Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Campionat de Pool pe Ym! (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/51290-campionat-pool-ym.html)

VaLeX 11-09-07 17:15

Campionat de Pool pe Ym!
 
care se baga ?

16 oameni ..se joaca in felul urmator : 2-0 sau 2-1 (la 1-1 se mai joaca un meci) ...dac va bagati lasati'va si id'ul

:D sa vdm cine'i mai bun :twisted:

Daca postezi ceva da mai multe EXPLICATII !! :idea:

ggd_87 11-09-07 17:40

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
poti da mai multe detalii despre acest campionat?

VaLeX 11-09-07 17:44

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
e pentru distractie ..in lipsa de ocupatie
suntem 16 "jucatori" apoi 8 .4 . 2 si castigatoru' ( ce castiga ? nimic , experienta ;) )

cine cu cine joaca ( vom alege..numai sa fim 16) ...apoi mai vdm

sandrin 11-09-07 18:15

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
sa vezi blaturi :lol:

Cristi T 11-09-07 18:22

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
eu unu ma bag daca se tine :d

boy_wonder 11-09-07 18:43

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by Cristi T (Post 1094369)
eu unu ma bag daca se tine :d

si eu si eu si eu :lol: :lol: :lol:

VaLeX 11-09-07 18:59

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
inca 13 .. go go go :D

Toyo9J 11-09-07 19:13

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Inca 12 :idea:

trafy-vr6 11-09-07 19:16

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
ma bag si eu... valcea_racing :)

VaLeX 11-09-07 19:25

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
pana acum suntem :

1.VaLeX
2.Cristi_T
3.boy_wonder
4.Toyo9J
5.trafy-vr6

mai asteptam concurenti

dagosh88 11-09-07 19:32

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Dar stabiliti o data si o ora la care sa se tina,ca degeaba se baga toata lumea fara sa stie cand este...
Va adunati toti intr-o conferinta si acolo decideti care cu care joaca.

VaLeX 11-09-07 19:37

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by dagosh88 (Post 1094494)
Dar stabiliti o data si o ora la care sa se tina,ca degeaba se baga toata lumea fara sa stie cand este...
Va adunati toti intr-o conferinta si acolo decideti care cu care joaca.

de indata ce vom fi 16 ..se fac alegeri si timp de o zi pot sa dea "battleul" ..si unul dintre ei pun rezultatul pe forum , pt a merge mai departe castigatorul ;)

sandrin 11-09-07 19:48

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
si eu :))
sandryn89v :D

REPTYLE 11-09-07 20:56

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
ma bag si eu
id: coji93 :D

b0b0 11-09-07 21:16

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
+1

bobo_razvy

(!8Y_M 11-09-07 22:50

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
hop si eu...bafta

VaLeX 11-09-07 22:53

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
deci ..astia suntem

1.VaLeX
2.Cristi_T
3.boy_wonder
4.Toyo9J
5.trafy-vr6
6.sandrin
7.REPTYLE
8.b0b0
9.C!8Y-M(ucles :lol:)

inca 7 copii :D

Gorby 12-09-07 00:53

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Si eu! :)

nfs_al3x

Magos 12-09-07 01:00

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Ma bag!! :D

dagosh88 12-09-07 01:37

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 1094504)
de indata ce vom fi 16 ..se fac alegeri si timp de o zi pot sa dea "battleul" ..si unul dintre ei pun rezultatul pe forum , pt a merge mai departe castigatorul ;)

Am inteles,ok,deci ma bag si eu, id-ul de mess: dagosh88

boy_wonder 12-09-07 09:59

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
valex cand ne strangem toti 16, iei id-urile si le postezi pe toate aici :lol:
sa-ti faci bine treaba de organizator :))

DACIA-Wrc 12-09-07 10:43

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
alecs_rg numa daca se poate tine dupa 9 seara

VaLeX 12-09-07 11:21

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
si ne-am mai adunat ->

1.VaLeX
2.Cristi_T
3.boy_wonder
4.Toyo9J
5.trafy-vr6
6.sandrin
7.REPTYLE
8.b0b0
9.C!8Y-M
10.Alex-GBY
11.Magos
12.dagos88
13.DACIA-Wrc

Suntem la nr.norocos 13 :D ..mai asteptam 3 concurenti :D

Bmw_E30dak 12-09-07 11:32

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 1095546)
si ne-am mai adunat ->

1.VaLeX
2.Cristi_T
3.boy_wonder
4.Toyo9J
5.trafy-vr6
6.sandrin
7.REPTYLE
8.b0b0
9.C!8Y-M
10.Alex-GBY
11.Magos
12.dagos88
13.DACIA-Wrc

Suntem la nr.norocos 13 :D ..mai asteptam 3 concurenti :D


ma bag si eu
id: insomnia_squad

SHOGUN-A8 12-09-07 12:17

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
...shogun_alessandro...
Sper ca nu sunteti pe aici si campioni virtuali...:lol:

Sasha_z 12-09-07 12:51

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
thuamneee ce face viata asta din oamne....si plictiseala bineinteles isi are un rol principal....hai bft baieti...:D:D:D:D
<<<< PAS >>>>

69WRX 12-09-07 12:53

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
ma bag si io :)) sorin_dj1005 e id meu ;)

VaLeX 12-09-07 13:05

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
si am terminat inscrierile
astia suntem ->

1.VaLeX | str82valli
2.Cristi_T | yo_cristi04
3.boy_wonder | boy_wonder
4.Toyo9J |
5.trafy-vr6 | valcea_racing
6.sandrin | sandryn89v
7.REPTYLE | coji93
8.b0b0 | bobo_razvy
9.C!8Y-M | ciby_rider
10.Alex-GBY | nfs_al3x
11.Magos | magos_5
12.dagos88 | dagos88
13.DACIA-Wrc | alecs_rg
14.BMW-E30dak | insomnia_squad
15.SHOGUN-A8 | shogun_alessandro
16.69WRX | sorin_dj1005

astia suntem , dac am gresit cu id'ul sa ma corecteze :D

dupa amiaza urmeaza "extragerea" si timp de o zi aveti tot timpu sa jucati (15 -20 minute dureaza nu mai mult cele 2-3 partide) .. :D

Xel'Naga 12-09-07 13:05

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Hai ca sunt curios ... ce se intampla cu chestia asta !! Dar vorba lui Sasha , plictiseala va omoara :lol: :rolleyes2 :idea: !!

Astept sa anuntati ziua si cum o sa fie organizate meciurile ;) :rolleyes2 :idea:

Bmw_E30dak 12-09-07 13:08

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 1095825)
si am terminat inscrierile
astia suntem ->

1.VaLeX | str82valli
2.Cristi_T | yo_cristi04
3.boy_wonder | boy_wonder
4.Toyo9J |
5.trafy-vr6 | valcea_racing
6.sandrin | sandryn89v
7.REPTYLE | coji93
8.b0b0 | bobo_razvy
9.C!8Y-M | ciby_rider
10.Alex-GBY | nfs_al3x
11.Magos | magos_5
12.dagos88 | dagos88
13.DACIA-Wrc | alecs_rg
14.BMW-E30dak | insomnia_squad
15.SHOGUN-A8 | shogun_alessandro
16.69WRX | sorin_dj1005

astia suntem , dac am gresit cu id'ul sa ma corecteze :D

dupa amiaza urmeaza "extragerea" si timp de o zi aveti tot timpu sa jucati (15 -20 minute dureaza nu mai mult cele 2-3 partide) .. :D


sa inteleg k o sa fie 3 din 5 nu?

VaLeX 12-09-07 13:13

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by Bmw_E30dak (Post 1095836)
sa inteleg k o sa fie 3 din 5 nu?

nu ..o sa fie ori 2-0 ori 2-1 :D ..la 1-1 se mai joaca un meci pt 2-1 ..capisci ?

acu ma jea la conducere..cand vin fac extragerile si aveti timp de o zi sa jucati :D ...salut

VaLeX 12-09-07 16:11

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
si se joaca in felul urmator :

VaLeX vs. Toyo9J |
-----------------------| => Castigatorii vor juca
Cristi_T vs. RAPTYLE |



boy_wonder vs. b0b0 |
-------------------------| => Castigatorii vor juca
trafy-vr6 vs. DACIA-Wrc |



sadrin vs. dagos88 |
-------------------|=> Castigatorii vor juca
Magos vs. 69WRX |



Alex-GBY vs. Shogun-A8 |
--------------------------|=> Castigatorii vor juca
C!8Y-M vs. BMW-E30dak |

id'urile le gasiti pe pagina anterioare

dupa fiecare meci, unul dintre cei 2 concurenti va posta CASTIGATORUL
Aveti o zi la dispozitie sa puneti rezultatele !
In caz ca in timpul meciului cade netu/se intampla ceva cu calculatorul unuia , va intelegeti la inceputul partidei [ori il reluati , ori se pune victorie celuilalt (Nu la intreg MECIUL, doar o partida)]


Termen limita pt rezultate : 13.sept.2007 ora: 16:00



\!/ SUCCKES \!/


HAI SA VA VAD ... ;) :idea: :arrow:
BAFTA ALL !! :twisted: :D

Bmw_E30dak 12-09-07 16:13

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
succes la toata lumea..

boy_wonder 12-09-07 16:49

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 1095825)
si am terminat inscrierile
astia suntem ->

1.VaLeX | str82valli
2.Cristi_T | yo_cristi04
3.boy_wonder | boy_wonder
4.Toyo9J |
5.trafy-vr6 | valcea_racing
6.sandrin | sandryn89v
7.REPTYLE | coji93
8.b0b0 | bobo_razvy
9.C!8Y-M | ciby_rider
10.Alex-GBY | nfs_al3x
11.Magos | magos_5
12.dagos88 | dagos88
13.DACIA-Wrc | alecs_rg
14.BMW-E30dak | insomnia_squad
15.SHOGUN-A8 | shogun_alessandro
16.69WRX | sorin_dj1005

astia suntem , dac am gresit cu id'ul sa ma corecteze :D

dupa amiaza urmeaza "extragerea" si timp de o zi aveti tot timpu sa jucati (15 -20 minute dureaza nu mai mult cele 2-3 partide) .. :D

mi-ai gresit mie idu :lol:
deci id meu de mess e boy_wonder_ll

VaLeX 12-09-07 16:52

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
mai greseste omu' :D ..scuzoaiele mele , ia si joaca si lasa misto'ul :lol: :hug:

VaLeX 12-09-07 17:28

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
VaLeX vs. Toyo9J 2 - 1

(!8Y_M 12-09-07 17:38

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by Bmw_E30dak (Post 1096215)
succes la toata lumea..

O sa ai nevoie:D al meu esti:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Magos 12-09-07 18:33

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
He he he ....
Bafta lume...
Eu plec la cotonogit baietii la YM! POOL >:)

69WRX 12-09-07 18:37

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
deja mi-e frica :twisted: :twisted:

sandrin 12-09-07 19:25

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 1096213)
si se joaca in felul urmator :

VaLeX vs. Toyo9J |
-----------------------| => Castigatorii vor juca
Cristi_T vs. RAPTYLE |



boy_wonder vs. b0b0 |
-------------------------| => Castigatorii vor juca
trafy-vr6 vs. DACIA-Wrc |



sandrin vs. dagos88 |
-------------------|=> Castigatorii vor juca
Magos vs. 69WRX |



Alex-GBY vs. Shogun-A8 |
--------------------------|=> Castigatorii vor juca
C!8Y-M vs. BMW-E30dak |

id'urile le gasiti pe pagina anterioare

dupa fiecare meci, unul dintre cei 2 concurenti va posta CASTIGATORUL
Aveti o zi la dispozitie sa puneti rezultatele !
In caz ca in timpul meciului cade netu/se intampla ceva cu calculatorul unuia , va intelegeti la inceputul partidei [ori il reluati , ori se pune victorie celuilalt (Nu la intreg MECIUL, doar o partida)]


Termen limita pt rezultate : 13.sept.2007 ora: 16:00



\!/ SUCCKES \!/


HAI SA VA VAD ... ;) :idea: :arrow:
BAFTA ALL !! :twisted: :D

:)
..........


All times are GMT +2. The time now is 19:07.

- Copyright 2026 4Tuning