![]() |
BMW E30 325i Turbo vs. ...?
asteapta provocari...
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
tu scoti ursu la plimbare acuma cand incepe sezonul de hibernare.
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
...Hai baieti.....unul dintre ursii de top de la noi......ce va sfiiti?:)....bataie mancati oricum:):):):)...conteaza doar cum!!!!
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
mi ar face placere dar sunt cred prea departe de tine.poate odata cin vi prin nordul-vestul tari.
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
ceva de genul asta + posibile modificari |
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
la prima legala eu ma bag macar la libere ,cu sierra
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
sper sa fiu macar pe langa tine
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
:sad: :sad: :sad: :sad:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
nimic....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!11
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
Oricum am auzit ca se usuca afara asa ca.......am sa rog pe cineva sa-mi dea cheile..:):):) |
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
salut team vazut azi pe autostrada eram cu un rs rosu.stiu ca nu tiai pus mintea cu mine ca altfel ma mancai cu fulgi cu tot.te vad mai mereu pe la fetesti.team vazut si in peco pe seara.daca mai treci pe aici si e timpul bun da un semn sa vedem cat de rau ma batzi;))
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
de 1 mai probabil
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
nu am puso pe nici un stand pt ca nam ajuns niciodata ziua in ultimul timp la bucuresti pe zi.si nu conteaza neaparat numarul cailor.dar o sa o pun si pe dyno curand nu am idee cam cati cai am.dar merge mai bine ca o masina de 240cp stok kiar si 4x4.:lol:de batut nu am cum sa te bat.
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
apropo de caii de pe dyno.8)merge mai bine decat un tfsi cu soft ABT care declara destui cai:rolleyes2
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
Te provoc eu .... Seat Leon 1.8 T 4x4 .... si nu are 240 hp .... |
Re: BMW E 30 325i Turbo
pai da bat a5 3.0tdi are 240cp si e 4x4 nu?daca ne putem intalni de ce nu
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
ce a5 ai batut? ca multi si-l cumpara pt fitze si habar n-au sa mestece in cutia mecanica...cand ajungi prin bucuresti, avem un a5 pt tine (birjelit cum trebuie) standing start!
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
:-Ppai am mai zis.a5 .3.0tdi 6 trepte manual 4x4:-Ppe a 3-a deja la revedere cu el
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
bafta! |
Re: BMW E 30 325i Turbo
mam dat de pe lok te asigur
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
eu sunt mai curios sa ma dau cu tine nu cu a5 ul.dar o sa fie si asta in curand
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
@ery : el el...altu cu a5 si sa stie si ceva despre masini nu cunosc
66vio : poti incerca daca te grabesti cu un wrx de 2.5 inca stock...se misca aproape identic cu a5 3.0tdi chiar o idee mai bine...dar trebuie sa te grabesti ma repet :) |
Re: BMW E 30 325i Turbo
deci.............??????????
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
eu ma dau cu oricine pierd ,castig nu este problema treaba e ca nu stiu cand mai ajung in bucuresti
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
dezamagit ................nimeni ..........nimic .........!!!!!!!!!!!!
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
ma dau eu cu tine,ca si asa aveam restanta de la braila...lasa-ma sa imi pun un releu nou de pornire si comanda injectoare, ca m-am facut de ras pe la suceava pe pista si in weekend facem o joaca...si din mers, si de pe loc,e ok?
sau te duci la calarasi? ( eu nu merg ) |
| All times are GMT +2. The time now is 08:46. |
- Copyright 2026 4Tuning