Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S. Speedline Motorsport (https://forum.4tuning.ro/336-speedline-motorsport.html)
-   -   Making of ... (https://forum.4tuning.ro/336-speedline-motorsport/52127-making-of.html)

Lucian 20-09-07 11:58

Making of ...
 
10 Attachment(s)
Ceva interesant ...

NOSdriver 20-09-07 12:08

Re: Making of ...
 
super jmeker clubu..numa vedete prin prejma si aici ma referi la toti membri clubului prezentatoarea :))) si mahinile vedete rau.. :)

Lucian 20-09-07 15:24

Re: Making of ...
 
1 Attachment(s)
Si una de la George ...

Lucian 21-09-07 09:33

Re: Making of ...
 
Ce a iesit se va putea vedea duminica la B1 TV ... emisiunea Tuning Show .

NOSdriver 21-09-07 10:58

Re: Making of ...
 
Quote:

Originally Posted by Lucian (Post 1111331)
Ce a iesit se va putea vedea duminica la B1 TV ... emisiunea Tuning Show .

la ora 12.30

Bigu 23-09-07 13:03

Re: Making of ...
 
bai frate, deci acru! unde e restu????? ma refer la materialul video.....

Lucian 23-09-07 13:29

Re: Making of ...
 
Buna intrebare. Se pare ca e multa lipsa de seriozitate ....

Lucian 24-09-07 10:15

Re: Making of ...
 
Le multumesc baietilor din BV pt deplasare , Mihai Service Top (www.mst-auto.ro) pt gazduire , Amckart (www.amckart.ro )pt ca ne-au permis sa folosim pista si parcarea si lui DJ Rynno pt ca a fost alaturi de noi . In seara asta sper sa o rezolv cu inregistrarea .

Lucian 24-09-07 21:51

Re: Making of ...
 
http://myspacetv.com/index.cfm?fusea...deoid=18792438

Lucian 26-09-07 00:33

Re: Making of ...
 
Se pare ca vom avea ce vedea si duminica asta ... nu pierdeti emisiunea !

Bigu 26-09-07 01:53

Re: Making of ...
 
o sa arate cum tzopaie telefoanele pe plafon sau o sa fe numa STIul si speedsteru?

Lucian 26-09-07 09:26

Re: Making of ...
 
Jur ca as vrea sa stiu si eu .

Lucian 30-09-07 10:38

Re: Making of ...
 
Poate inregistreaza cineva emisiunea de azi ....

Bigu 30-09-07 13:09

Re: Making of ...
 
foarte tare! exact ce am preconizat:))

Lucian 30-09-07 14:21

Re: Making of ...
 
A iesit super. Felicitari B1. Imi retrag cuvintele. Nu ma asteptam sa iasa atat de bine . Sper ca a inregistrat cineva .

Lucian 06-10-07 19:28

Re: Making of ...
 
Si a 2-a emisiune ... http://myspacetv.com/index.cfm?fusea...deoid=19519750


All times are GMT +2. The time now is 09:25.

- Copyright 2026 4Tuning