Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!! (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/50926-exista-tare.html)

Hondarul 07-09-07 17:09

Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
 
Cea mai tare caterinca posibila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol: :lol: :lol:

http://getloaded.ro/?film=529

c i k y 07-09-07 23:50

Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
 
Ce penal :):):)
Si tu poti fi un Om Chilotel :lol:

BMWfan 08-09-07 00:09

Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
 
cat de tare
la asta chiar am ras chiar daca e cam lunga faza

MARI_NSL 08-09-07 01:26

Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
 
ce penal .chilotel:))=)))

TheMendacious 08-09-07 12:54

Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
 
cam stupid :???:

Cheloo Parazitu 08-09-07 15:58

Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
 
e tare rau :))

26WRC 08-09-07 23:18

Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
 
aiurea... whatever...

bogdan100 12-09-07 13:54

Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
 
hahaha Exista in om chilotzel in fiecare dintr noi :)),stiam eu8) :rolleyes2 ...:P

Xel'Naga 12-09-07 14:37

Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
 
Penal asta cu chilotei :lol: :rolleyes2 :idea:

~Ada~ 17-10-07 23:07

Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
 
F tare filmuletzu' :lol: Kt am mai ras. Nu suntetzi normali :lol::lol:

Swat-Cat 20-10-07 19:06

Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
 
nu se poate..... imi vine sa sar pe geam de la parter.... :shock: :shock:

bmwm5 31-10-07 11:07

Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
 
i-l pun lu fi-miu,sa invete si el :))

Psycho 31-10-07 21:38

Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
 
hehehe vreau si eu o toaleta d`aia care sa vorbeshte :D

Psycho 31-10-07 21:41

Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
 
getloaded.ro/?film=522


hondare tot de acolo :))

Claudia 01-11-07 10:14

Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
 
Ce penibil... Nu i-as arata filmuletul nepotelului meu cand va renunta la Pampers... :???:

eMH 01-02-08 23:52

Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
 
ba baiatule,cat de tare poate sa fie filmuletul ala,cea mai tare faza -> "pishule,iesi afara" =))

ktalyn 02-02-08 00:10

Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
 
prea tare:lol: Omul Chilotel:lol: deci prea tare....

Bogdan_ozzy 02-02-08 00:56

Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
 
Ii tare filmuletul :) :D ,dar s-a deiscutat de el mai demult.. anul trecut:)

peter 02-02-08 12:29

Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
 
:lol::lol: in ce lume traim :lol:

no limits design 02-02-08 16:29

Re: Nu Exista Ceva Mai Tare Ca Asta!!!
 
cam penal asa un pic da merge


All times are GMT +2. The time now is 07:08.

- Copyright 2026 4Tuning