Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Renault (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault.html)
-   -   Intalnirea renault 5 (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault/51112-intalnirea-renault-5-a.html)

browser 09-09-07 23:35

Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by valir5gts (Post 1090991)
in legatura cu intalnirea.n-ati vrea sa fie odata cu intalnirea reno?am inteles ca este pe 29.este un topic deschis pe aici pe undeva.

Sa continuam discutia depre intalnirea renault 5
pe 29 e super locul si ora propuneri

valir5gts 10-09-07 12:11

Re: Intalnirea renault 5
 
e bine 29.ideea ar fi sa ne intalnim undeva unde sa stie si cineva care nu este din bucuresti.daca oamenii vor sa facem si o plimbare ceva mai lunga ar trebui sa ne intalnim de dimineata,nu?ar merge o iesire din bucuresti si un mic gratarel,nu?

browser 10-09-07 14:13

Re: Intalnirea renault 5
 
corect, locul de intalnire ? propuneri Pescarusi

NightDevil 11-09-07 09:33

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by browser (Post 1092027)
corect, locul de intalnire ? propuneri Pescarusi

gasesti u loc de parcare in pescarusi ziua .. ? sala polivalenta .. ar fi un punct de reper bun ..

valir5gts 11-09-07 12:39

Re: Intalnirea renault 5
 
cred ca sambata dimineata va fi libera parcarea de la pescarus.asta daca vreti sa plecam spre munte.

browser 11-09-07 21:05

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by NightDevil (Post 1093391)
gasesti u loc de parcare in pescarusi ziua .. ? sala polivalenta .. ar fi un punct de reper bun ..

ideea era sa vina cat mai multa lume si sa fie un loc cunoscut

miliady 12-09-07 16:30

Re: Intalnirea renault 5
 
haideti baieti ca ne vedem pe 29 la intalnirea reno.... ce mai incolo si incoace...

browser 13-09-07 01:27

Re: Intalnirea renault 5
 
Corect :) dar unde ?:D poate si stabilim

miliady 13-09-07 12:01

Re: Intalnirea renault 5
 
acolo unde e si intalnirea reno.... nu?

NightDevil 13-09-07 12:19

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by miliady (Post 1097690)
acolo unde e si intalnirea reno.... nu?

pai la intalnirea reno cred ka vin daca fac masina dar la munte in nici un caz ..consuma ceva asta micu al meu asa ka nu i-mi permit ...

miliady 13-09-07 12:21

Re: Intalnirea renault 5
 
pai se face la munte ceva? nici eu nu merg la munte cu al meu :P

apropo... ti-ai luat aprindere?

browser 13-09-07 15:21

Re: Intalnirea renault 5
 
ideea e ca io nu stiam de intalnirea reno unde se face ?

villytzah 13-09-07 19:25

Re: Intalnirea renault 5
 
Cel mai frumos ar fi sa ne intalnim undeva toate R5-urile si sa mergem in gasca pana la intalnirea RENO,"sa-i lasam cu gura cascata" cand aparem in haita :P

browser 13-09-07 19:43

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by villytzah (Post 1098423)
Cel mai frumos ar fi sa ne intalnim undeva toate R5-urile si sa mergem in gasca pana la intalnirea RENO,"sa-i lasam cu gura cascata" cand aparem in haita :P

deci super ideei sunt deacord hai sa o facem :D

warangel 14-09-07 15:52

Re: Intalnirea renault 5
 
si mie imi place ideea :-D yupyyyy, abea astept. da unde ne vedem? la Pescarus? la Polivalenta?
Intalnirea Reno unde se face?

browser 15-09-07 02:22

Re: Intalnirea renault 5
 
pai nici io nu stiu unde se face intalnirea reno... hai sa stabilim unde ne intalnim ca sa plecam ca shacalii :D

warangel 17-09-07 13:47

Re: Intalnirea renault 5
 
putem sa ne intalnim si la Ateneu in parcare, sau in Piata Constitutiei ca sunt locatii centrale.

browser 17-09-07 19:32

Re: Intalnirea renault 5
 
e prea bine acum sa vor si ceilalti :) e ok ?

warangel 18-09-07 16:54

Re: Intalnirea renault 5
 
ce e pacat e ca desi sunt multi cu R5-uri nu sunt multi care sa tina la buburuzele lor si sa le ingrijeasca si sa le iubeasca :((. gata cu sentimentalismele.

Hai in Constitutziei si gata, ca acusica vine 29 si noi ink ne hotaram unde sa ne vedem. Si acum hai sa dam sfoara in tzara!!!

browser 18-09-07 18:50

Re: Intalnirea renault 5
 
ok constitutiei, e prea bine dar sa fie si ceilalti deacord !

villytzah 19-09-07 00:46

Re: Intalnirea renault 5
 
IN regula, in piata constitutiei ne intalnim.
Sa voteze prezent aici cine vine casa stim cati suntem.
Intalnirea Renault unde are loc,stiti cumva ? Ca sa putem sa ne facem traseul.

browser 19-09-07 11:15

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by villytzah (Post 1107882)
IN regula, in piata constitutiei ne intalnim.
Sa voteze prezent aici cine vine casa stim cati suntem.
Intalnirea Renault unde are loc,stiti cumva ? Ca sa putem sa ne facem traseul.

am mai intrebat odata unde este intalnire reno
Eu voi fi prezent :)

warangel 19-09-07 13:43

Re: Intalnirea renault 5
 
prezent!!! yuppyyy!!!! :mrhappy: :clap:

warangel 19-09-07 13:47

Re: Intalnirea renault 5
 
aaa.... facem lista:?: :confused2

warangel 19-09-07 13:54

Re: Intalnirea renault 5
 
Intalnirea Reno.ro - Renault Club Bucuresti se tine in parcarea Salii Polivalente in fiecare zi de VINERI incepand cu orele 21:30. Va asteptam in numar cat mai mare.


of of... scrie mare pe forumul reno.ro


si o poza k sa ne ghidam sa ajungem unde trebuie http://www.reno.ro/index.php?act=Att...=post&id=46733

villytzah 19-09-07 18:59

Re: Intalnirea renault 5
 
Bine bine, aia e intalnirea saptamanala, dar am inteles ca pe 29 acum se face intalnirea Reno de toamna, adica una mai mareata...:P,dar sper sa aflam,adv k nici nu prea am cautat.:P

browser 19-09-07 20:12

Re: Intalnirea renault 5
 
pana la urma am aflat unde se tine intalnirea reno pe 29 septembrie in parcarea de la sala polivalenta :D

miliady 19-09-07 22:26

Re: Intalnirea renault 5
 
cred ca ajung si eu..
nu stiu sigur...

browser 19-09-07 22:50

Re: Intalnirea renault 5
 
sa aflam la ce ora a avea loc intalnirea reno si dupa ei vom stabili si noi intalnirea renault 5 :)

warangel 20-09-07 12:29

Re: Intalnirea renault 5
 
eu vin oricand oriunde... abea astept!!!

boncea 20-09-07 22:34

Re: Intalnirea renault 5
 
Sunt prezent la intalnirea r5...dar hotarativa...:) ca sa ne facem cu totii timp

browser 20-09-07 22:59

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by boncea (Post 1110888)
Sunt prezent la intalnirea r5...dar hotarativa...:) ca sa ne facem cu totii timp

inca nu stiu la ce ora este intalnirea reno.... noi trebuie sa ne intalnim toate R5-urile si sa mergem gramada peste intalnirea renault care este pe 29 sep la sala polivalenta !

boncea 26-09-07 22:33

Re: Intalnirea renault 5
 
Vad ca toata lumea s-a dat la fund cu intalnirea...pana la urma mai vine cineva? Hai ma... macar o data pe an....postati si voi ....sa vedem dak se mai face intalnirea sau nu sa stiu si eu ce fac...;) thx

browser 26-09-07 22:46

Re: Intalnirea renault 5
 
io unu vin nu e problema :)

miliady 26-09-07 22:59

Re: Intalnirea renault 5
 
eu vin... in principiu

valir5gts 27-09-07 00:09

Re: Intalnirea renault 5
 
eu sigur...

boncea 27-09-07 00:14

Re: Intalnirea renault 5
 
OKy atunci ziceti ora , si locul unde ne intalnim...ramane data de 29 septembrie ora 21:00 sala polivalenta? daca nu e bine asa....lasati posturi:)

boncea 27-09-07 00:15

Re: Intalnirea renault 5
 
sau ne intalnim noi in alta parte si mergem la intalnirea renault?

browser 27-09-07 13:08

Re: Intalnirea renault 5
 
am inteles ca nu se mai face intalnirea renault(aia mare).... o sa ne intalnim noi R5-urile pe data de 29 septembrie la polivalenta orele 21:00 daca exista propuniri cu alta ora postati :)

mistreku 27-09-07 13:29

Re: Intalnirea renault 5
 
o sa fiu alaturi de voi spiritual! cu gandu'!
sa facetzi shi voi poze..


All times are GMT +2. The time now is 17:10.

- Copyright 2026 4Tuning