![]() |
intalnirea de week end !
deci ,sa vedem din nou,unde si cand
|
Re: intalnirea de week end !
Quote:
P.S Locul si ora se modifica? |
Re: intalnirea de week end !
Cam pauza la toata lumea, pana acuma s-au uitat 74 de persoane la thread-ul asta, dar nimeni nimica...
Pana acuma asa sta treaba ca ne intalnim la moara cu noroc, mai asteptam prouneri... Cineva ceva? |
Re: intalnirea de week end !
daca asa va ramane se ne intalnim la moara cu noroc atunci trebe sa stiu sigur pt.ca am vorbit cu patroana si ne va rezerva masa acolo si ar fi bine sa stim circa cate pers. vor veni,ora cum vreti voi,ce ziceti de ora 20.00 sau 21.00 e mai bine acuma e mai repede seara ca si vara,si mai asteptam si alte idei(locuri)
|
Re: intalnirea de week end !
Eu sunt deacord cu Moara cu Noroc.Acuma vedem pe parcurs ce si cum caci nimic nu e batut in cuie.O chestie negativa ar fi lipsa unei parcari a localului.Vinerea asta nu pot veni ne vedem data viitoare...Numai bine!
|
Re: intalnirea de week end !
Pai pe avram iancu se poate parca de obicei este loc si se mai poate parca si pe calea traian ca oricum nu vor veni masini cu zecile.
|
Re: intalnirea de week end !
pai daca mergem la Moara cu Noroc atunci ar trebui fara masini sa mergem,eu am vb cu Robi din 16 de exemplu care o zis ca vine si el,vin si eu.....si restu lumii care o sa fie,mergem ne cinstim la un pahar si dupa fiecare face ce vrea.....
|
Re: intalnirea de week end !
acuma ... vine fiecare cu ce vrea si poate
important e sa se stranga ceva lume si sa fim acolo :) |
Re: intalnirea de week end !
cum ramane stabilit ora?ramene 21.00?
|
Re: intalnirea de week end !
cam asa pana la 21:00 ar trebui sa se stranga toti care vor sa vina.....
|
Re: intalnirea de week end !
mda ... cuma am sosit de la "intalnire"
am fost doar eu cu athes deci pe viitor merita sa se mai tzina ? ca din ce in ce mai putzina lume ... sa speram ca pe viitor o sa fie mai bine |
Re: intalnirea de week end !
eu nu vreau sa comentez ca de ce nu a venit lumea,masa era rezervata,liniste,era pregatit cate o bere din partea casei pt. toata lumea si vroiam si eu sa cunosc pe unii dintre voi si personal,poate data viitoare daca se vrea,si daca nu este convenabil locul ar fi bine sa ma anuntati sa nu rezerv masa si sa ma fac de cacao.
|
Re: intalnirea de week end !
intalnirea asta e belea.... poate restu au fost sub pod
|
Re: intalnirea de week end !
mda...eu si cu ink cativa am fost sub pod....
|
Re: intalnirea de week end !
dar in shimb, pe multi iam vazut plimbandu-se prin oras...si la intalnire nu au fost prezenti.....asta este!!!!
|
Re: intalnirea de week end !
ioi ce-mi place de voi :))un pic lipsesc si eu si se si strica treaba pe aici....:))
|
Re: intalnirea de week end !
nah bine mey ... se vede ca u esti miezu` ;)
|
Re: intalnirea de week end !
poi...ms ms...;)eu asa imi faceam programu...vineri seara intalnirea cu voi nimik altceva....si nu cred ca-i imposibil...plus ca deja eu zic ca suntem un grup de prieteni care si daca nam vb pe forum tot am iesi la o poveste...bine a fi...:)
|
Re: intalnirea de week end !
Dupa cum vad se cam strica treaba pe aici,nici pe forum nu prea mai este asa miscare cum era inainte dar nah....fiecare cu problemele lui sper ca data viitoare va iesi mai bine
|
Re: intalnirea de week end !
vineri toti va-ti anuntat dar cam putin am fost......eu,devi,robi si restu care au venit am fost la o mica distractie:D ....stie devi,i-a parut rau ca a venit cu masina.....data viitoare vi si tu fara....si sper si restu lumii....numa bine.
|
Re: intalnirea de week end !
pai ... noi eram si va aasteptam la moara cu noroc.
pe la ora 9 cand am mers incolo am trecut si sub pod si nu era nimeni . cred ca nu o fumctzionat bine comunicarea. data viitoare ;) |
Re: intalnirea de week end !
Cand va mai fii data viitoare??? pot fi si eu prezent????
|
Re: intalnirea de week end !
Quote:
|
Re: intalnirea de week end !
oky .. atunci o intrebare mica ...
saptamana ce vine unde ne intalnim ? sub pod sau la ceva local ? |
Re: intalnirea de week end !
hei serifilor...intalnitivaca deobicei sub pod....stati juma de ora pana va strangeti si dupa va luati si va duceti unde vreti..:P:D
|
Re: intalnirea de week end !
probabil asa o sa si facem ...
ca altfel nu e sigur nimic. |
Re: intalnirea de week end !
asa ar fi bine ca dupa aia unu zice ca mergem acolo restu zic dincolo si dupa aia nu ne mai gasim:D ....sub pod ar trebui sa ne intalnim si dupa aia ne decidem unde sa mergem,ca acuma locatiile o sa le mai schimbam sa nu ne plictisim......
|
Re: intalnirea de week end !
Quote:
|
Re: intalnirea de week end !
am o intrebare..week`end`u asta vine cineva?
|
Re: intalnirea de week end !
Quote:
|
Re: intalnirea de week end !
Dute tu juana :) , da cum ca targi un chef si cu noi? :) atunci sub pod ne intalnim, daca nu ajung pana atunci acolo va sun pe tel. Sper ca va fi chef cum a fost saptamana trecuta... :lalala: :dance: :drunk: :pelvic_th :ciggy:
|
Re: intalnirea de week end !
Quote:
|
Re: intalnirea de week end !
oky ... prezent si eu
cu sau fara mashina :) |
Re: intalnirea de week end !
Pai sa vedem poate na arata baietii cum sau distram sapt trecuta ;)...eu fara masina, propun sa mergem sa ne cinstim cu un paharel :D la o vorba.
Numai bine! |
Re: intalnirea de week end !
Eu sapt. asta si urmatoarea nu o sa pot ajunge. Sorry Dar ne vedem peste doua saptamani;) Be cool and drive safely
|
Re: intalnirea de week end !
eu zic ca week-endu` asta o iesit super ok
si lume ... si de toate ;) |
Re: intalnirea de week end !
Quote:
|
Re: intalnirea de week end !
mda ... si stim de ce ...
ca a revenit miezu` ... adik nicu o fost si el altfel nu se explica |
Re: intalnirea de week end !
mai cam mult suc s-a consumat:D .....si la Holdo cam rau i-a fost dupa sucu ala:lol: stie el.....
|
Re: intalnirea de week end !
Am vazut faza cu sucul.. nu prea ia "placut" mai ales prima inghititura :D data viitoare o dam pe vin fiert.In rest...cel putin tot atatia sa fim de acuma incolo la intalniri!
Numai bine! |
| All times are GMT +2. The time now is 10:47. |
- Copyright 2026 4Tuning