Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   Vand Volan Momo (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/56588-vand-volan-momo.html)

tm8bnz 07-11-07 21:14

Vand Volan Momo
 
Momo 30cm,50 euro

https://i131.photobucket.com/albums/p...h_SANY3093.jpghttps://i131.photobucket.com/albums/p...h_SANY3091.jpghttps://i131.photobucket.com/albums/p...h_SANY3086.jpg

tm8bnz 10-11-07 00:31

Re: Vand Volan Momo
 
.....up......

tm8bnz 21-11-07 23:27

Re: Vand Volan Momo
 
1..2..3..4..5..6..7..8..9..UP

tm8bnz 29-11-07 00:01

Re: Vand Volan Momo
 
Refresh !!!

tm8bnz 03-12-07 23:29

Re: Vand Volan Momo
 
hai 40 euro !!!

tm8bnz 13-12-07 14:03

Re: Vand Volan Momo
 
up(to)date

dmo.mihai 07-01-08 00:39

Re: Vand Volan Momo
 
15 euro? astept raspuns

tm8bnz 07-01-08 16:38

Re: Vand Volan Momo
 
nu astepta !

GOGOA_SHEE 09-01-08 22:11

Re: Vand Volan Momo
 
nu astepta dute si ial
:)))))

DACIA-Wrc 12-01-08 14:42

Re: Vand Volan Momo
 
+ii asa colorat sau sunt poze de pe net?
zi`mi daca ar potrivi pe un cielo

tm8bnz 12-01-08 15:58

Re: Vand Volan Momo
 
Potriveste,butuc sa ai !
Da asta e el,pe capota msini mele,la lumina garajului deci nu sunt poze de pe net ! :)

B-11-AYG 23-01-08 18:51

Re: Vand Volan Momo
 
fai un pret bun si hai sa te scap de el:lol:

tm8bnz 24-01-08 15:57

Re: Vand Volan Momo
 
Uite,40 euro sunt 150 ron
T-il dau in 130,e bun ? Livrarea prin curier,plata ramburs,deci il primesti la usa !

tm8bnz 30-01-08 11:20

Re: Vand Volan Momo
 
sa il aducem pe prima pagina !

B-11-AYG 30-01-08 20:04

Re: Vand Volan Momo
 
Quote:

Originally Posted by tm8bnz (Post 1311819)
Uite,40 euro sunt 150 ron
T-il dau in 130,e bun ? Livrarea prin curier,plata ramburs,deci il primesti la usa !

si curieru cat costa? mai e si ala 50 ron de imbracat in piele mai e 100 ron si butucu mai e si ala 70 ron total ar veni 350 ron....
eu mil doresc dar nu dispun de bani astia... daca il lasim mai ieftin te scap de el...:rolleyes2

tm8bnz 30-01-08 21:47

Re: Vand Volan Momo
 
Curierul e 10 RON,Butucu e 30 ron si daca vrei imbracat in piele asta e pbma ta(cost in functie de piele,modele),dar un vopsit de piele nu are cum sa fie pre ascump !
Cert e ca e calitativ,nu il indoi cu mana !

B - 21 - AXL 03-02-08 09:41

Re: Vand Volan Momo
 
tu ce faci cu el? e montat pe masina? daca nu da-mil mie :lol:
nu-l dai si tu mai ieftin, ca si asa nu ai ce face cu el....

tm8bnz 16-03-08 23:23

Re: Vand Volan Momo
 
.....up......


All times are GMT +2. The time now is 21:47.

- Copyright 2026 4Tuning