![]() |
IASI - 5 Iunie - cursa de viteza si SHOW !
De aceasta data, LUC AUTO DESIGN ne promite un show de exceptie in lumea curselor auto.
Nu avem spatiu necesar sa mentionam toate noutatile pe care le promite organizatorul. In cateva cuvinte: curse si show, la maxim! Sa enumeram cateva elemente din program: Totul va fi desfasurat dupa un program riguros, in mai multe faze: -In primul rand, total invers dupa cum am fost obisnuiti, o runda de libere, in care se vor da toti participantii, runda care va avea rol de incalzire, in jur de o ora. -Urmeaza grupele, a caror distributie este inca in analiza, pt a fi cat mai echitabile. -Runda 3, street fight, in care vor fi fixate niste grupe mai largi, putand exista si provocari, iar masinile respective se vor de pe principiul \"castigatorul ramane in ring, adica pe pista\" -Urmeaza spectacolul facut de motociclete, care nu vor fi lasate sa ocupe pista pana a doua zi, cum si-ar dori, caci vine grupa EXTREM !!! -Grupa EXTREM , libere, provocari, sau organizat, dupa cum va decide organizatorul, se vor intrece masinile cu motocicletele, sau cu avioanele !!! DA! momentan exista acordul de principiu pt 2-3 avioane care vor participa la curse si vor face si demonstratii aeriene !!! -Urmeaza un concurs de burnout, cerculete, drifturi... nu putea sa lipseasca, nu? Masini, Motociclete, Avioane!!!! Curse, Adrenalina, Show la maximum!!! si inca nu s-a terminat!!! fete dragute ne vor inviora privirea intr-un spectacol al unei agentii de modeling. Deci : FETE, MASINI, MOTOARE, AVIOANE, CURSE, VITEZA, ADRENALINA, SHOW Credeati ca e tot? nu, inca nu multe alte surprize pregatite de organizatori... au spus ca vor sa depaseasca asteptarile, asa ca mai pastreaza secrete... suntem curiosi cum o sa depaseasca o premiza atat de promitatoare ! |
:roll: .. m-ai nenorocit cu anuntul asta... nu vroiam sa merg la curse.. incepusem sa-mi aduc masina la configuratia stock.... acum ce fac? :roll:
|
SOOOPER
Bacaul va fi acolo cu siguranta |
Re:
Quote:
|
tu ai ceva de spus sau esti doar f odihnit la minte?
|
off-topic: varianta 2 :lol:
on-topic: hai la curse :P |
Eu nu vad care-s detaliile alea care le tot promiteti ca le dati....grupe,taxe,premii,etc.... Noi asteptam :drunk: si voi promiteti... :lemon:
|
stai linistit, inca sunt zile pana la cursa :wink:
taxa e de 30.000 pt spectatori, si 300.000 pt participanti. cei din afara iasiului, nu platesc cei din iasi care se se inscriu aici, pe site, o sa aiba reducere 10% grupele se fixeaza cel tarziu luni seara, pe 30-31 daca aveti propuneri pertinente, nu va sfiiti premiile vor fi cel mai probabil in produse, dar inca sunt negocieri cu sponsorii, asa ca vom veni cu detalii SI mai exacte. |
Ok...multumesc mult.Momentan sunt destule si detaliile astea.
Ps: Totusi mi se pare cam mult taxa de inscriere la masini.Poate si premiile vor fi mai consistente.... (daca tot dau 300 de mii sa-mi rup buburuza,macar sa stiu de ce-o rup :oops: ).Cum am zis.....premiile ar trebui sa fie motivante.... |
cel mai frumos passat va fi acolo dak il termin pan sambata....
|
300 mii??? cred ca m-am razgandit deja!!! o sa o vedeti majina afara :(
|
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
asta-i de pe compilatia \" 4 Tuning`s funnyest moments\" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hai frate las-o naibii , n-ai 300 de mii sa participi ? dar ai bani de jante spoilere si toate .... anyway se poate si mai rau : stim noi cazuri in care inscrierea era 500 .. |
Wey,si mie mi se pare cam mult 300 de mii,dar in sfarsit.....daca vor fi premii motivante am sa particip..... (macar sa stiu de ce-mi rup bondaru')
|
NU-I VORBA CA NUI AM....E VORBA CA NU I-AS DA....PT CE? SPECTATORII SA PLATEASCA ,NU YO !
|
oi avea si tu drepatea ta .... dar doar nu oi vrea sa te pateasca organizatoru ca sa apari ..... : / '
anyway , cati caluti are masina ? |
Re:
Quote:
:arrow: Ar fi o idee...ca nah isi rupe omu masina.... :arrow: 110 CP are masinutza :) TDI |
mai .. nush , cu sau fara el cam tot ....
anyway de rupt si-o rupe si pe strazi .. ia zi mestere , te dai cu un 206 ? :P condus de o ea ... :P hai ca spoilerele alea sigur ti-au mai dai cativa cai .... ;) :P |
santose, usurel tata!!!
unde se fac inscrierile? ca tre sa ne inscriem, sa nu ramanem pe dinafara, ajungem la iasi si constatam cu surprindere ca ramanem p-afara |
mai e pana pe 5 , asteptam detaliile ...
|
Re:
Quote:
Ps: Vom vedea ce va face EA cu 206-le la grupa ei.Data trecuta a cam pierdut dar am inteles ca de data asta i-a facut oleaka de tuning la chiuloasa si la sofer:) |
lol , a pus toate draciile alea pe ea .. dar nu ia tras un cip ceva ? : /
ma gandeam ca are un cip ceva si atunci erau ... ;) echilibrate ... |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
iar pasatu are vreo 12367238057612837618746128374618327461283476 DE TONE ... :roll: |
Hai ma, ce dracu', alta treaba n-aveti decat sa va ciondaniti ?! Cel mai corect e cum a spus aleks - libere. Nu pierde nimeni grupa, nu castiga nimeni grupa. Si-apoi, daca Tiger si-o ia de la o \"muhera\", ata ete... Nu e nici primu', nici ultimu'.
|
:ballbounc :shakefist :woowoo: Libere ce idee.....sigur si`o ia Tiger dar nah....uitashi....
|
sunt in discutie 2 variante de grupe... maine vor fi anuntate oficial care raman, cat si alte detalii lagate de taxe, anunt care va fi definitiv si nu va mai suferi modificari, avand titlu de comunicat oficial.
|
Multzumim :hug:
P.S.!!! S`ar putea sa aduc un Tico din Iasi LUCRAT LA MOTOR SI CUTIE(Masina de specialist de la Daewoo Iasi)si un face lift la exterior!.....S`ar putea la grupa A adik prima sa va rupa pe totzi!!!Sunt in tratative cu el..dar sper din suflet sa vina!..... |
Re:
Quote:
Ps: Hai sariti-mi in cap acuma :lol: |
Re:
Quote:
Oricum, peste tot in lume sa stii ca e la fel, participantii platesc mult mai mult ca si spectatorii. |
daca e taxa atata ... inseamna ca vor si si niste premii destul de mijto ...
anyway ... |
LoL
pai veniti ptr premii mai ? veniti ptr distractie , aia conteaza, ca e o pasiune ... eu de abia astept sa vin sa-i revad pe epox , sinner , xs dnied , alex 307 , blue , etc. etc. si ... _M_ nu mai vbii de \"muhera\" ca nu stii despre cine / cum / cand vorbesti ... : / plz .. daca era o tipa care nu stia sa dea-n masina .. n-o mai intreba tipu din 307`ele negru ... =)) \"Tu te-ai mai dat in Buc la Ilegale nu ?!?!\" :) :) |
Da gata bre cearta....IA GURA MICA!!!!
Sa asteptam cu drag cursele si sa vedem ce se va intampla!...Apoi sa comentam!...Sa nu uitam ca exista STREED FIGHT si poate...poate Sorin vs Ioana! |
Re:
Quote:
Ps: Soferitza sa ma ierte,nu am nimic cu ea in mod special. Ps2: Nu venim pt premii dar daca sunt premii frumoase in joc devine mai faina competitia.Si e vorba si ca idee....pasiune pasiune dar macar sa nu-ti rupi masina kiar degeaba. |
ai dreptate
|
pt cei care vin din afara iasului: https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=8085
|
|
si a fost si cursa...
super marfa, la mai multe :lol: :lol: |
deocamdata pozele :
https://www.4tuning.ro/gal/thumbnails.php?album=279 sper ca maine noapte sa fie gata si filmele |
Am dat exemplu cursa de la Iasi la Arad si m-au luat la injuraturi.
Voi ce parere aveti? |
| All times are GMT +2. The time now is 17:37. |
- Copyright 2026 4Tuning