Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Birthday Game! (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/56182-birthday-game.html)

sandrin 02-11-07 20:30

Birthday Game!
 
ideea de baza e urmatoarea:
Luati din lista urmatoare fraza corespunzatoare lunii, zilei si primei litere a username-ului vostru.

Fraza corespunzatoare lunii de nastere:
Ianuarie - M-am dat la
Februarie - Am sarit pe
Martie - M-am impiedicat de
Aprilie - M-a(m-au) batut
Mai - Am facut spam cu(ca)
Iunie - M-a(m-au) fugarit
Iulie - Am urlat la
August - Am jucat barbut cu(ca)
Septembrie - M-a(m-au) stropit
Octombrie - Am sa bat pe
Noiembrie - Am facut sex cu <strike>Vreau sa merg la</strike>
Decembrie - O sa beau cu

Fraza corespunzatoare zilei de nastere:
01 - Invisible <strike>nwradu</strike>
02 - i_need_money <strike>Kitte</strike>
03 - BlackDevil <strike>seba18</strike>
04 - sNaKey <strike>silversky</strike>
05 - Sp4wN`19
06 - Ahilosu
07 - toti moderatorii
08 - toti userii
09 - fete(le)
10 - baieti(i)
11 - manelisti(i)
12 - un muc
13 - Thade
14 - rockeri(i)
15 - prosti(i)
16 - posturi
17 - rapperi(i)
18 - HellMaster
19 - houseri(i)
20 - un pantof
21 - tranceri(i)
22 - poponari(i)
23 - o gramada de rahat
24 - Sensini
25 - Raul <strike>Dani</strike>
26 - suspend-ul
27 - Mehico <strike>M1nDH4cK</strike>
28 - Osirus
29 - L!nuX
30 - THuG-Radu <strike>Cr1stY</strike>
31 - Lancelot <strike>Danny</strike>

Fraza corespunzatoare primei litere a nick-ului vostru:
a - pe bani.
b - cu pretentii.
c - ca sunt prost.
d - si o sa ma arunc in cap.
e - si-mi dau foc.
f - si apoi ma arunc in Dunare.
g - pentru acadele.
h - de constipat.
i - cu grija.
j - ca sa ajung moderator.
k - ca sa nu-mi dea suspend.
l - pentru ca locuiesc in Motru.
m - de frica.
n - in viteza.
o - de bulangiu. <strike>de jale</strike>
p - de bucurie.
q - de carnat. <strike>cu mana pe burta</strike>
r - din cauza ta.
s - cu balele curgande.
t - de foame.
u - de cracanat.
v - cu(de) scarba.
w - de tampit.
x - din mers.
y - cu mare tristete.
z - pentru multe post-uri.



Jocul nu e facut de mine, e copiat din alta parte.

:-):-)

SHOGUN-A8 02-11-07 20:31

Re: Birthday Game!
 
Loooooooool

=))))))))))))))))))))))))

M-a(m-au) fugarit baieti(i) cu balele curgande.

andrey2003 02-11-07 20:41

Re: Birthday Game!
 
M-am impiedicat de toti moderatorii pe bani. =))


haahhhaahhahah =))

HoricutzWSR 02-11-07 20:43

Re: Birthday Game!
 
M-am impiedicat de
Sensini
de constipat



:tenisclap foarte tare :tenisclap

mdah...

andrey2003 02-11-07 20:55

Re: Birthday Game!
 
n`are nici un sens la tine =))

''Fraza corespunzatoare zilei de nastere" cred ca sunt useri de pe forumul pe care l`ai luat.. :-?

IuLiaNo 03-11-07 00:34

Re: Birthday Game!
 
Am urlat la
Posturi
Cu Grija

HMM...nasoala a mea ..!!!

MeHiGH 03-11-07 00:42

Re: Birthday Game!
 
Noiembrie - Am facut sex cu
07 - toti moderatorii
m - de frica.

Mai nasol de atat nu se poate ? (ziua de nume)
O .. ba da :(
Noiembrie - Am facut sex cu
08 - toti userii
m - de frica.
Jocu asta e naspa ! NU MA MAI JOOC :LOL:

VaLeX 03-11-07 01:31

Re: Birthday Game!
 
M-a(m-au) fugarit / o gramada de rahat / cu(de) scarba.

=)))))) so nice...

Kolegosu' 03-11-07 06:07

Re: Birthday Game!
 
M-am dat la toti userii k sa nu-mi dea suspend.

Prea tare. am facut-o ca sa-mi de ban :twisted:

Cristy65 03-11-07 08:51

Re: Birthday Game!
 
O sa beau cu Ahilosu ca un prost.
da cinei ahilosu??:shock:

wlady 03-11-07 09:17

Re: Birthday Game!
 
Octombrie : Am sa bat pe
05 : Sp4wN`19
W(lady) : de tampit.

mosky 03-11-07 09:49

Re: Birthday Game!
 
Quote:

Originally Posted by Cristy65 (Post 1181394)
O sa beau cu Ahilosu ca un prost.
da cinei ahilosu??:shock:


Ahilosu e admin pe linkmania de fapt toti sunt jucatori de cs:-)

andrei_400 03-11-07 10:23

Re: Birthday Game!
 
Am facut spam
Cu BlackDevil
pe bani:D hai k merge

boy_wonder 03-11-07 11:00

Re: Birthday Game!
 
Am urlat la toti moderatorii cu pretentii. :lol:

Psycho 03-11-07 15:42

Re: Birthday Game!
 
Am urlat la trancer(i) de bucurie

hahahah ce ciudatzenie :))) :D::D:D:D

giubau_v8 04-11-07 13:28

Re: Birthday Game!
 
Am sarit pe/o gramada de rahat/pentru acadele
=))))

bogdan100 04-11-07 16:13

Re: Birthday Game!
 
Am jucat barbut cu(ca) rockarii cu pretentii

14 august bogdan100

deci tre sa ma apuc sa joc septica cu" roackarii" ...tztz,ce o ajuns lumea asta

~Ada~ 04-11-07 16:36

Re: Birthday Game!
 
Am sa bat pe - fete(le) - pe bani. :paper:

OmB* 04-11-07 17:01

Re: Birthday Game!
 
M-a(m-au) fugarit rapperi(i) de bulangiu.

:))

Brian 04-11-07 17:48

Re: Birthday Game!
 
Am sa bat pe Sensini cu pretentii.
:lol: :lol: panarama =))))))))

Quote:

Originally Posted by MeHiGH (Post 1181253)
Noiembrie - Am facut sex cu
08 - toti userii
m - de frica.

asta e prea tare =)))

zarisk 04-11-07 19:26

Re: Birthday Game!
 
m`au fugarit prostii de frica :)))) ce tare e!

gelu_r 04-11-07 20:10

Re: Birthday Game!
 
am urlat la Lancelot (Danny) pentru acadele :D

sKyNeT 04-11-07 20:32

Re: Birthday Game!
 
M-a(m-au) fugarit toti moderatorii cu balele curgande. :twisted:
7 iunie

TheFasterMan 04-11-07 20:53

Re: Birthday Game!
 
Aprilie:M-a(m-au)batut
13:Thade
T:De foame......M-a batut/Thade/de foame.:))))who`s Thade?:D

Gorby 04-11-07 21:04

Re: Birthday Game!
 
Iunie- M-a fugarit
29- L!nuX
(A)lexGBY - pe bani :lol:

Slim29 06-11-07 21:57

Re: Birthday Game!
 
Am sa bat pe/L!nuX/cu balele curgande.

tare

Loop 07-11-07 01:35

Re: Birthday Game!
 
Am urlat la / HellMaster / pt ca locuiesc in Motru

LOL . Are sens dar nu are logica :lol: :lol:

cmdbass 07-11-07 02:05

Re: Birthday Game!
 
Am urlat la * posturi * ca sunt prost :lol:

cam nasol asa :lol:

shantzu 08-11-07 22:09

Re: Birthday Game!
 
M-a(m-au) stropit suspend-ul cu balele curgande. :lol:

mosky 09-11-07 09:26

Re: Birthday Game!
 
M-a(m-au) stropit pentru ca locuiesc in Motru.:no:

PointMaster 09-11-07 14:45

Re: Birthday Game!
 
Am sarit pe baieti(i) de bucurie. :lol: ahahahahah
Februarie 10 PointMaster
Am sarit pe baieti(i) pentru acadele. :lol:
Februarie 10 George...misto jocul

Andrey_FL 16-11-07 17:48

Re: Birthday Game!
 
Aprilie : M-a(m-au) batut
08 :toti userii
bc_01_ftu : cu pretentii.

DaViD TL 19-11-07 19:16

Re: Birthday Game!
 
am urlat la baietii cu pretentii

Xel'Naga 20-11-07 10:05

Re: Birthday Game!
 
la mine a iesit super tare !! :lol: :twisted: :idea: :arrow:

'' Am sa bat pe Sensini din mers. ''

Nubyan 20-11-07 10:31

Re: Birthday Game!
 
M-am dat la Blackdevil in viteza. :oops: Damm i'm not gay :lol:

ESPinoza 20-11-07 10:43

Re: Birthday Game!
 
m`a batut un pantof si`mi dau foc...

ggd_87 21-11-07 16:21

Re: Birthday Game!
 
M-a(m-au) fugarit - prosti(i) - pentru acadele.
iunie - 15 - g
=))

DACIA-Wrc 22-11-07 15:36

Re: Birthday Game!
 
am sa bat un muc si am sa ma arunca in cap =)) ce tareee :d

expres 11-12-07 17:16

Re: Birthday Game!
 
M-am impiedicat de rapperi si imi dau foc



ce trist :(( :)))))

Sasha 11-12-07 17:31

Re: Birthday Game!
 
:lol::lol::lol: foarte tare :lol:


m`am impiedicat de baieti cu balele curgande


All times are GMT +2. The time now is 13:34.

- Copyright 2026 4Tuning