![]() |
Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
|
Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
Ce penal :):):)
Si tu poti fi un Om Chilotel :lol: |
Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
cat de tare
la asta chiar am ras chiar daca e cam lunga faza |
Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
ce penal .chilotel:))=)))
|
Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
cam stupid :???:
|
Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
e tare rau :))
|
Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
aiurea... whatever...
|
Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
hahaha Exista in om chilotzel in fiecare dintr noi :)),stiam eu8) :rolleyes2 ...:P
|
Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
Penal asta cu chilotei :lol: :rolleyes2 :idea:
|
Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
F tare filmuletzu' :lol: Kt am mai ras. Nu suntetzi normali :lol::lol:
|
Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
nu se poate..... imi vine sa sar pe geam de la parter.... :shock: :shock:
|
Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
i-l pun lu fi-miu,sa invete si el :))
|
Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
hehehe vreau si eu o toaleta d`aia care sa vorbeshte :D
|
Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
getloaded.ro/?film=522
hondare tot de acolo :)) |
Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
Ce penibil... Nu i-as arata filmuletul nepotelului meu cand va renunta la Pampers... :???:
|
Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
ba baiatule,cat de tare poate sa fie filmuletul ala,cea mai tare faza -> "pishule,iesi afara" =))
|
Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
prea tare:lol: Omul Chilotel:lol: deci prea tare....
|
Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
Ii tare filmuletul :) :D ,dar s-a deiscutat de el mai demult.. anul trecut:)
|
Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
:lol::lol: in ce lume traim :lol:
|
Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
cam penal asa un pic da merge
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:08. |
- Copyright 2026 4Tuning