Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   ITS - 2005 - Oradea (https://forum.4tuning.ro/87-its-2005-oradea.html)
-   -   TOYOTA SUPRA - The Fast and the Furious (https://forum.4tuning.ro/87-its-2005-oradea/5297-toyota-supra-the-fast-and-the-furious.html)

ZoliaT_2 12-05-05 23:31

TOYOTA SUPRA - The Fast and the Furious
 
6 Attachment(s)
noi nu avem cuvinte ... bagam doar cateva poze

cele mai interesante comentarii vor primi invitatii gratuite la showl de la ORADEA

daflyer_oradea 12-05-05 23:33

Furioasa si iute ... mai mult de atat nu cred ca are nimeni de spus.

aR99bMw 13-05-05 00:09

fain si utilaju asta.... :lol: sincer...as cara lemne cu ea prin centru orasului :lol:

xxdadixx 13-05-05 00:32

In una din poze scrie pe parbiz -For Rent! O inchiriez eu pt o legala :lol:

ffocus 13-05-05 09:30

on the phone

1st guy:
...now tell me...how is it?

2nd guy:
this car....oh my god...i mean look at the....damn is sooo...and the....ooook! now check this out....how the....perfect...(words fading...hang-up)

1st guy:
HEY!...c'mon man...tell me something!....damn...i gotta see it myself

question is: which guy you wanna be? :lol:

Skillzu 13-05-05 10:33

sigur cel de-al doilea tip... 8) incredibil k dupa atata timp masina asta mai umbla inca prin lume,si o sa ajunga la oradea si nu la bucuresti.....asta ar trebui sa ne puna un pic pe ganduri....oradea,timisoara,arad vs. buc...am pierde de fiecare data...

masina....chiar frumoasa si facuta k la carte......parerea mea ;)
daca as fi acolo m-as lipi cu ceva dea ea.100 de tuburi de picatura...sau ceva...sa nu ma mai ia nemenea de acolo.mi-ar tine masin asta si de foame si de sete 8) :lol:

flaviutza 13-05-05 11:01

da
 
:D Daca masina asta ar fi barbat m-as culca cu el instantaneu si nonstop 8) si l-as cere si de barbat implicit! :D

TEKIN 13-05-05 11:49

:peace: :peace: bravo bravo flaviuta ce fantezie ai :lol: eu vin doar pt masina asta la oradea sa fac vreo 200 poze si vreau sa le lipesc in camera mea casa visez fiecare noapte cu flaviutza aa pardon cu supra 8)

Piry 13-05-05 12:46

acesta masina estea deaSUPRA tututor 8)

Mr.Nice 13-05-05 12:59

Masina asta este un vis facut realitate...
Un vis care pana la urma a iesit frumos...
Te trec fiori cand vezi \"bestia\" asta pe strada, te trec mii de ganduri si ai vrea sa fii in locul soferului care se uita la capetele intoarse dupa ea si la randul lui ( soferul ) fiorii il cuprind stiind k \"bestia\" \"sperie\" trecatorii...




PEACE
:peace:

flaviutza 13-05-05 13:05

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TEKIN\"
:peace: :peace: bravo bravo flaviuta ce fantezie ai :lol: eu vin doar pt masina asta la oradea sa fac vreo 200 poze si vreau sa le lipesc in camera mea casa visez fiecare noapte cu flaviutza aa pardon cu supra 8)

Ok ,ne vdm la ITS 2005 si sa stii ca am de gand sa fac \" senzatie\",ma refer la imbracaminte,numai sa nu fie firg ....si chiar o sa am nevoie sa-mi faca cineva poza digitale ca eu nu am numai aparat normal.

EVOLUTION8 13-05-05 13:19

Ideea ca nu vine la Bucuresti este ca la Timiosara,Arad,Oradea etc sunt intradevar oamenii cum ar trebuii sa fim si noi ........

daflyer_oradea 13-05-05 13:54

Deci, ardelenii si banatenii \"deasupra tuturor\"??
Sau ce vreti sa spuneti? :chainsaw: :chick: :dance:

EVOLUTION8 13-05-05 14:01

La cum va purtati si sunteti foarte de traba 10 x nu am ce sa zic.

daflyer_oradea 13-05-05 14:10

Multumim frumos. Oricum chestia se va demonstra in 22. :)
pana atunci, aveti grija ce faceti, sa nu ratati asemenea show :)
:wink:

EVOLUTION8 13-05-05 14:19

Eu cel putin nu voi rata acest show.
Ar fii pacat sa nu vad asa ceva.
Sunteti cei mai tari pt. ca ati organizat un astfel de eveniment si cu o astfel de ampoare.
Inca o data FELICITARI si cat mai multe astfel de evenimente !!!!!!

irina 13-05-05 15:51

multumim frumos, si aici vorbesc in numele meu, al baietilor si al echipei care vine din belgia.
dar ca sa ne aratati ca apreciati cu adevarat ceea ce incercam sa facem , haideti sa ne felicitati personal!
:)

EVOLUTION8 13-05-05 17:59

Eu ti-am spus ca vreau sa vin.
Nu se poate sa ratez asa ceva.
Ar fii super nasol sa nu pot sa ajung dar si cu trenul si tot vin !! :lol:
Sper ca o sa ne intalnim acolo dar cred ca va fii multa lume.

xxdadixx 14-05-05 17:25

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"irina\"
multumim frumos, si aici vorbesc in numele meu, al baietilor si al echipei care vine din belgia.
dar ca sa ne aratati ca apreciati cu adevarat ceea ce incercam sa facem , haideti sa ne felicitati personal!
:)

Eu o sa vin la sigur. Doar sa pastram legatura aici. Chestia e ca deja am convins multa lume ca un asemenea aveniment nu trebuie ratat. Am vazut filmuletzul de prezentare de pe site-ul organizatorilor :shock: Combinat cu melodia da super. Precis o sa iasa Show Megashow :lol:

valib 14-05-05 23:16

irina....unde va gasesc?adica cum va gasesc?ca va felicit io!tzin neaparat!
poate primesc si ceva autografe:)

daflyer_oradea 15-05-05 01:04

A...am uitat sa adaug la caracterizarea Suprei : \"MASACRU\"!!! :dance: :wink:

Dodger_ 15-05-05 08:56

cand am vazut filmuletzu de prezentare am stat cu gura cascata cateva min pana miam revenit....

si cand am vazut Supra portocalie aproape mor dat lacrimile....

de Eleanor nici nu mai vorbind

:shock: :shock: :shock:

aresH 16-05-05 05:29

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"irina\"
multumim frumos, si aici vorbesc in numele meu, al baietilor si al echipei care vine din belgia.
dar ca sa ne aratati ca apreciati cu adevarat ceea ce incercam sa facem , haideti sa ne felicitati personal!
:)

te felicit anticipat .. chiar e extrahormonala masina :shock: <-Hey oL->

orlando 16-05-05 10:02

:yikes: :yikes: :yikes: ai ce sa ii zici la asemenea mashina....sau de fap ai ce sa ii zici...damn ca nu e a mea cam atat ai avea ca sa ii reproshezi...mashina asta cred ca daca ai sta sa calculezi catzi verzishori a bagat in ea cred ca imi luam casa...si mai mult ca sigur asa e...respect ptr mashina asta si plus ca a fost in fast & furious...oare cat prinde cu treapta 1 cat o dacie in treapta a 5 a? :P

Gratzian 18-05-05 02:16

castigatoare flaviutza
trebuie sa se inscrie conform:
https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...=7584&start=15
ultimul post

LMX_Catalin 18-05-05 18:02

Asta merge si cu GPl nu va suparati?

Anonymous 19-05-05 20:26

:(((
 
bah sa moara mami ce ma oftic ca nu pot sa ajung la oradea :(( visu meu de-o viatza sa vad supra din ff :( sa imi povestiti si mie cum a fost }{

Psycho 22-05-05 12:30

cineva a zis k daca era barbat .. la mine e varianta invers .. daca ar fii femeie nu m`ash da jos de pe ea sau din ea ... si ar fii singura femeie cu care nu mi`ar fii .. sau poate mi-ar fii rushine sa merg cu ea pe strada ptr k intorc totzi capu dupa ea ... ... si de asemenea ash fii gelos daca s`ar uita altcineva la ea :)

zarathustra 23-05-05 10:42

vazut supra in germania de vanzare 3200 euro, 238 cai... arata bine...

Dodger_ 23-05-05 17:03

pacat numa k nu o poti inmatricula :(

TEKIN 23-05-05 17:08

asa crezi tu :wink: japoneza nu trebe euro 69 asa ca poti inmatricula da platesti dublu

florin_cars 26-05-05 10:38

da ce au japonezele asa special? stiu ca au alte norme si cineva pe forum a zis ca se echivaleaza la RAR cu normele EURO si dk se incadreaza e ok, trece, dk nu, NU.
sau sta altfel situatia ?


All times are GMT +2. The time now is 01:18.

- Copyright 2026 4Tuning