Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   VERSUS AUTO (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto.html)
-   -   Luxoasa sport vs Sportiva de lux (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto/5407-luxoasa-sport-vs-sportiva-lux.html)

SHOGUN-A8 17-05-05 20:01

Luxoasa sport vs Sportiva de lux
 
Sper k intzelegetzi la c ma refer...la o mashina de lux sportiva shi la o mashina sport de lux.Sigur k fiecare are mai mult din categoria ei,dar are shi din cealalta.

Ciro_zel 17-05-05 20:17

Depinde de gusturi....prefer sport si lux ;)


P.S. Sfat: Stiu ca esti nou pe aici..stiu ca esti entuziasmat si vrei sa citesti totul..sa afli totul..sa raspunzi pe la fiecare topic si sa creezi cateva noi..dar ia-o mai usor ca o sa se supere oamenii pe aici...Am facut si eu la fel la inceput da' m-am oprit la timp..iti doresc succes ;)

SHOGUN-A8 17-05-05 20:20

mersi pt sfat,eshti de treaba.O sa tzin cont de ce ai spus :D

200SX 17-05-05 21:08

SPORT si apoi LUX, (daca nu exista lux nu ma deranjeaza)

PS: daca postezi ontopic poti sa postezi cat vrei nu se supara nimeni

RoSonic 17-05-05 21:17

Am editat eu titlul, pentru a fi mai clar.
O mica observatie: in mesaje si sau macar in titluri (ca sunt doar cateva cuvinte), incearca sa scrii corect romaneste si nu ca in sms-uri/mirc. Ca nu e nici o graba cand scrii un post aici. (ma refer la shi, k , c, tz)

B 68 VLD 17-05-05 21:34

Quote:

SPORT si apoi LUX, (daca nu exista lux nu ma deranjeaza)
Same opinion. Nici aer conditionat nu vreau. Pe masina mea l-am folosit de maxim 2 ori si asta la inceput. :lol:

COObra 17-05-05 21:41

SPORT-SPORT-SPORT si daca mai ramane si de un pic de lux nu ma supar

mike20 18-05-05 16:05

imi plac masinile SPORT.. mai mult decat cele foarte luxoase , dar si masinile care imbina cu bun gust luxul cu sportivitatea :!: 8)

AR120CP 18-05-05 16:20

Luxoasa sportiva 8)

alexutzu 18-05-05 19:08

SPORT SPORT SI IARASI SPORT!

as renunta la lux fara sa clipesc, doar ca sa fie sport!

pimp_lex 18-05-05 20:04

depinde de multi factori: unde locuiesc, am familie/n-am, daca da, cati copii daca am copii, in ce stare sunt strazile, de ce buget dispun, mai am vre-o alta masina sau nu, pt ce e folosita masina

in situatia prezenta: lux si apoi sport: iarna 6 luni pe an, drumuri f proaste, masina unica deci folosinta multa pt nevoi de gen servici, vacanta, cumparaturi.

sil4tuning 19-05-05 05:59

sportiva de lux , ex .........

ERY 19-05-05 08:04

o luxoasa sportiva ( este si luxoasa si sportiva) :wink:

Alexutzzz 19-05-05 10:46

luxxxxxxoasa dar sa mearga ca o sportiva

cristi_ubs 19-05-05 19:03

spooooooooooort,si daca mai raamne loc de lux e ok.dar numa sa fie sport.

Rolex_Logan 19-05-05 20:28

vad k toata lumea alege sport si lasa luxul la o parte insa ce nu a luat nimeni in calcul este ca TRAIM IN ROMANIA si degeaba poti sa ai o masina super sport k daca ai ghinionul sa prinzi ora de varf in bucuresti adica artera dorobanti-stefan cel mare-obor si mai sunt si 30 de grade afara si nu ai clima pe masina te-a facut dumnezeu fericit.... lasi masina pe margine si o iei pe jos ....


All times are GMT +2. The time now is 17:25.

- Copyright 2026 4Tuning