Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   BMW E30 325i Turbo vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/55710-bmw-e30-325i-turbo-vs.html)

boh_325t 28-10-07 19:41

BMW E30 325i Turbo vs. ...?
 
asteapta provocari...

boh_325t 28-10-07 20:01

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by boh_325t (Post 1172513)
asteapta provocari...

nimic.....????????????

200SX 30-10-07 08:30

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
tu scoti ursu la plimbare acuma cand incepe sezonul de hibernare.

boh_325t 30-10-07 08:40

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by 200SX (Post 1174888)
tu scoti ursu la plimbare acuma cand incepe sezonul de hibernare.

lasa frate ca mai dureaza .........s-au schimbat anotimpurile !!!!!!!!!!!!!!!!! :-P :-P :-P :-P

UGA 30-10-07 21:54

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
...Hai baieti.....unul dintre ursii de top de la noi......ce va sfiiti?:)....bataie mancati oricum:):):):)...conteaza doar cum!!!!

AcSchnitzer 31-10-07 18:58

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by UGA (Post 1176128)
...Hai baieti.....unul dintre ursii de top de la noi......ce va sfiiti?:)....bataie mancati oricum:):):):)...conteaza doar cum!!!!

:lol: tare..si adevarat :lol:

VG30DETT 01-11-07 00:31

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
mi ar face placere dar sunt cred prea departe de tine.poate odata cin vi prin nordul-vestul tari.

boh_325t 01-11-07 09:11

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by VG30DETT (Post 1177890)
mi ar face placere dar sunt cred prea departe de tine.poate odata cin vi prin nordul-vestul tari.

cu ce masina ??????????????????????:shock: :shock: :shock:

200SX 01-11-07 10:03

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by boh_325t (Post 1178111)
cu ce masina ??????????????????????:shock: :shock: :shock:

Nissan 300ZX motor de 3L V6 biturbo , 280CP, 1400-1600kg
ceva de genul asta + posibile modificari

boh_325t 01-11-07 10:31

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by 200SX (Post 1178206)
Nissan 300ZX motor de 3L V6 biturbo , 280CP, 1400-1600kg
ceva de genul asta + posibile modificari

poate la o legala < la libere > Ce zici? :D ;) ;)

bogdan 01-11-07 13:17

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
la prima legala eu ma bag macar la libere ,cu sierra

boh_325t 02-11-07 10:32

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by bogdan (Post 1178500)
la prima legala eu ma bag macar la libere ,cu sierra

cred ca o sa iasa ceva foarte frumos :D :D :D :D

bogdan 02-11-07 12:45

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
sper sa fiu macar pe langa tine

boh_325t 02-11-07 15:28

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by bogdan (Post 1180265)
sper sa fiu macar pe langa tine

cred ca o sa fie discutabil zic eu...........:rolleyes2

boh_325t 10-11-07 20:22

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
:sad: :sad: :sad: :sad:

boh_325t 10-11-07 20:23

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
nimic....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!11

UGA 12-11-07 20:22

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by boh_325t (Post 1193488)
:sad: :sad: :sad: :sad:

Nu fi trist....am sa iau masina la o tura pt tine...problema e ca asfaltul umed idn uktimul timp....te afecteaza....la mine sti ca nu a-r conta.....
Oricum am auzit ca se usuca afara asa ca.......am sa rog pe cineva sa-mi dea cheile..:):):)

boh_325t 26-11-07 07:58

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by UGA (Post 1196534)
Nu fi trist....am sa iau masina la o tura pt tine...problema e ca asfaltul umed idn uktimul timp....te afecteaza....la mine sti ca nu a-r conta.....
Oricum am auzit ca se usuca afara asa ca.......am sa rog pe cineva sa-mi dea cheile..:):):)

pai hai ca este frumos afara....:evil: :evil:

naka66vio 02-02-08 20:37

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
salut team vazut azi pe autostrada eram cu un rs rosu.stiu ca nu tiai pus mintea cu mine ca altfel ma mancai cu fulgi cu tot.te vad mai mereu pe la fetesti.team vazut si in peco pe seara.daca mai treci pe aici si e timpul bun da un semn sa vedem cat de rau ma batzi;))

BuzzYBalL 10-02-08 12:09

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by bogdan (Post 1178500)
la prima legala eu ma bag macar la libere ,cu sierra

oare cand o fi prima legala :(

naka66vio 10-02-08 13:07

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
de 1 mai probabil

boh_325t 12-02-08 19:55

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by naka66vio (Post 1331139)
salut team vazut azi pe autostrada eram cu un rs rosu.stiu ca nu tiai pus mintea cu mine ca altfel ma mancai cu fulgi cu tot.te vad mai mereu pe la fetesti.team vazut si in peco pe seara.daca mai treci pe aici si e timpul bun da un semn sa vedem cat de rau ma batzi;))

vedem cine cum si in ce fel daca vrei.............poate ma bati tu ...cine stie

boh_325t 12-02-08 19:57

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by naka66vio (Post 1347502)
de 1 mai probabil

am vazut ca ai RBN pe spatele masinii . CAM CATI CAII CREZI CA AI ????? AI PUS MASINA PE VRE-UN STAND DINO?????????:shock::shock::shock:

naka66vio 12-02-08 21:26

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
nu am puso pe nici un stand pt ca nam ajuns niciodata ziua in ultimul timp la bucuresti pe zi.si nu conteaza neaparat numarul cailor.dar o sa o pun si pe dyno curand nu am idee cam cati cai am.dar merge mai bine ca o masina de 240cp stok kiar si 4x4.:lol:de batut nu am cum sa te bat.

naka66vio 12-02-08 21:28

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
apropo de caii de pe dyno.8)merge mai bine decat un tfsi cu soft ABT care declara destui cai:rolleyes2

boh_325t 13-02-08 09:16

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by naka66vio (Post 1352963)
nu am puso pe nici un stand pt ca nam ajuns niciodata ziua in ultimul timp la bucuresti pe zi.si nu conteaza neaparat numarul cailor.dar o sa o pun si pe dyno curand nu am idee cam cati cai am.dar merge mai bine ca o masina de 240cp stok kiar si 4x4.:lol:de batut nu am cum sa te bat.

era pur si simplu o intrebare .......eram curios:???:

Calimero2003 13-02-08 10:22

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by naka66vio (Post 1352963)
nu am puso pe nici un stand pt ca nam ajuns niciodata ziua in ultimul timp la bucuresti pe zi.si nu conteaza neaparat numarul cailor.dar o sa o pun si pe dyno curand nu am idee cam cati cai am.dar merge mai bine ca o masina de 240cp stok kiar si 4x4.:lol:de batut nu am cum sa te bat.

Adica sa inteleg ca bati un 4x4 de 240 hp pe 400 m?
Te provoc eu .... Seat Leon 1.8 T 4x4 .... si nu are 240 hp ....

naka66vio 13-02-08 14:42

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
pai da bat a5 3.0tdi are 240cp si e 4x4 nu?daca ne putem intalni de ce nu

zGb 13-02-08 16:09

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
ce a5 ai batut? ca multi si-l cumpara pt fitze si habar n-au sa mestece in cutia mecanica...cand ajungi prin bucuresti, avem un a5 pt tine (birjelit cum trebuie) standing start!

naka66vio 13-02-08 17:22

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
:-Ppai am mai zis.a5 .3.0tdi 6 trepte manual 4x4:-Ppe a 3-a deja la revedere cu el

ERY 18-02-08 15:20

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by zGb (Post 1354533)
ce a5 ai batut? ca multi si-l cumpara pt fitze si habar n-au sa mestece in cutia mecanica...cand ajungi prin bucuresti, avem un a5 pt tine (birjelit cum trebuie) standing start!

Vlad cumva ? :)

yoda 19-02-08 08:18

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by naka66vio (Post 1354657)
:-Ppai am mai zis.a5 .3.0tdi 6 trepte manual 4x4:-Ppe a 3-a deja la revedere cu el

fara suparare dar daca te-ai dat de pe loc inseamna ca cel cu audi ori e ciung ori schiop ori habar nu are sa plece cu 4x4!daca te-ai dat rolling din 2 e normal ce spui!cand vii la bucuresti pt intalnire vin eu cu un A5 stock sa incerci sa te dai de pe loc cu el! ;) :twisted:
bafta!

naka66vio 20-02-08 01:08

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
mam dat de pe lok te asigur

naka66vio 20-02-08 01:08

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
eu sunt mai curios sa ma dau cu tine nu cu a5 ul.dar o sa fie si asta in curand

zGb 20-02-08 03:15

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
@ery : el el...altu cu a5 si sa stie si ceva despre masini nu cunosc

66vio : poti incerca daca te grabesti cu un wrx de 2.5 inca stock...se misca aproape identic cu a5 3.0tdi chiar o idee mai bine...dar trebuie sa te grabesti ma repet :)

boh_325t 20-02-08 08:52

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
deci.............??????????

yoda 20-02-08 10:11

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by naka66vio (Post 1370375)
eu sunt mai curios sa ma dau cu tine nu cu a5 ul.dar o sa fie si asta in curand

am inteles ca vrei sa te dai cu mine...dar cu un amarat de A5 de care ai mai batut de pe loc ...chiar nu poti sa te dai?:lol:

naka66vio 20-02-08 11:18

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
eu ma dau cu oricine pierd ,castig nu este problema treaba e ca nu stiu cand mai ajung in bucuresti

boh_325t 09-06-08 17:16

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
dezamagit ................nimeni ..........nimic .........!!!!!!!!!!!!

B39738 11-06-08 14:09

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
ma dau eu cu tine,ca si asa aveam restanta de la braila...lasa-ma sa imi pun un releu nou de pornire si comanda injectoare, ca m-am facut de ras pe la suceava pe pista si in weekend facem o joaca...si din mers, si de pe loc,e ok?

sau te duci la calarasi? ( eu nu merg )


All times are GMT +2. The time now is 08:46.

- Copyright 2026 4Tuning