![]() |
Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
12 Attachment(s)
Auto Moto Erotic Show va avea loc la Baia Mare in casa tineretului pe data 20-21 octombrie.orar sambata-duminica intre orele 13-24
-expozitie masini modificate ,motorciclete,atv-uri ,jetski-uri si snowmobile -10 fete de la revista budoar vor crea o atmosfera incendiara pe toata durata expozitiei -pt doamne si domnisoare avem numeroase surprize constand in cadouri si nu numai -bauturile vor fi asigurate de barul restaurant barbarossa -concert Rappa si Confidential.pt acest eveniment Rutierul (din formatia RAPPA) a compus o melodie special in memoria lui micutul ce a fost presedinte midnight racers |
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
Prezent!!!!!!! :D
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
3sge cred ca vrei sa zici ca TOTI vom fi prezenti acolo!!
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
:D Daaaaa. Sigur ca da! Mai ales ca sunt 10 fetitze
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
si din surse "neoficiale" stim si unde sunt cazate...:P
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
Deci ia zice`ti`mi si mie care e Casa tineretului? is Din Baia Mare si nu stiu. ms :)
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
e langa bazinul de innot, sau sala sporturilor sau exact langa BCR
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
Ma bucur robi ca ai reusit sa faci ce ti-ai propus!! Bafta multa si normal ca vom fi prezenti! Sunt chiar curios ce masini o sa fie prezente! Pt cornel- Cladirea e vizavi de banca raiffaisen , langa BCR, si mai exact unde se tine explo-flora de castane!
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
Quote:
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
Intrebare , Dumnezeule , Se face inauntru? Daca da , la naiba , cate masini pot incapea in casa tineretului? Maxim 10 nu?:)) Cate sunt si fetitele:)) Ce sa zic , bafta , voi fi si eu prezent sa vad ce ati organizat.
P.S: Am fost de castane la Expo-Flora , si de abia am putut respira acolo la ce inghesuiti eram. Si era foarte putina lume lol!:lol: P.S: Daca vorbesc prostii , corectati-ma careva va rog , poate nu vorbim de aceasi sala. |
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
e vb de aeeasi sala la care te gandesti si tu!problema e ca in baia mare nu exista o cladire pt expozitii!pt prima editie trebuie sa ne multumim cu atat!
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
o sa fie un eveniment pe cinste....pretul biletului???varsta de intrare???informatii....ati avut o initiativa buna...macar asa faceti Baia Mare cunoscuta...succes...o sa vin si io
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
coco din pacate pentru tine, asta din ce am vazut pe afis e interzis minorilor, daca te uiti pe afis in stanga sus scris vertical.
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
Quote:
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
Robi ...felicitari pt initiativa ...bravo frate ...la putin timp dupa Pro Street Tuning Event ...indrrepti atentia din nou catre Baia Mare:) S-a anuntat tarziu ce-i drept dar ...mai bine mai tarziu decat niciodata ....sper ca l-ai invitat pe FLORIn cu al lui S14 ...asa asa ca sa il felicitam pt evolutia de la KOE :)
Mare pacat ca sunt departe de voi ...departe de orasul in care am am inceput sa intru in lumea auto ...Bafta cu eventu !!! |
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
Frumos ROBI dar din pacate in perioada asta nu o pot veni chiar daca as vrea motive personale ( sincer as fi vrut sa paticip mai ales din cate stiu ca o sa fie pe acolo :lol: :D :twisted: ) !! Sper si cred ca va avea SUPER SUCCES acest show fiind organizat de tine !! Multa bafta in organizare si macar sa ne delectam cu poze daca nu o sa fim prezenti !! ;) :idea: :arrow:
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
O idee foarte buna de a organiza evenimente de acest gen la Baia Mare.
Super! Ne vedem akolo |
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
Pacat ca e asa departe .... poate pe viitor facem asa ceva si mai aproape de Bucuresti ...
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
Quote:
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
inca unu la prezenta si inca ceva o paranteza imi place k incepe si baia mare sa fie p harta automobilistita.. din ceea in ce mai mult ... felicitari organizatorilor
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
Pare...cum sa zic ...delicios :twisted: ... da' care-i pretzu' intrarii ?
She are careva vreo idee kt fac din Bucureshti pana la show ? |
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
Quote:
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
probabil k ai tu idee despre ce vorbeshti..da'..oricum.km kt crezi k fac ?
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
ioi, cam departe...
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
Undeva la +- 600 km si echivalentul a 10 ore de condus in regim normal. Oricum stai linistit ca cine isi propune sa vina si este impatimit tot vine, nu e vorba de distanta si avand in vedere ca va fi sau nu un week-end reusit vom vedea, dar nu cred sa fie un esec dupa cum arata si cred ca va da chiar bine!!!!! Hai cu week-endul!!
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
Quote:
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
cat de rau poate fi ? da' cu kt drumu' va fi mai nashpa cu atat am sa doresc sa-mi clatesc ochii mai bine...pentru fiekre groapa luata in portbagaj ...vreau sa kda un articol vestimentar unei doamne cu rol de a-mi pune roshul in obraji :twisted:
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
Quote:
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
sal all deci sa o luam cu inceputul pretul biletelor este de 15 lei.
citesc pe forum ca nu merita sa vi la show din bucuresti pt nu va fi nu stiu ce. Ei am sa va zic ceva sunt unul dintre organizatori robert fiind celalalt si va dau cuvintul meu am facut tot posibilul pt a face acest eveniment cit mai placut.Asta in primul rand apoi cred ca este o initiativa buna pt nimeni nu face nimic,sa scrii negativ pe forum este usor sa pui osul la treaba este mai greu.A si nu in ultimul rand cred ca merita pt toate eforturile de al organiza au fost facute pe munca noastra sponzorii participind cu 10% in total toti la un loc si totusi nu am dat in spate.Daca esti pasionat vi daca nu stai acasa np asta cred ca decide fiecare.Este mai simplu sa stai la gura sobei cu laptopu in mana si sa scrii ca nu merita,despre ceva ce tu habar nu ai cu ce sa maninca sau ce va fi.Da ma rog eram siguri ca se vor gasi cativa la care nu le va pica usor.Apoi il alte ordine a ideilor (nu asa a pornit)dar din pacate asa se termina este un memoriam pt cel ce a fost Micutul.va fi un moment de reculegere si avem pregatita o piesa special dedica lui. In rest nu stiu ce sa va mai zic astept intrebari |
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
bravo istvan, noi MR baia mare te sustinem 100%!! cei ce aveti pareri ca nu va fi nu stiu ce sa nu vina, sa stea acasa vorba lui steel, "la gura sobei cu laptopul in brate!" va fi un eveniment pe cinste!! in sfarsit se face si in baia mare ceva de calitate!!
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
Si nu in ultimul rand tin sa multumesc in numele meu si al lui robert tuturor celor care ne-au ajutat chiar si cu o idee sau pur si simplu cu un telefon sau celor care sau implicat mai mult decit le permitea timpul celor de la midnightracers si prietenilor lista ar fi prea lunga sa ii amintesc pe toti.Oricum se stiu ei si mersi
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
vreau si io acea mel plz.o are cineva?
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
Oriunde sunt si neajunsuri dar avand in vedere ca se organieaza un astfel de show, nici nu ar trebui sa punem in discutii ca va fi nereusit!!! Ar trebui sa va bucurati ca se organieaza asa ceva! Bafta ! (Daca aveti nevoie de ajutor si va pot ajuta nu ezitati sa spuneti) Sanatate!
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
Vine toata tara, ne adunam in Baia Mare :)
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
cineva a cerut piesa care este dedicata Micutului dar din pacate trebuie sa va spun ca o veti putea primi doar dupa eveniment imi doresc k la acest eveniment sa se auda prima data piesa,si credeti-ma e super k lumea piesa
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
E ceva piesa noua facuta pentru el? sau piesele care exista deja?
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
bogo din cate am inteles io la show va fii in prima auditie ... deci ii una noua:P asa cred
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
e vb de o piesa noua super k lumea
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
e o piesa special dedicata lui Micutzu si MR, multumim pe aceasta care trupei Rutier si organizatorilor! Ne vedem la show!!!
|
Re: Auto Moto Erotic Show . 20-21 octombrie.
Simt ca o sa fie ceva frumos :twisted:
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:10. |
- Copyright 2026 4Tuning