:51

ai si pretentzii acum Gabi :))

EMaiL 06-06-05 19:21

habba... habba....
uuuun.. coopaaac cu floooori... mi-aa-n flooorit in paaantalooni..... :oops: :oops: :yikes:

Psycho 06-06-05 20:34

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Gabi\"
Quote:

Originally Posted by \"shadowro\"
bai voi o datzi in pornografie sa mor eu ...

With 2 cheap bitches :lol:


gabi ... sa fii vazut ce aveau fetele la ele .. dit`amai vibratoru .. dit`amai mataranga .. l`au luat pe un tov d`al meu la bataie cu el .. si cu baloane d`alea de la maniac .. o sa urcam pozele si filmele in curand .. tre sortate :)

MasterTuner 06-06-05 22:19

Auzi Gabi, pentru voi au fost extrem de ieftine, chiar moca. Sa intelegem ca bugetul tau pentru femei e atat de mare sau tu esti din aia care nu dau bani la femei, motiv pentru care nu stii sa evaluezi? :roll: Sa stii ca nu e musai sa te gandesti ca o sa trebuiasca sa le prezinti lu' papa!

Gabi 06-06-05 22:20

:lol:

Ce ti-e si cu infocatii astia... :roll:

daflyer_oradea 06-06-05 22:44

hahhahahahahahahahaha
poze, filme, ceva...suntem nerabdatori
:D

Mr.Symbol 07-06-05 02:42

1 Attachment(s)
sterge-ti extensia \".zip\" ;)

Mr.Symbol 07-06-05 03:13

7 Attachment(s)
...

Mr.Symbol 07-06-05 03:26

2 Attachment(s)
...

blowwind 07-06-05 12:04

Doamne sunt lesinat dupa blonda de la standu maniac :)

orlando 07-06-05 20:02

cine nu e frate...eu sunt nebun numai la ea ma gandesc ce oi avea nu stiu...
mai ales imi aduc aminte de fiecare data de filmuletz ce facea fata aia
oare cam cate inimi a furat as fi curios ca sa nu fim doar noi 2 ...si sunt sigur ca nu suntem!

no_excess 07-06-05 20:41

mai puneti ceva poze filme ca eu nu vad pozele daca ai pus ceva pana acuma

MKE 08-06-05 08:15

show de calitate superioara


All times are GMT +2. The time now is 06:52.

- Copyright 2026 4Tuning